Český vynález pomáhá posilovat imunitu a zdraví psů i kočekJogurty Yoggies ve skleničkách

Když si pes, nebo kočka v přírodě uloví kořist, jednou z prvních dobrot, na které si z kořisti pochutná, jsou vnitřnosti plné probiotik. Probiotika (laktobacily) posilují imunitu. Jenže dnes v průmyslových krmivech probiotika nenajdete. A to je jeden z důvodů, proč psy i kočky trpí mnoha „civilizačními“ chorobami jako lidé. Mají zkrátka oslabený imunitní systém.

 Tip: Stejně jako lidé, tak i psy a kočky potřebují posilovat imunitní systém.   

Jednou z přírodních a přirozených cest, jak posílit imunitní systém psa i kočky, a k tomu jim dopřát skvělou pochoutku i výživu může být právě jogurt pro psy a kočky Yoggies

Přírodní podpora imunity i skvělý a zdravý doplněk potravy 

Pokud vám záleží na zdraví svého čtyřnohého miláčka, měli by jste dočíst níže uvedené informace až do konce.  Každý z chovatelů se totiž za svůj život setká u svého psa, nebo kočky s více, či méně závažnými zdravotními potížemi. Těm je však dobré raději předcházet, než je řešit „ex post“.

Právě proto jsme už při vývoji jogurtu pro psa mysleli na podporu imunity, ale i na potlačení průjmů, flatuence (větrů), zápachu z tlamy a v neposlední řadě také na to, že by jogurty Yoggies mohly být skvělým přírodním doplňkem potravy.

Ještě chutnější, výživnější s ještě větším množstvím živých kultur…

…pro intenzivnější podporu zdraví i výživu psů i koček. Tak lze charakterizovat YOGGIES JOGURT PRO PSY a KOČKY ve skleničce, vyrobený v potravinářské kvalitě. To znamená, že ochutnat i konzumovat může i páníček i mazlíček. Jogurty jsou BEZ LAKTÓZY.

Skvělou chuť jogurtu dodá základní složka, kterou je plnotučné ovčí mléko. To je pro psa mnohonásobně výživnější i zdravější, než mléko kravské. Jeho pozitivní účinky ovlivňují např.stavbu kostí, výživu kůže, díky vitamínu D také ovlivňuje stav srsti a má i výraznou vyživovací schopnost.

Jogurty Yoggies obsahují přes 4 % přírodního, živočišného tuku

Díky tomu se jogurt skvěle hodí i k dokrmování štěňat, březí feny, dospělé a vytížené psy, ale třeba i březí feny, nebo feny v laktaci, jejichž energetický a metabolický výdej je tak značný, že někdy potřebují trochu „pomoci“ s doplněním živin do těla. Jogurty Yoggies se také osvědčují u psů, kteří potřebují v krátké době „přibrat“ nebo jsou po operacích, či léčbě antibiotiky.

Probiotický efekt, obnova střevní mikroflóry, posílení imunity

Probiotika jsou důležitá nejen při léčbě antibiotiky (stejně jako u lidí), ale mají zásadní vliv z krátkodobého i dlouhodobého hlediska na zdraví psa. Při léčbě psa i kočky antibiotiky doporučujeme poradit se s veterinářem. Některé druhy antibiotik totiž mohou kolidovat s jogurtovými kulturami.

Krátkodobě probiotika a silná imunita zaručí větší odolnost vůči okolním vlivům a virovým onemocněním, nebo infekcím. Stačí si uvědomit, kolik toho na takovém sídlišti při venčení váš pes očichá, rozkouše, nebo olízne. A při oslabené imunitě můžete mít hned problém. Z krátkodobého pohledu je zdravá imunita důležitá i pro správné vstřebávání potravy a přestup živin střevní stěnou do krve a organismu psa i kočky. Na to by jste neměly zapomínat.

  Tip: Trpí váš pes průjmy, nebo „plynatostí“ a vy si nevíte rady? Problém může být v přemnožení některých bakterií ve střevech. Ze zkušenosti naší i veterinářů, kteří používají jogurty při léčení průjmových onemocnění u psů i koček, můžeme poradit buďto nasazení „jen“ jogurtů Yoggies jako svačiny a doplňku potravy. Pokud se chcete zbavit těchto potíží u psa dlouhodobě, pak můžete jogurty Yoggies používat jako doplněk potravy k dietním granulím Yoggies s jehněčím masem a bílou rybou. Toto krmivo zajistí čistá střeva psa bez zažívacích potíží a průjmů.

Dlouhodobě je kvalitní a zdravá imunita zodpovědná za „boj“ proti různým onemocněním, která mohou mít z dlouhodobého pohledu na zdraví zvířete zcela zásadní vliv. Vzpomeňte si třeba na karcinogenní onemocnění. Pokud bude zdravá střevní mikroflóra bojovat s viry a infekcemi v zažívacím traktu, nebudou mít „volné radikály“, nebo různá bakteriální onemocnění tolik prostoru ke svému bujení. Jsme přesvědčeni, že i tím lze z dlouhodobého hlediska předcházet nepřijemnostem spojeným s onemocněním a léčbou psa i kočky.

Složení jogurtu pro psy a kočky Yoggies je vlastně jednoduché. Jogurty jsou vyvinuty ze směsi mlék, kde prim a hlavní účinky má ovčí mléko. Do směsi mlék se přidá speciálně vyšlechtěná směs kultur, které pomáhají mléku „fermentovat“ při teplotách a dobách, které se nejvíce osvědčily proto, aby jogurty na svém konci obsahoval miliardy živých kultur, které mají pes i kočka ve svém zažívacím traktu. Nesmíme zapomenout ani na to, že jogurty Yoggies jsou bez laktózy

  Tip: Trpí váš pes či kočka akutními zažívacími potížemi, aktuálně mu podáváte antibiotika nebo je například v rekonvalescenci po operaci? Pak doporučujeme doplněk potravy Yoggies DogProBio® pro psy či CatProBio® pro kočky. Jedná se o speciální kůry pro podporu imunity, které obahují směsi probiotických kultur pro vašeho čtyřnohého parťáka (specificky pro psy nebo pro kočky). 

Jak podávat jogurty psům a kočkám?

Jogurt Yoggies se osvědčil jako doplněk potravy a odměna v jednom. Proto jogurty lze podávat jako odpolední svačinku (odděleně od běžné potravy). U mnoha psů jogurty Yoggies také „zafungovaly“ jako podpora a výživa kůže, srsti i celé imunity (zvláště u městských psů). U chovatelů, kteří potřebovali, aby jejich pes přibral, jsme podávali jogurty Yoggies pravidelně každý nebo každý druhý den (mimo čas hlavní potravy). Dávkování je na chovateli samotném, protože se jedná o zcela přírodní produkt bez laktózy. Doporučujeme se však držet pravidla – všeho s mírou – aby jste nedali štěněti, nebo malému pejskovi hned celou sklenici jogurtu jen proto, že mu to chutná.

V případě průjmových onemocnění, nebo flatuence (prdění) doporučujeme podávat raději vícekrát denně po menších dávkách (např. jezevčík – 4 x denně kávová lžička, labrador – 4 x denně polévková lžíce jogurtu).   

Jak jsou jogurty Yoggies baleny a posílají se poštou?

Protože jogurty musí být skladovány v chladu nejlépe okolo 4 °C, museli jsme dlouho pracovat na tom, abychom byli schopni zásilky posílat chlazené poštou až k vám domů.

Proto jsou jogurty Yoggies baleny ve skle, které je ekologičtější a funguje také lépe jako izolant. Posíláme je v zálohovaném exportním chlazeném balení po celé ČR.

Jogurty pečlivě zabalíme do termoboxu společně se speciání chlazenou vložkou. Toto balení zajistí nejlepší možné podmínky pro přepravu jogurtů ve správné teplotě až k vám.

Více informací najdete najdete na našem e-shopu Yoggies.


Souhrn výhod patentovaného jogurtu pro psy a kočky Yoggies

 • První a zatím jediný čerstvý prebiotický produkt pro psy a kočky.
 • Neobsahuje laktózu!
 • Výborná odměna i doplněk potravy pro psa i kočku.
 • Obsahuje miliardy živých kultur, vitamíny A,D,E, tuky, přírodní živočišné bílkoviny.
 • Posiluje imunitu, podporuje trávicí procesy, kůži, srst, klouby…
 • Potlačuje plynatost, zastavuje průjmy, pomáhá čistit střeva od parazitů a virů.
 • Skvělý prostředek pro udržení vyvážené střevní mikroflóry při léčbě antibiotiky.
 • Výborný „nosič“ při problematickém podávání medikamentů.
 • U štěňat pomáhá nastavit střevní mikroflóru a imunitu po odstavení.
 • Může pomáhat v boji s „enterococcus faecalis“ apod., i v prevenci proti nádorovým onemocněním.
 • Lze do něj přidávat např. ovoce pro obohacení potravy o vitamíny nebo např. vlákninu, či pro zchutnění jogurty pro vybíravé mazlíky.
 • Může být energetickým doplňkem potravy, díky obsahu živočišných tuků a bílkoviny.
 • Lze ho použít i k případnému nabrání na váze.