Back to Top
Pamlsky pro psy Yoggies
Pamlsky pro psy Yoggies

PAMLSKY
pro psy

Yoggies pamlsky pro psy si sami vyvíjíme a vyrábíme. Pamlsky jsou neodmyslitelnou součástí dne každého psa i pejskaře. Proto naše pečené pamlsky obsahují výhradně bezlepkovou pohankovou mouku, a tedy neobsahují žádný lepek. K tomu jsou s kousky masa a pěkně křupavé, aby si jejich chroupání užil každý mlsný čenich. Žádné pamlsky Yoggies neobsahují konzervanty, dochucovadla, lepek, sóju ani chemii. Kdo vyzkoušel naše lisovaná sušená masa jako pamlsky ví, že není psa, který by tyto pamlsky z kvalitního hovězího, nebo krůtího masa odmítl. A díky těmto křupavým i voňavým pamlsků psi tak rádi poslouchají.

Originální piškoty pro psy s kuřecím masem Yoggies 150 g

Originální piškoty pro psy s kuřecím masem

Baleno po 150 g bez konzervantů
Neexistuje pes, který by odmítl pamlsek s voňavým masem. A protože je mnoho psů zbytečně „ládováno“ obyčejnými piškoty se spoustou cukru, vymysleli jsme originální receptury zdravých pamslků. Proto jsou naše piškoty oblíbenou a zdravou odměnou pro všechny psy i bez cukru, lepku i konzervantů. Váš pes je bude milovat!

Pečené kostičky pro psy s hovězím masem Yoggies 150 g

Pečené kostičky pro psy s hovězím masem

Baleno po 150 g bez konzervantů
Ve vlastní kuchyni pečeme pro vaše mazlíčky křupavé a voňavé kostičky BEZ LEPKU s voňavým, sušeným hovězím masem, červenou řepou i skutečným vývarem z masa a kostí po kterých se oblízne každý pes. Tyto pamlsky jsou křupavé a jako každý produkt Yoggies jsou vyrobeny bez chemie, konzervantů a dochucovadel.

Pečené kostičky pro psy s krůtím masem Yoggies 150 g

Pečené kostičky pro psy s krůtím masem

Baleno po 150 g bez konzervantů
Ve vlastní kuchyni pečeme pro vaše čtyřnohé mazlíčky křupavé a voňavé kostičky s voňavým, sušeným krůtím masem, lněným semínkem i skutečným vývarem z masa a kostí po kterých se oblízne každý pes. Tyto pamlsky jsou křupavé a jako každý produkt Yoggies jsou vyrobeny bez chemie, konzervantů a dochucovadel.

Originální piškoty pro psy s kuřecím masem

Originální a pro všechny pejsky chutný nápad od Yoggies. Piškoty s kuřecím masem, bez chemie a cukru. Nyní navíc v novém tvaru a větším, 80g balení namísto 50g.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Piškoty pro psy Yoggies vyrábíme ve vlastní kuchyni kde dbáme nejen na čistotu, ale i kvalitu použitých surovin. Tento pamlsek je pečený a důkladně vysušen, aby pejskům nejenom voněl, ale i chroupal..

Složení: Pohanková mouka, vejce, kuřecí maso, sádlo, voda

Skladování: skladujte v suchu a po otevření spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Podávejte dle uvážení. Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa…

Tento pamlsek se skvěle hodí jako odměna při výcviku i jako běžný každodenní pamlsek. Pamatujte, i když piškoty Yoggies neobsahují lepek ani konzervanty, že by jste jimi neměly nahrazovat vyváženou a plnohodnotnou potravu psa.

Pečené kostičky pro psy s hovězím masem

Bezlepkové, pečené, křupavé kostičky s hovězím masem pro psy obsahují čisté hovězí maso (žádný odpad). Tyto nové voňavé a bezlepkové pamlsky pochází z vlastní kuchyně Yoggies, kde dbáme na nejvyšší kvalitu surovin i výroby. Tato vynikající a voňavá odměna i pamlsek je BEZ LEPKU a nesmí obsahovat žádnou chemii, cukr, sůl ani dochucovadla. Vaši psi si je jistě zamilují nejen pro jejich vůni a chuť, ale i proto, že jsou dostatečně tvrdé a po skousnutí „křupou“. (pes, když chroupe, vyplavuje se mu z mozku endorfin – hormon štěstí).

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

V Yoggies vyvinuté receptury z bezlepkového těsta z pohankové mouky, taženého vývaru z masa i kostí, červené řepy a pravého masa i pečení s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby těchto hovězích kostiček Yoggies…

Složení: Pohanková mouka, sušené hovězí maso na hrubo mleté, vejce, červená řepa, voda.

Skladování: skladujte v suchu a po otevření spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa. Můžete podávat dle uvážení …

Pamlsky Yoggies nejsou zbytečně konzervovány a neobsahují žádnou chemii. Proto je skladujte v suchu. Nezapomínejte, že by váš pes měl mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Pečené kostičky pro psy s krůtím masem

Bezlepkové, pečené, křupavé kostičky s lněným semínkem, voňavým krůtím masem a dlouho taženým vývarem z masa a kostí si zamiluje každý pes. Tyto pamlsky obsahují čisté krůtí maso (žádný odpad) a pochází z naší vlastní kuchyně Yoggies, kde dbáme na nejvyšší kvalitu surovin i výroby pod systémem HACCP. Tato vynikající a voňavá odměna i pamlsek neobsahuje žádnou chemii, cukr, sůl ani dochucovadla. Vaši psi si je jistě zamilují nejen pro jejich vůni a chuť, ale i proto, že jsou dostatečně tvrdé a po skousnutí „křupou“. (pes, když chroupe, vyplavuje se mu z mozku endorfin – hormon štěstí).

Přednosti domácích pamlsků Yoggies:

 • jsou bez pšenice i sóji
 • bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty
 • neobsahují chemické konzervační látky
 • jsou bez geneticky upravených složek
 • jsou pejsky výborně přijímány

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Ve vlastní kuchyni Yoggies vyvinuté těsto z pohankové mouky, taženého vývaru z masa i kostí, červené řepy a pravého masa i pečení s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby těchto hovězích kostiček Yoggies…

 • pohanková mouka
 • krůtí maso hrubě mleté
 • voda
 • vejce
 • sádlo, lněné semínko

Denní dávkování: Pamlsky by neměly nahrazovat kvalitní a kompletní krmivo pro psy. Používejte dle svého uvážení jako odměnu.

Nezapomínejte, že by váš pes měl mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody…

Dietní pečené kostičky pro psy bez masa Yoggies 150 g

Dietní pečené kostičky pro psy bez masa

Baleno po 150 g bez konzervantů
Ve vlastní kuchyni s láskou pro vaše čtyřnohé mazlíčky pečené, křupavé a voňavé kostičky BEZ MASA A LEPKU s chia semínky můžete podávat i psům s problémy s trávením masa, dietou apod. Tyto pamlsky jsou křupavé a jako každý produkt Yoggies jsou vyrobeny bez chemie, konzervantů a dochucovadel.

Fit kostička lisovaná za studena Zdravý pamlsek pro čištění zubů

Baleno po 118 g bez konzervantů
Skvělá a jedinečná pochoutka pro psy bez chemie, obilí, cukru a umělých lákadel k čištění zubů i zábavě. Svou tvrdostí se kostička podobá skutečné kosti. Při kousání si také přirozeně mechanicky odstraní plak ze zubů a posílí svaly v tlamě. V pamlsku jsou zachovány důležité vitamíny, minerály a zdraví prospěšné látky.

Směs pamlsků lisovaných
za studena

Baleno po 300g.
Směs monoproteinových pamlsků lisovaných za studena s probiotiky – jehněčí maso, losos a krůtí maso. Při kousání si přirozeně mechanicky odstraní plak ze zubů a posílí svaly v tlamě. Díky šetrné výrobě lisováním za studena zůstávají v pamlsku zachovány důležité vitamíny, minerály a zdraví prospěšné látky.

Bezmasé dietní pečené kostičky pro psy se špenátem a chia semínky

Domácí bezlepkové a dietní pamlsky vyrábíme ve vlastní kuchyni a podle vlastních receptur tak, aby byly vhodné i pro psy s trávicími potížemi a dietou. Výhradně kvalitní suroviny jsou základem skvělé stravitelnosti a kvality pamlsků. Pamlsky neobsahují žádnou chemi, dochucovadla ani sladidla a cukry. Pejsek si zamiluje jejich přírodní vůni i chuť, zároveň si užije pocit z chroupání, jako by kousal třeba kost. Domácí pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.

Přednosti domácích pamlsků Yoggies:

 • jsou bez obilí, pšenice i sóji
 • bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty
 • neobsahují chemické konzervační látky
 • jsou bez geneticky upravených složek
 • jsou pejsky výborně přijímány


Zajímavé informace k produktu: 

„Chia“ si skutečně zaslouží označení „superpotravina“. Například v porovnání s lososem mají více než trojnásobné množství omega-3 mastných kyselin. Pro peristaltiku střev je skvělý vysoký obsah vlákniny. Pozitivně také ovlivňují hladinu krevního cukru a obsahují spoustu železa, hořčíku, vápníku, fosforu, draslíku, mědi, železa a zinku
Proč používáme špaldovou mouku? Protože jde o mouku celozrnnou. Vyrábí se z nešlechtěného druhu pšenice, který je odolný proti parazitům a plísním, takže se nemusí hnojit a mouka je proto bez chemikálií. Obsahuje řadu cenných látek jako hořčík, vitaminy skupiny B, draslík, vápník, zinek a mangan…

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Ručně vyráběné a pečené pamlsky z těsta podle vlastních receptur bez použití konzervantů a dochucovadel..

Co obsahují:

 • pohanková mouka
 • sádlo
 • chia semínka
 • vejce, voda

Denní dávkování: pamlsky by neměly nahrazovat kvalitní a plnohodnotné krmivo pro psy. Pymlsky používejte jako odměnu pro psy dle vlastního uvážení…

Pamlsky by neměly nahrazovat vyvážené kvalitní krmivo. Vlhké pamlsky nevkládejte zpět do obalů a nezapomeňte na to, aby měl váš pes vždy dostatek čerstvé vody k dispozici…

Fit kostička lisovaná za studena Zdravý pamlsek pro čištění zubů

Tak trochu jiná a zdravá pochoutka pro psy – bez chemie a cukru, která může naučit vašeho psa „chroupat“.

Fit kostičky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy, pochoutka i náhražka krmiva na cesty pro všechny pejskaře – i ty co krmí BARF. Je to přírodní, dietetická a hypoalergenní pochoutka, která je svou tvrdostí podobná kosti. Určená pro střední a velká plemena psů.

Skvělá a jedinečná pochoutka pro psy bez chemie, obilí, cukru a umělých lákadel k čištění zubů i zábavě. Pejsek si zamiluje její přírodní vůni i chuť. Zároveň si užije pocit z chroupání, jako by kousal běžnou kost. Při kousání si také přirozeně mechanicky odstraní plak ze zubů a posílí svaly v tlamě. Díky šetrné výrobě lisováním za studena zůstávají v pamlsku zachovány důležité vitamíny, minerály a zdraví prospěšné látky.  

Pamlsky Yoggies neobsahují cukr, sůl, chemii, dochucovadla ani sóju.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Šetrná výroba: Díky speciální výrobě lisování za studena za nízkých teplot jsou v pamlsku zachovány důležité vitamíny, enzymy a zdraví prospěšné látky.

Složení: Kvalitní kuřecí maso ze švýcarské farmy (Schweizer Poulet 30 %), čerstvé bylinky pro psy, rýžové otruby, červená řepa, mořské řasy, lososový olej, rostlinné oleje lisované za studena, juka schidigera, semínka fenyklu, vaječný žloutek, výtažek z mořské mušle Perna Canaliculus.

Analytické složky:
Hrubý protein 24,8%, hrubý tuk 7,7%, hrubá vláknina 7,2%, hrubý popel 7,2%, vápník 1,05%, fosfor 0,85%

Podávejte jako pamlsek nebo odměnu dle vlastního uvážení a velikosti psa. O množství pamlsků podaných psovi doporučujeme ponížit denní krmnou dávku psa. Pamlsky nenahrazují vyváženou potravu psa. Určeno jako doplněk potravy. Zajistěte, aby měl pes vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Tyto kostičky mají několik možností užití:

 • mohou být podávány jako pamlsek, odměna i pochoutka
 • pokud jste na cestách, mohou psa zasytit
 • mechanicky čistí chrup psa
 • psa odmění i zaměstnají
 • jsou vhodné jako dietetické doplňkové krmivo
 • jsou vhodné jako pamlsek pro psy s citlivým zažíváním, vadami kůže a srsti

Přednosti Yoggies kostiček:

 • jsou bez lepku, pšenice, i sóji
 • bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
 • neobsahují vedlejší rostlinné ani živočišné produkty
 • neobsahují chemické konzervační látky
 • jsou bez geneticky upravených složek
 • vyráběny lisováním za studena (bez extrudace)
 • pejsky jsou výborně přijímány

Směs pamlsků lisovaných za studena

Pamlsky pro psy jsou každodenní nutností pro každého pejska. Připravili jsme pro vaše pejsky směs různých, za studena lisovaných pamlsků, které mohou sloužit jako krmivo, ale i jako chutný a voňavý pamlsek vyrobený bez chemie z kvalitních, sušených surovin a hlavně spousty masa.

Při kousání si přirozeně mechanicky odstraní plak ze zubů a posílí svaly v tlamě. Díky šetrné výrobě lisováním za studena zůstávají v pamlsku zachovány důležité vitamíny, minerály a zdraví prospěšné látky. Pamlsky jsou vhodné pro psy každého věku i rasy.

Pamlsky lisované za studena pro psy s probiotiky – Jehněčí maso, Losos a Krůtí maso.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Všechny druhy v balení jsou vyráběny metodou lisování za studena.

Složení: monoproteinové pamlsky lisované za studena pro psy s probiotiky.

Pamlsky s jehněčím masem – jehněčí maso sušené mleté, hnědá rýže, směs zeleniny, bylinky sušené mleté, lněná semínka, směs řas, olej z bílé ryb, semínka z Ostropestřce mariánského, konopný olej lisovaný za studena, želatina, fenykl, borůvky sušené mleté, žloutek sušený, křemelina, extrakt z mušle Perna canaliculus.

Pamlsky s lososem – losos sušený, Svatojánský chléb, lososový olej, pivovarské kvasnice, mrkev, banány Lithothamnium calcareum, křemelina, šípky, petržel, ostružiny, artyčoky, fenykl, pampeliška.

Pamlsky s krůtím masem – krůtí maso sušené, lněná semínka, semínka z Ostropestřce mariánského, konopný olej za studena lisovaný, červená řepa, olej z bílé ryby, želatina, jablka sušená mletá, Yucca schidigera sušená mletá, zažívací rašelina.

Všechny tyto pamlsky obsahují probiotika pro posílení imunity psa.

Podávejte jako pamlsek nebo odměnu dle vlastního uvážení a velikosti psa. O množství pamlsků podávaných psovi doporučujeme ponížit denní krmnou dávku psa. Pamlsky nenahrazují vyváženou potravu psa. Určeno jako doplněk potravy. Pamlsky Yoggies neobsahují cukr, sůl, chemii, dochucovadla ani sóju. Zajistěte, aby měl váš pes vždy dostatek čerstvé vody v čisté misce.

Tyto pamlsky jsou vyráběny bez použití chemie a konzervantů. Proto by měly být skladovány na suchém, chladnějším místě. Mokré pamlsky nevkládejte zpět do obalu.

Tyto granulky :
– skvěle chutnají a voní čerstvě po mase
– mohou být podávány jako pamlsek, odměna i pochoutka
– pokud jste na cestách, pomohou zasytit psa
– mechanicky čistí chrup psa
– a jsou vhodné i jako dietetické doplňkové krmivo
– jsou vhodné jako pamslek pro psy s citlivým zažíváním, vadami kůže a srsti

Přednosti:
– jsou bez lepku
– bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
– neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty
– neobsahují chemické konzervační látky
– jsou bez geneticky upravených složek
– vyráběny lisováním za studena (bez extrudace)
– praktické na cesty
– psy jsou výborně přijímány

Fit špalík lisovaný za studena Zdravý pamlsek pro čištění zubů

Baleno po 120 g bez konzervantů
Skvělá a jedinečná pochoutka pro psy bez chemie, obilí, cukru a umělých lákadel k čištění zubů i zábavě. Svou tvrdostí se špalík podobá skutečné kosti. Při kousání si také přirozeně mechanicky odstraní plak ze zubů a posílí svaly v tlamě. V pamlsku jsou zachovány důležité vitamíny, minerály a zdraví prospěšné látky.

Fit kostičky lisované za studena Zdravý pamlsek pro čištění zubů

Baleno po 2×47 g bez konzervantů
Skvělá a jedinečná pochoutka pro psy bez chemie, obilí, cukru a umělých lákadel k čištění zubů i zábavě. Svou tvrdostí se kostička podobá skutečné kosti. Při kousání si také přirozeně mechanicky odstraní plak ze zubů a posílí svaly v tlamě. V pamlsku jsou zachovány důležité vitamíny, minerály a zdraví prospěšné látky.

MINIFit kostičky lisované za studena Zdravý pamlsek pro čištění zubů

Baleno po 180 g bez konzervantů
Skvělá a jedinečná pochoutka pro psy bez chemie, obilí, cukru a umělých lákadel k čištění zubů i zábavě. Svou tvrdostí se kostička podobá skutečné kosti. Při kousání si také přirozeně mechanicky odstraní plak ze zubů a posílí svaly v tlamě. V pamlsku jsou zachovány důležité vitamíny, minerály a zdraví prospěšné látky.

Fit špalík lisovaný za studena Zdravý pamlsek pro čištění zubů

Tak trochu jiná a zdravá pochoutka pro psy – bez chemie a cukru, která může naučit vašeho psa „chroupat“.

Fit špalík je určen jako doplňkové krmivo pro psy, pochoutka i náhražka krmiva na cesty pro všechny pejskaře – i ty co krmí BARF. Je to přírodní, dietetická a hypoalergenní pochoutka, která je svou tvrdostí podobná kosti. Určená pro střední a velká plemena psů.

Skvělá a jedinečná pochoutka pro psy bez chemie, obilí, cukru a umělých lákadel k čištění zubů i zábavě. Pejsek si zamiluje její přírodní vůni i chuť. Zároveň si užije pocit z chroupání, jako by kousal běžnou kost. Při kousání si také přirozeně mechanicky odstraní plak ze zubů a posílí svaly v tlamě. Díky šetrné výrobě lisováním za studena zůstávají v pamlsku zachovány důležité vitamíny, minerály a zdraví prospěšné látky.  

Pamlsky Yoggies neobsahují cukr, sůl, chemii, dochucovadla ani sóju.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Šetrná výroba: Díky speciální výrobě lisování za studena za nízkých teplot jsou v pamlsku zachovány důležité vitamíny, enzymy a zdraví prospěšné látky.

Složení: Kvalitní kuřecí maso ze švýcarské farmy (Schweizer Poulet 30 %), čerstvé bylinky pro psy, rýžové otruby, červená řepa, mořské řasy, lososový olej, rostlinné oleje lisované za studena, juka schidigera, semínka fenyklu, vaječný žloutek, výtažek z mořské mušle Perna Canaliculus.

Analytické složky:
Hrubý protein 24,8%, hrubý tuk 7,7%, hrubá vláknina 7,2%, hrubý popel 7,2%, vápník 1,05%, fosfor 0,85%

Podávejte jako pamlsek nebo odměnu dle vlastního uvážení a velikosti psa. O množství pamlsků podaných psovi doporučujeme ponížit denní krmnou dávku psa. Pamlsky nenahrazují vyváženou potravu psa. Určeno jako doplněk potravy. Zajistěte, aby měl pes vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Tento špalík má několik možností užití:

 • může být podávaný jako pamlsek, odměna i pochoutka
 • pokud jste na cestách, může psa zasytit
 • mechanicky čistí chrup psa
 • psa odmění i zaměstná
 • je vhodný jako dietetické doplňkové krmivo
 • je vhodný jako pamlsek pro psy s citlivým zažíváním, vadami kůže a srsti

Přednosti Yoggies špalíku:

 • je bez lepku, pšenice i sóji
 • bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
 • neobsahuje vedlejší rostlinné ani živočišné produkty
 • neobsahuje chemické konzervační látky
 • je bez geneticky upravených složek
 • vyráběn lisováním za studena (bez extrudace)
 • pejsky je výborně přijímán

Fit kostičky lisované za studena Zdravý pamlsek pro čištění zubů

Tak trochu jiná a zdravá pochoutka pro psy – bez chemie a cukru, která může naučit vašeho psa „chroupat“.

Fit kostičky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy, pochoutka i náhražka krmiva na cesty pro všechny pejskaře – i ty co krmí BARF. Je to přírodní, dietetická a hypoalergenní pochoutka, která je svou tvrdostí podobná kosti. Určená pro střední a velká plemena psů.

Skvělá a jedinečná pochoutka pro psy bez chemie, obilí, cukru a umělých lákadel k čištění zubů i zábavě. Pejsek si zamiluje její přírodní vůni i chuť. Zároveň si užije pocit z chroupání, jako by kousal běžnou kost. Při kousání si také přirozeně mechanicky odstraní plak ze zubů a posílí svaly v tlamě. Díky šetrné výrobě lisováním za studena zůstávají v pamlsku zachovány důležité vitamíny, minerály a zdraví prospěšné látky.  

Pamlsky Yoggies neobsahují cukr, sůl, chemii, dochucovadla ani sóju.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Šetrná výroba: Díky speciální výrobě lisování za studena za nízkých teplot jsou v pamlsku zachovány důležité vitamíny, enzymy a zdraví prospěšné látky.

Složení: Kvalitní kuřecí maso ze švýcarské farmy (Schweizer Poulet 30 %), čerstvé bylinky pro psy, rýžové otruby, červená řepa, mořské řasy, lososový olej, rostlinné oleje lisované za studena, juka schidigera, semínka fenyklu, vaječný žloutek, výtažek z mořské mušle Perna Canaliculus.

Analytické složky:
Hrubý protein 24,8%, hrubý tuk 7,7%, hrubá vláknina 7,2%, hrubý popel 7,2%, vápník 1,05%, fosfor 0,85%

Podávejte jako pamlsek nebo odměnu dle vlastního uvážení a velikosti psa. O množství pamlsků podaných psovi doporučujeme ponížit denní krmnou dávku psa. Pamlsky nenahrazují vyváženou potravu psa. Určeno jako doplněk potravy. Zajistěte, aby měl pes vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Tyto kostičky mají několik možností užití:

 • mohou být podávány jako pamlsek, odměna i pochoutka
 • pokud jste na cestách, mohou psa zasytit
 • mechanicky čistí chrup psa
 • psa odmění i zaměstnají
 • jsou vhodné jako dietetické doplňkové krmivo
 • jsou vhodné jako pamlsek pro psy s citlivým zažíváním, vadami kůže a srsti

Přednosti Yoggies kostiček:

 • jsou bez lepku, pšenice, i sóji
 • bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
 • neobsahují vedlejší rostlinné ani živočišné produkty
 • neobsahují chemické konzervační látky
 • jsou bez geneticky upravených složek
 • vyráběny lisováním za studena (bez extrudace)
 • pejsky jsou výborně přijímány

MINIFit kostičky lisované za studena Zdravý pamlsek pro čištění zubů

Tak trochu jiná a zdravá pochoutka pro psy – bez chemie a cukru, která může naučit vašeho psa „chroupat“.

MINIFit kostičky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy, pochoutka i náhražka krmiva na cesty pro všechny pejskaře – i ty co krmí BARF. Je to přírodní, dietetická a hypoalergenní pochoutka, která je svou tvrdostí podobná kosti. Určená pro střední a velká plemena psů.

Skvělá a jedinečná pochoutka pro psy bez chemie, obilí, cukru a umělých lákadel k čištění zubů i zábavě. Pejsek si zamiluje její přírodní vůni i chuť. Zároveň si užije pocit z chroupání, jako by kousal běžnou kost. Při kousání si také přirozeně mechanicky odstraní plak ze zubů a posílí svaly v tlamě. Díky šetrné výrobě lisováním za studena zůstávají v pamlsku zachovány důležité vitamíny, minerály a zdraví prospěšné látky.  

Pamlsky Yoggies neobsahují cukr, sůl, chemii, dochucovadla ani sóju.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Šetrná výroba: Díky speciální výrobě lisování za studena za nízkých teplot jsou v pamlsku zachovány důležité vitamíny, enzymy a zdraví prospěšné látky.

Složení: Kvalitní kuřecí maso ze švýcarské farmy (Schweizer Poulet 30 %), čerstvé bylinky pro psy, rýžové otruby, červená řepa, mořské řasy, lososový olej, rostlinné oleje lisované za studena, juka schidigera, semínka fenyklu, vaječný žloutek, výtažek z mořské mušle Perna Canaliculus.

Analytické složky:
Hrubý protein 24,8%, hrubý tuk 7,7%, hrubá vláknina 7,2%, hrubý popel 7,2%, vápník 1,05%, fosfor 0,85%

Podávejte jako pamlsek nebo odměnu dle vlastního uvážení a velikosti psa. O množství pamlsků podaných psovi doporučujeme ponížit denní krmnou dávku psa. Pamlsky nenahrazují vyváženou potravu psa. Určeno jako doplněk potravy. Zajistěte, aby měl pes vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Tyto kostičky mají několik možností užití:

 • mohou být podávány jako pamlsek, odměna i pochoutka
 • pokud jste na cestách, mohou psa zasytit
 • mechanicky čistí chrup psa
 • psa odmění i zaměstnají
 • jsou vhodné jako dietetické doplňkové krmivo
 • jsou vhodné jako pamlsek pro psy s citlivým zažíváním, vadami kůže a srsti

Přednosti Yoggies kostiček:

 • jsou bez lepku, pšenice, i sóji
 • bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
 • neobsahují vedlejší rostlinné ani živočišné produkty
 • neobsahují chemické konzervační látky
 • jsou bez geneticky upravených složek
 • vyráběny lisováním za studena (bez extrudace)
 • pejsky jsou výborně přijímány
Pečené kostičky pro psy s hovězím masem Yoggies pamlsky pro psy 150 g

Pečené kostičky pro psy s hovězím masem

Baleno po 150 g bez konzervantů
Ve vlastní kuchyni pečené pamlsky pro psy BEZ LEPKU s voňavým, sušeným hovězím masem po kterých se oblízne každý pes. Tyto pamlsky Yoggies jsou náramně voňavé i křupavé a jako každý produkt Yoggies jsou vyrobeny bez chemie, konzervantů a dochucovadel.

Sušené hovězí maso s rybou pro psy

Baleno po 50 g vakuově bez konzervantů
Sušené hovězí maso s bílou, sladkovodní rybou je voňavý pamlsek bez chemie, kterým váš pes jistě nepohrdne. Vyroben je z českého hovězího masa a „třeboňské“ sladkovodní ryby bez použití konzervantů, dochucovadel a chemie.

Sušené hovězí maso pro psy

Baleno po 50 g vakuově bez konzervantů
Neexistuje pes, který by odmítl kvalitní sušeného hovězí maso. Toto české hovězí je pro každého psa náramně voňavé, chutné a zdravé. Vyrobeno podle pravidel Yoggies bez chemie, konzervantů a dochucovadel. Ostatně ochutnat můžete i Vy. Váš pes ho bude milovat!.

Bezlepkové, pečené, křupavé kostičky s hovězím masem pro psy

Bezlepkové, pečené, křupavé kostičky s hovězím masem pro psy obsahují čisté hovězí maso (žádný odpad). Tyto nové voňavé a bezlepkové pamlsky pochází z vlastní kuchyně Yoggies, kde dbáme na nejvyšší kvalitu surovin i výroby. Tato vynikající a voňavá odměna i pamlsek je BEZ LEPKU a nesmí obsahovat žádnou chemii, cukr, sůl ani dochucovadla. Vaši psi si je jistě zamilují nejen pro jejich vůni a chuť, ale i proto, že jsou dostatečně tvrdé a „křupou“. (pes, když chroupe, vyplavuje se mu z mozku endorfin – hormon štěstí)

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Vlastními silami vyvinuté bezlepkové těsto z pohankové mouky, taženého vývaru z masa i kostí a pravého masa i pečení s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby těchto hovězích kostiček Yoggies…

Složení: Pohanková mouka, sušené hovězí maso na hrubo mleté, červená řepa, vejce, sádlo.

Skladování: skladujte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa…

Protože není tento pamlsek chemicky konzervován, doporučujeme ho skladovat v suchu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebovat. Nezapomeňte, že by váš pes měl mít k dispozici vždy dostatek čerstvé vody…

Sušené hovězí maso s rybou pro psy

Vakuově zabalené lisované hovězí maso s bílou sladkovodní rybou (50g), lisované do tvaru proužků je vyrobeno ze syrového hovězího a rybího masa bohatého též na Omega 3 a 6 mastné kyseliny, sušeno, lisováno bez chemie, konzervantů. Může obsahovat stopové prvky mořské soli.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Speciální metoda lisování hovězího a rybího masa z českých chovů zajistí to, že není třeba maso dlouho „přesoušet“.

Složení: Hovězí maso 52 %, rybí maso 48 %, Omega 3 a 6 mastné kyseliny, mořská sůl 0,3 %

Skladování: skladujte v chladu, po otevření ihned spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa …

Protože není tento pamlsek konzervován, doporučujeme ho skladovat v chladu a po otevření spotřebovat do 24 hod.

Sušené hovězí maso pro psy

Vakuově zabalené čisté hovězí maso (50g), lisované do tvaru proužků. Vyrobeno ze syrového českého hovězího masa, sušeno, lisováno bez chemie, konzervantů.
Může obsahovat stopové prvky mořské soli.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Speciální metoda lisování zajistí to, že není třeba maso dlouho “přesoušet”…

 • 100% čisté hovězí maso původem z ČR z farmářských zdrojů
 • Skladujte v chladu a vyhněte se zdrojům tepla. Po otevření ihned spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Denní dávkování: Podávejte dle svého uvážení. Mějte však na paměti, že tento pamlsek by neměl nahrazovat denní dávku vyváženého kvalitního krmiva pro psa.

Protože není tento pamlsek konzervován, doporučujeme ho skladovat v chladu a po otevření spotřebovat do 24 hod.

XXL piškoty pro psy pro velká plemena psů Yoggies 250 g

XXL piškoty pro psy pro velká plemena psů

Baleno po 250 g bez konzervantů
Při výrobě pamatujeme i na velká plemena psů. I pro ně připravujeme stejnou metodou výroby a ve stejném složení jako naše běžné piškoty i tyto XXL piškoty s kuřecím masem. Jsou voňavé, zdravé, vyrobené z kvalitních surovin včetně kuřecího masa a neobsahují lepek, cukry, soli ani dochucovadla. Váš pes je bude milovat!

Směs Yoggies pamlsků pro psy

Baleno po 650 g bez konzervantů
V naší Yoggies kuchyni pečeme originální a voňavé pamlsky pro vaše mazlíčky. Všechny dobroty jsou BEZ LEPKU s voňavým, sušeným hovězím, krůtím i kuřecím masem. Je v nich i červená řepa, ovoce, zeleninu i vývar z masa a kostí. Po těchto pamlscích se oblízne každý pes.

Výcvikové krůtí pamlsky pro psy

Baleno po 50 g bez konzervantů
Při výcviku psa se vám jistě budou hodit tyto extrémně a přirozeně voňavé masové pamlsky kterým žádný pes neodolá. Jakmile je váš pes, nebo i vy ochutnáte, poznáte chuť poctivé, ruční výroby z kvalitních surovin. Váš pes bude poslouchat jako „hodinky“.

Originální XXL piškoty pro větší plemena psů s kuřecím masem

Originální a pro všechny psy velkých plemen chutný nápad od Yoggies. XXL piškoty s kuřecím masem, bez chemie a cukru. Nyní navíc v novém tvaru a větším, 150g balení namísto 50g.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Stejně jako nové piškoty pro psy jsou i tyto XXL piškoty pro větší plemena vyrobeny ve vlastní kuchyni kde dbáme nejen na čistotu, ale i kvalitu použitých surovin. Tento pamlsek je pečený a důkladně vysušen, aby byl pro psy voňavý a křupavý..

Složení: Pohanková mouka, vejce, kuřecí maso, sádlo, voda

Skladování: skladujte v suchu a po otevření spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Podávejte dle uvážení. Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa…

Tento pamlsek se skvěle hodí jako odměna při výcviku i jako běžný každodenní pamlsek. Pamatujte, i když piškoty Yoggies neobsahují lepek ani konzervanty, že by jimi neměla být nahrazována vyvážená a plnohodnotná potrava vašeho psa. Nezapomínejte ani na dostatek čisté, pitné vody, kterou by měl mít váš pes neustále k dispozici.

Směs Yoggies pečených pamlsků pro psy

V 650g balení nových pamlsků najdete bezlepkové, pečené, křupavé kostičky s hovězím, krůtím masem i bezlepkové a bezmasé špenátové kostičky, také originální Yoggies piškoty a také XXL piškoty s kuřecím masem. Všechny masové pamlsky obsahují skutečné syrové a sušené maso (žádný odpad) i další kvalitní suroviny. Naopak pamlsky neobsahují lepek, soli, cukr ani žádná lákadla, dochucovadla a konzervanty. Vaši psi si je jistě zamilují nejen pro jejich vůni a chuť, ale i proto, že jsou dostatečně tvrdé a po skousnutí „křupou“. (pes, když chroupe, vyplavuje si z mozku endorfin – hormon štěstí).

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

V Yoggies vyvinuté receptury z bezlepkového těsta z pohankové mouky, syrových kvalitních mas, taženého vývaru z masa i kostí, červené řepy i ovoce a zeleniny jsou pečeny ve vlastní Yoggies kuchyni s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby všech produktů Yoggies …

Složení: Pohanková mouka, sušené hovězí, krůtí, kuřecí maso na hrubo mleté, špenát, dýňové a chia semínko mleté, rýžové vločky, vejce, červená řepa, hovězí vývar z masa a kostí.

Skladování: skladujte v suchu a po otevření spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa. Můžete podávat dle uvážení …

Pamlsky Yoggies nejsou zbytečně konzervovány a neobsahují žádnou chemii. Proto je skladujte v suchu. Nezapomínejte, že by váš pes měl mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Výcvikové krůtí pamlsky pro psy

Protože pes je především masožravec, stanou se pravděpodobně naše Yoggies B.A.R.F. výcvikové pamlsky odměnou, na které bude váš pes závislým a to i bez přidání jakékoliv chemie, konzervantů a dochucovadel. Tyto masové pamlsky vyrábíme výhradně z tono nejkvalitnějšího hovězího masa patentově chráněnou metodou a pochopitelně bez jakékoliv chemie, dochucovadel i konzervantů. Jedinou surovinou je nejčistší a nejkvalitnější hovězí maso..Přednosti domácích pamlsků Yoggies:

 • jsou bez pšenice i sóji
 • bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty
 • neobsahují chemické konzervační látky
 • jsou bez geneticky upravených složek
 • jsou pejsky výborně přijímány

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

B.A.R.F. výcvikové pamlsky pro psy se vyrábí patentovanou metodou a postupy, které udrží čerstvost a vůni tohoto syrového masového pamlsku. Při výrobě je třeba dbát na čistotu prostředí i kvalitu surovin, aby nedošlo k bakteriální kontaminaci produktu.…

100% syrové, nejkvalitnější hovězí a krůtí maso z českých chovů.

Denní dávkování: Pamlsky by neměly nahrazovat kvalitní a kompletní krmivo pro psy. Používejte dle svého uvážení jako odměnu.

Tento pamlsek se skvěle hodí jako odměna při výcviku i jako běžný každodenní pamlsek. Pamatujte, že i když jsou B.A.R.F. výcvikové pamlsky Yoggies vyrobeny z pravého a kvalitního masa a neobsahují konzervanty, neměly by nahrazovat vyváženou a plnohodnotnou potravu psa… Pokud B.A.R.F. pamlsky zařadíte do „jídelníčku“ vašeho psa, měli byste o dávku pamlsků v poměru cca 1:1 snížit denní krmnou dávku vašeho psa.. Váš pes by měl mít k dispozici vždy dostatek čerstvé pitné vody.

Hypoalergenní bezlepkové piškoty pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou Yoggies 150 g

Hypoalergenní bezlepkové piškoty pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou

Baleno po 150 g bez konzervantů
Tyto piškoty obsahují maso Potemníka moučného, které může být vhodné pro všechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky.
Piškoty Yoggies jsou vyrobené bez obilí, sóji, chemie, dochucovadel i cukrů a vašeho pejska potěší jak svou vůní, tak i tvrdostí. A proto si užije i jejich chroupání. 

Hypoalergenní bezlepkové suchary pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou Yoggies 150 g

Hypoalergenní bezlepkové suchary pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou

Baleno po 150 g bez konzervantů
Tyto suchary obsahují maso Potemníka moučného, které může být vhodné pro všechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky.
Piškoty Yoggies jsou vyrobené bez obilí, sóji, chemie, dochucovadel i cukrů a vašeho pejska potěší jak svou vůní, tak i tvrdostí. A proto si užije i jejich chroupání. 

Sušené krůtí maso pro psy

Baleno po 50 g bez konzervantů

Pamlsky jsou vyrobeny patentovanou metodou z toho nejlepšího syrového krůtího masa. Ručně vyráběný pamlsek, je vyroben výhradně ze syrového masa, bez přidání dochucovadel, konzervantů nebo jiných lákadel. Jedná se výhradně o kvalitní, balené maso. 

Hypoalergenní bezlepkové piškoty pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou

Vašeho pejska jistě potěší naše hypoalergenní, bezlepkové a originální piškoty pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou. Maso Potemníka moučného může být vhodné pro všechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky
Jsou vyráběny ručně ve vlastní kuchyni a zcela bez obilí, sóji, chemie, dochucovadel a cukru. Pejsek si zamiluje jejich přírodní vůni i chuť, zároveň si užije pocit z chroupání.

Přednosti piškotů Yoggies:

 • piškoty pro psy Yoggies jsou bezlepkové,
 • obsahují málo obvyklé maso Potemníka moučného, které je vhodné provšechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky,
 • neobsahují pšenici, sóju ani kukuřici,
 • bez přidaných cukrů a lákadel,
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty,
 • neobsahují chemické konzervační látky,
 • jsou bez geneticky upravených složek (GMO),
 • jsou pejsky výborně přijímány.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

V Yoggies vyvinuté receptury z bezlepkového těsta z pohankové mouky, syrových kvalitních mas, taženého vývaru z masa i kostí, červené řepy i ovoce a zeleniny jsou pečeny ve vlastní Yoggies kuchyni s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby všech produktů Yoggies.

Složení: Pohanková mouka, sušený hmyzí protein (potemník moučný),vejce, voda, kurkuma

Analytické složky: Hrubý protein 8,8 %, Hrubá vláknina: 0,8 %, Hrubý tuk: 14,4 %, Hrubé popeloviny: 1,1 %  

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Pamlsky neobsahují konzervanty, proto by neměly být skladovány ve vlhku v kombinaci s teplem. 

Denní dávkování: Podávejte jako pamlsek, nebo odměnu dle vlastního uvážení a velikosti psa. Pamlsky nenahrazují vyváženou potravu psa. Určeno jako doplněk potravy.

Pamlsky Yoggies neobsahují cukr, sůl, chemii, dochucovadla ani sóju.

Pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.

Pokud má váš pes potíže s nadváhou a podáváte větší množství pamlsků, či doplňků potravy, měli byste o to snížit množství krmné dávky běžného krmiva.

Hypoalergenní bezlepkové suchary pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou

Vašeho pejska jistě potěší naše hypoalergenní, bezlepkové a originální suchary pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou. Maso Potemníka moučného může být vhodné pro všechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky
Jsou vyráběny ručně ve vlastní kuchyni a zcela bez obilí, sóji, chemie, dochucovadel a cukru. Pejsek si zamiluje jejich přírodní vůni i chuť, zároveň si užije pocit z chroupání.

Přednosti sucharů Yoggies:

 • suchary pro psy Yoggies jsou bezlepkové,
 • obsahují málo obvyklé maso Potemníka moučného, které je vhodné pro všechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky,
 • neobsahují pšenici, sóju ani kukuřici,
 • bez přidaných cukrů a lákadel,
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty,
 • neobsahují chemické konzervační látky,
 • jsou bez geneticky upravených složek (GMO),
 • jsou pejsky výborně přijímány.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

V Yoggies vyvinuté receptury z bezlepkového těsta z pohankové mouky, syrových kvalitních mas, taženého vývaru z masa i kostí, červené řepy i ovoce a zeleniny jsou pečeny ve vlastní Yoggies kuchyni s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby všech produktů Yoggies.

Složení: Pohanková mouka, sušený hmyzí protein (potemník moučný),vejce, voda, kurkuma

Analytické složky: Hrubý protein 8,8 %, Hrubá vláknina: 0,8 %, Hrubý tuk: 14,4 %, Hrubé popeloviny: 1,1 %  

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Pamlsky neobsahují konzervanty, proto by neměly být skladovány ve vlhku v kombinaci s teplem. 

Denní dávkování: Podávejte jako pamlsek, nebo odměnu dle vlastního uvážení a velikosti psa. Pamlsky nenahrazují vyváženou potravu psa. Určeno jako doplněk potravy.

Pamlsky Yoggies neobsahují cukr, sůl, chemii, dochucovadla ani sóju.

Pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.

Pokud má váš pes potíže s nadváhou a podáváte větší množství pamlsků, či doplňků potravy, měli byste o to snížit množství krmné dávky běžného krmiva.

Sušené krůtí maso pro psy

Pamlsky jsou vyrobeny patentovanou metodou z toho nejlepšího syrového krůtího masa. Ručně vyráběný pamlsek, je vyroben výhradně ze syrového masa, bez přidání dochucovadel, konzervantů nebo jiných lákadel.

Jedná se výhradně o kvalitní, balené maso. Balení obsahuje 50g pamlsků. Když budete chtít vědět, co dáváte svému psovi, klidně ochutnejte. V Yoggies nedáváme totiž psům nic, co bychom nemohli jíst i my sami.

Vyrobeno v ČR bez jakýchkoliv lákadel, přísad a chemie, pouze s přírodní chutí a vůní masa.

Pamlsky Yoggies jsou skvělou pomůckou při výcviku psa. Přírodní masová vůně zvyšuje fixaci psa a motivovanost k provádění povelů. Tvar proužků je vhodný pro ukusování, například při tréninku chůze u nohy.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

Speciální metoda lisování zajistí to, že není třeba maso dlouho “přesoušet”…

Složení:
Krůtí maso, mořská sůl (max.0,3%)

Denní dávkování: Podávejte jako pamlsek, nebo odměnu dle vlastního uvážení a velikosti psa. Pamlsky nenahrazují vyváženou potravu psa. Určeno jako doplněk potravy.

Pamlsky Yoggies neobsahují cukr, sůl, chemii, dochucovadla ani sóju.

Pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.

Pokud má váš pes potíže s nadváhou a podáváte větší množství pamlsků, či doplňků potravy, měli byste o to snížit množství krmné dávky běžného krmiva.

Výcvikové hovězí pamlsky
pro psy

Baleno po 45 g bez konzervantů
Při výcviku psa se vám jistě budou hodit tyto extrémně a přirozeně voňavé masové pamlsky kterým žádný pes neodolá. Jakmile je váš pes, nebo i vy ochutnáte, poznáte chuť poctivé, ruční výroby z kvalitních surovin. Váš pes bude poslouchat jako „hodinky“.

Mrazem sušené (lyofilizované)
šproty

Baleno po 85 g bez konzervantů
Masové pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) vyrábíme z toho nejkvalitnějšího rybího masa. Jedná se o 100% přírodní produkty bez chemie, obilí, umělých sladidel a konzervantů pro zdraví našich mazlíčků. 

Mrazem sušený (lyofilizovaný)
losos

Baleno po 85 g bez konzervantů
Masové pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) vyrábíme z těch nejkvalitnějších kousků lososa. Jedná se o 100% přírodní produkty bez chemie, obilí, umělých sladidel a konzervantů pro zdraví našich mazlíčků.  

Výcvikové hovězí pamlsky pro psy

Protože pes je především masožravec, stanou se pravděpodobně naše Yoggies B.A.R.F. výcvikové pamlsky odměnou, na které bude váš pes závislým a to i bez přidání jakékoliv chemie, konzervantů a dochucovadel. Tyto masové pamlsky vyrábíme výhradně z tono nejkvalitnějšího hovězího masa patentově chráněnou metodou a pochopitelně bez jakékoliv chemie, dochucovadel i konzervantů. Jedinou surovinou je nejčistší a nejkvalitnější hovězí maso.

Přednosti domácích pamlsků Yoggies:

 • jsou bez pšenice i sóji
 • bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty
 • neobsahují chemické konzervační látky
 • jsou bez geneticky upravených složek
 • jsou pejsky výborně přijímány

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci. 

B.A.R.F. výcvikové pamlsky pro psy se vyrábí patentovanou metodou a postupy, které udrží čerstvost a vůni tohoto syrového masového pamlsku. Při výrobě je třeba dbát na čistotu prostředí i kvalitu surovin, aby nedošlo k bakteriální kontaminaci produktu.

Složení: Hovězí maso, mořská sůl (max.0,3%)

Denní dávkování: Pamlsky by neměly nahrazovat kvalitní a kompletní krmivo pro psy. Používejte dle svého uvážení jako odměnu.

Tento pamlsek se skvěle hodí jako odměna při výcviku i jako běžný každodenní pamlsek. Pamatujte, že i když jsou B.A.R.F. výcvikové pamlsky Yoggies vyrobeny z pravého a kvalitního masa a neobsahují konzervanty, neměly by nahrazovat vyváženou a plnohodnotnou potravu psa… Pokud B.A.R.F. pamlsky zařadíte do „jídelníčku“ vašeho psa, měli byste o dávku pamlsků v poměru cca 1:1 snížit denní krmnou dávku vašeho psa.. Váš pes by měl mít k dispozici vždy dostatek čerstvé pitné vody.

Mrazem sušené (lyofilizované) šproty

Masové pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) vyrábíme z toho nejkvalitnějšího rybího masa. Jedná se o 100% přírodní produkty bez chemie, obilí, umělých sladidel a konzervantů pro zdraví našich mazlíčků. 

Pamlsky Yoggies jsou skvělou pomůckou při výcviku psa a jako odměna pro kočky.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci.

Speciální metoda sušení mrazem (lyofilizace), při které nedochází ke ztrátě hodnotných výživných látek, vitamínů a minerálů

Složení: Šproty sušené mrazem 100 %

Denní dávkování: Yoggies pamlsky jsou doplňkové krmivo pro psy a kočky všech věkových kategorií, velikostí i rasy. Lze podávat v libovolném množství, avšak dávkováním nenahrazujte vyvážené kompletní krmivo pro psy a kočky. 

Pamlsky jsou velmi výživné – jedná se o 100% maso, jen zbavené vody (pozor na překrmování mazlíčka!).

Pokud má váš pes potíže s nadváhou a podáváte větší množství pamlsků, či doplňků potravy, měli byste o to snížit množství krmné dávky běžného krmiva.

Proč jsou tyto pamlsky tak jedinečné? 

 • Díky přírodnímu způsobu konzervace (zmražením) nedochází ke ztrátě hodnotných výživných látek, vitamínů a minerálů
 • Mrazem sušené maso si zachovává jedinečné původní aroma masa a psům i kočkám velice voní
 • Pamlsky jsou velmi výživné – jedná se o 100% maso, jen zbavené vody (pozor na překrmování mazlíčka!).
 • Při zachování výživových hodnot čerstvého syrového masa dosáhneme jeho šetrným zpracováním lyofilizací také delší trvanlivosti, než by mělo čerstvé maso.
 • Pokud krmíte B.A.R.F.em (nebo-li syrovou potravou), bude tento pamlsek pro Vás příjemnou alternativou např. k pečeným pamlskům, protože lyofilizované maso je prostě jen maso, bez dalších ingrediencí.
 • Pokud máte psa či kočku, kteří snesou jen určitý druh proteinu, pak jsou tyto pamlsky pro Vás, protože obsahují vždy jen jeden druh proteinu

Mrazem sušený (lyofilizovaný) losos

Masové pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) vyrábíme z toho nejkvalitnějších kousků lososa. Jedná se o 100% přírodní produkty bez chemie, obilí, umělých sladidel a konzervantů pro zdraví našich mazlíčků. 

Pamlsky Yoggies jsou skvělou pomůckou při výcviku psa a jako odměna pro kočky.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci.

Speciální metoda sušení mrazem (lyofilizace), při které nedochází ke ztrátě hodnotných výživných látek, vitamínů a minerálů

Složení: Maso z lososa sušené mrazem 100 %

Denní dávkování: Yoggies pamlsky jsou doplňkové krmivo pro psy a kočky všech věkových kategorií, velikostí i rasy. Lze podávat v libovolném množství, avšak dávkováním nenahrazujte vyvážené kompletní krmivo pro psy a kočky. 

Pamlsky jsou velmi výživné – jedná se o 100% maso, jen zbavené vody (pozor na překrmování mazlíčka!)

Pokud má váš pes potíže s nadváhou a podáváte větší množství pamlsků, či doplňků potravy, měli byste o to snížit množství krmné dávky běžného krmiva.

Proč jsou tyto pamlsky tak jedinečné? 

 • Díky přírodnímu způsobu konzervace (zmražením) nedochází ke ztrátě hodnotných výživných látek, vitamínů a minerálů
 • Mrazem sušené maso si zachovává jedinečné původní aroma masa a psům i kočkám velice voní
 • Pamlsky jsou velmi výživné – jedná se o 100% maso, jen zbavené vody (pozor na překrmování mazlíčka!).
 • Při zachování výživových hodnot čerstvého syrového masa dosáhneme jeho šetrným zpracováním lyofilizací také delší trvanlivosti, než by mělo čerstvé maso.
 • Pokud krmíte B.A.R.F.em (nebo-li syrovou potravou), bude tento pamlsek pro Vás příjemnou alternativou např. k pečeným pamlskům, protože lyofilizované maso je prostě jen maso, bez dalších ingrediencí.
 • Pokud máte psa či kočku, kteří snesou jen určitý druh proteinu, pak jsou tyto pamlsky pro Vás, protože obsahují vždy jen jeden druh proteinu

Mrazem sušená (lyofilizovaná)
krůtí játra

Baleno po 85 g bez konzervantů
Masové pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) vyrábíme z těch nejkvalitnějších mas. Jedná se o 100% přírodní produkty bez chemie, obilí, umělých sladidel a konzervantů pro zdraví našich mazlíčků. 

Mrazem sušená (lyofilizovaná)
kuřecí srdce

Baleno po 85 g bez konzervantů
Masové pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) vyrábíme z těch nejkvalitnějších mas. Jedná se o 100% přírodní produkty bez chemie, obilí, umělých sladidel a konzervantů pro zdraví našich mazlíčků. 

Mrazem sušené (lyofilizované)
krůtí maso

Baleno po 85 g bez konzervantů
Masové pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) vyrábíme z těch nejkvalitnějších mas. Jedná se o 100% přírodní produkty bez chemie, obilí, umělých sladidel a konzervantů pro zdraví našich mazlíčků. 

Mrazem sušená (lyofilizovaná) krůtí játra

Masové pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) vyrábíme v Yoggies z nejkvalitnějších mas. Jedná se o 100% přírodní produkty bez chemie, obilí, umělých sladidel a konzervantů pro zdraví našich mazlíčků. 

Pamlsky Yoggies jsou skvělou pomůckou při výcviku psa a jako odměna pro kočky.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci.

Speciální metoda sušení mrazem (lyofilizace), při které nedochází ke ztrátě hodnotných výživných látek, vitamínů a minerálů

Složení: Krůtí játra sušené mrazem 100 %

Denní dávkování: Yoggies pamlsky jsou doplňkové krmivo pro psy a kočky všech věkových kategorií, velikostí i rasy. Lze podávat v libovolném množství, avšak dávkováním nenahrazujte vyvážené kompletní krmivo pro psy a kočky. 

Pamlsky jsou velmi výživné – jedná se o 100% maso, jen zbavené vody (pozor na překrmování mazlíčka!).

Pokud má váš pes potíže s nadváhou a podáváte větší množství pamlsků, či doplňků potravy, měli byste o to snížit množství krmné dávky běžného krmiva.

Proč jsou tyto pamlsky tak jedinečné? 

 • Díky přírodnímu způsobu konzervace (zmražením) nedochází ke ztrátě hodnotných výživných látek, vitamínů a minerálů
 • Mrazem sušené maso si zachovává jedinečné původní aroma masa a psům i kočkám velice voní
 • Pamlsky jsou velmi výživné – jedná se o 100% maso, jen zbavené vody (pozor na překrmování mazlíčka!).
 • Při zachování výživových hodnot čerstvého syrového masa dosáhneme jeho šetrným zpracováním lyofilizací také delší trvanlivosti, než by mělo čerstvé maso.
 • Pokud krmíte B.A.R.F.em (nebo-li syrovou potravou), bude tento pamlsek pro Vás příjemnou alternativou např. k pečeným pamlskům, protože lyofilizované maso je prostě jen maso, bez dalších ingrediencí.
 • Pokud máte psa či kočku, kteří snesou jen určitý druh proteinu, pak jsou tyto pamlsky pro Vás, protože obsahují vždy jen jeden druh proteinu

Mrazem sušená (lyofilizovaná) kuřecí srdce

Masové pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) vyrábíme v Yoggies z nejkvalitnějších mas. Jedná se o 100% přírodní produkty bez chemie, obilí, umělých sladidel a konzervantů pro zdraví našich mazlíčků. 

Pamlsky Yoggies jsou skvělou pomůckou při výcviku psa a jako odměna pro kočky.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci.

Speciální metoda sušení mrazem (lyofilizace), při které nedochází ke ztrátě hodnotných výživných látek, vitamínů a minerálů

Složení: Kuřecí srdce sušené mrazem 100 %

Denní dávkování: Yoggies pamlsky jsou doplňkové krmivo pro psy a kočky všech věkových kategorií, velikostí i rasy. Lze podávat v libovolném množství, avšak dávkováním nenahrazujte vyvážené kompletní krmivo pro psy a kočky. 

Pamlsky jsou velmi výživné – jedná se o 100% maso, jen zbavené vody (pozor na překrmování mazlíčka!).

Pokud má váš pes potíže s nadváhou a podáváte větší množství pamlsků, či doplňků potravy, měli byste o to snížit množství krmné dávky běžného krmiva.

Proč jsou tyto pamlsky tak jedinečné? 

 • Díky přírodnímu způsobu konzervace (zmražením) nedochází ke ztrátě hodnotných výživných látek, vitamínů a minerálů
 • Mrazem sušené maso si zachovává jedinečné původní aroma masa a psům i kočkám velice voní
 • Pamlsky jsou velmi výživné – jedná se o 100% maso, jen zbavené vody (pozor na překrmování mazlíčka!).
 • Při zachování výživových hodnot čerstvého syrového masa dosáhneme jeho šetrným zpracováním lyofilizací také delší trvanlivosti, než by mělo čerstvé maso.
 • Pokud krmíte B.A.R.F.em (nebo-li syrovou potravou), bude tento pamlsek pro Vás příjemnou alternativou např. k pečeným pamlskům, protože lyofilizované maso je prostě jen maso, bez dalších ingrediencí.
 • Pokud máte psa či kočku, kteří snesou jen určitý druh proteinu, pak jsou tyto pamlsky pro Vás, protože obsahují vždy jen jeden druh proteinu

Mrazem sušené (lyofilizované) krůtí maso

Masové pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) vyrábíme v Yoggies z nejkvalitnějších mas. Jedná se o 100% přírodní produkty bez chemie, obilí, umělých sladidel a konzervantů pro zdraví našich mazlíčků. 

Pamlsky Yoggies jsou skvělou pomůckou při výcviku psa a jako odměna pro kočky.

Balení obsahuje absorbér kyslíku, který není určen ke konzumaci.

Speciální metoda sušení mrazem (lyofilizace), při které nedochází ke ztrátě hodnotných výživných látek, vitamínů a minerálů

Složení: Krůtí maso sušené mrazem 100 %

Denní dávkování: Yoggies pamlsky jsou doplňkové krmivo pro psy a kočky všech věkových kategorií, velikostí i rasy. Lze podávat v libovolném množství, avšak dávkováním nenahrazujte vyvážené kompletní krmivo pro psy a kočky. 

Pamlsky jsou velmi výživné – jedná se o 100% maso, jen zbavené vody (pozor na překrmování mazlíčka!).

Pokud má váš pes potíže s nadváhou a podáváte větší množství pamlsků, či doplňků potravy, měli byste o to snížit množství krmné dávky běžného krmiva.

Proč jsou tyto pamlsky tak jedinečné? 

 • Díky přírodnímu způsobu konzervace (zmražením) nedochází ke ztrátě hodnotných výživných látek, vitamínů a minerálů
 • Mrazem sušené maso si zachovává jedinečné původní aroma masa a psům i kočkám velice voní
 • Pamlsky jsou velmi výživné – jedná se o 100% maso, jen zbavené vody (pozor na překrmování mazlíčka!).
 • Při zachování výživových hodnot čerstvého syrového masa dosáhneme jeho šetrným zpracováním lyofilizací také delší trvanlivosti, než by mělo čerstvé maso.
 • Pokud krmíte B.A.R.F.em (nebo-li syrovou potravou), bude tento pamlsek pro Vás příjemnou alternativou např. k pečeným pamlskům, protože lyofilizované maso je prostě jen maso, bez dalších ingrediencí.
 • Pokud máte psa či kočku, kteří snesou jen určitý druh proteinu, pak jsou tyto pamlsky pro Vás, protože obsahují vždy jen jeden druh proteinu

PÁR RAD A INFORMACÍ
K PAMLSKŮM PRO PSY

Pamlsky pro psy jsou neodmyslitelnou součástí každého dne.
U všech druhů pamlsků z dílen Yoggies dbáme na to, aby byly bez chemie, vyráběné z těch nejkvalitnějších a voňavých surovin.

Čeho se vyvarovat
při výběru pamlsků pro psy:

Vyvarujte se „lidských“ pamlsků. Většinou obsahují spoustu cukru (např. piškoty). Cukr může u psů způsobovat cukrovku, nadváhu i šedý zákal

Vyvarujte se volně prodejných (nebalených) pamlsků. Obzvláště v létě na ně sedá polétavý hmyz. Moucha dokáže jedním sednutím přenést tisíce různých virů, bakterií i parazity.

Na co se zaměřit
při výběru pamlsků pro psy:

Kvalitní pamlsky by měly být kvalitně baleny, nesmí obsahovat lepek, cukr ani nekvalitní suroviny – čtěte informaci o složení. Ušetří to mnoho starostí se zdravím psa.