Back to Top
Pamlsky pro psy Yoggies
Pamlsky pro psy Yoggies

PAMLSKY
pro psy

Yoggies pamlsky pro psy si sami vyvíjíme a vyrábíme. Pamlsky jsou neodmyslitelnou součástí dne každého psa i pejskaře. Proto naše pečené pamlsky obsahují výhradně bezlepkovou pohankovou mouku, a tedy neobsahují žádný lepek. K tomu jsou s kousky masa a pěkně křupavé, aby si jejich chroupání užil každý mlsný čenich. Žádné pamlsky Yoggies neobsahují konzervanty, dochucovadla, lepek, sóju ani chemii. Kdo vyzkoušel naše lisovaná sušená masa jako pamlsky ví, že není psa, který by tyto pamlsky z kvalitního hovězího, nebo krůtího masa odmítl. A díky těmto křupavým i voňavým pamlsků psi tak rádi poslouchají.

Originální piškoty pro psy s kuřecím masem Yoggies 150 g

Originální piškoty pro psy s kuřecím masem

Baleno po 150 g bez konzervantů
Neexistuje pes, který by odmítl pamlsek s voňavým masem. A protože je mnoho psů zbytečně „ládováno“ obyčejnými piškoty se spoustou cukru, vymysleli jsme originální receptury zdravých pamslků. Proto jsou naše piškoty oblíbenou a zdravou odměnou pro všechny psy i bez cukru, lepku i konzervantů. Váš pes je bude milovat!

Pečené kostičky pro psy s hovězím masem Yoggies 150 g

Pečené kostičky pro psy s hovězím masem

Baleno po 150 g bez konzervantů
Ve vlastní kuchyni pečeme pro vaše mazlíčky křupavé a voňavé kostičky BEZ LEPKU s voňavým, sušeným hovězím masem, červenou řepou i skutečným vývarem z masa a kostí po kterých se oblízne každý pes. Tyto pamlsky jsou křupavé a jako každý produkt Yoggies jsou vyrobeny bez chemie, konzervantů a dochucovadel.

Pečené kostičky pro psy s krůtím masem Yoggies 150 g

Pečené kostičky pro psy s krůtím masem

Baleno po 150 g bez konzervantů
Ve vlastní kuchyni pečeme pro vaše čtyřnohé mazlíčky křupavé a voňavé kostičky s voňavým, sušeným krůtím masem, lněným semínkem i skutečným vývarem z masa a kostí po kterých se oblízne každý pes. Tyto pamlsky jsou křupavé a jako každý produkt Yoggies jsou vyrobeny bez chemie, konzervantů a dochucovadel.

Originální piškoty pro psy s kuřecím masem

Originální a pro všechny pejsky chutný nápad od Yoggies. Piškoty s kuřecím masem, bez chemie a cukru. Nyní navíc v novém tvaru a větším, 80g balení namísto 50g.

Piškoty pro psy Yoggies vyrábíme ve vlastní kuchyni kde dbáme nejen na čistotu, ale i kvalitu použitých surovin. Tento pamlsek je pečený a důkladně vysušen, aby pejskům nejenom voněl, ale i chroupal..

Složení: Pohanková mouka, vejce, kuřecí maso, sádlo, voda

Skladování: skladujte v suchu a po otevření spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Podávejte dle uvážení. Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa…

Tento pamlsek se skvěle hodí jako odměna při výcviku i jako běžný každodenní pamlsek. Pamatujte, i když piškoty Yoggies neobsahují lepek ani konzervanty, že by jste jimi neměly nahrazovat vyváženou a plnohodnotnou potravu psa.

Pečené kostičky pro psy s hovězím masem

Bezlepkové, pečené, křupavé kostičky s hovězím masem pro psy obsahují čisté hovězí maso (žádný odpad). Tyto nové voňavé a bezlepkové pamlsky pochází z vlastní kuchyně Yoggies, kde dbáme na nejvyšší kvalitu surovin i výroby. Tato vynikající a voňavá odměna i pamlsek je BEZ LEPKU a nesmí obsahovat žádnou chemii, cukr, sůl ani dochucovadla. Vaši psi si je jistě zamilují nejen pro jejich vůni a chuť, ale i proto, že jsou dostatečně tvrdé a po skousnutí „křupou“. (pes, když chroupe, vyplavuje se mu z mozku endorfin – hormon štěstí).

V Yoggies vyvinuté receptury z bezlepkového těsta z pohankové mouky, taženého vývaru z masa i kostí, červené řepy a pravého masa i pečení s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby těchto hovězích kostiček Yoggies…

Složení: Pohanková mouka, sušené hovězí maso na hrubo mleté, vejce, červená řepa, voda.

Skladování: skladujte v suchu a po otevření spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa. Můžete podávat dle uvážení …

Pamlsky Yoggies nejsou zbytečně konzervovány a neobsahují žádnou chemii. Proto je skladujte v suchu. Nezapomínejte, že by váš pes měl mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Pečené kostičky pro psy s krůtím masem

Bezlepkové, pečené, křupavé kostičky s lněným semínkem, voňavým krůtím masem a dlouho taženým vývarem z masa a kostí si zamiluje každý pes. Tyto pamlsky obsahují čisté krůtí maso (žádný odpad) a pochází z naší vlastní kuchyně Yoggies, kde dbáme na nejvyšší kvalitu surovin i výroby pod systémem HACCP. Tato vynikající a voňavá odměna i pamlsek neobsahuje žádnou chemii, cukr, sůl ani dochucovadla. Vaši psi si je jistě zamilují nejen pro jejich vůni a chuť, ale i proto, že jsou dostatečně tvrdé a po skousnutí „křupou“. (pes, když chroupe, vyplavuje se mu z mozku endorfin – hormon štěstí).

Přednosti domácích pamlsků Yoggies:

 • jsou bez pšenice i sóji
 • bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty
 • neobsahují chemické konzervační látky
 • jsou bez geneticky upravených složek
 • jsou pejsky výborně přijímány

Ve vlastní kuchyni Yoggies vyvinuté těsto z pohankové mouky, taženého vývaru z masa i kostí, červené řepy a pravého masa i pečení s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby těchto hovězích kostiček Yoggies…

 • pohanková mouka
 • krůtí maso hrubě mleté
 • voda
 • vejce
 • sádlo, lněné semínko

Denní dávkování: Pamlsky by neměly nahrazovat kvalitní a kompletní krmivo pro psy. Používejte dle svého uvážení jako odměnu.

Nezapomínejte, že by váš pes měl mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody…

Dietní pečené kostičky pro psy bez masa Yoggies 150 g

Dietní pečené kostičky pro psy bez masa

Baleno po 150 g bez konzervantů
Ve vlastní kuchyni s láskou pro vaše čtyřnohé mazlíčky pečené, křupavé a voňavé kostičky BEZ MASA A LEPKU s chia semínky můžete podávat i psům s problémy s trávením masa, dietou apod. Tyto pamlsky jsou křupavé a jako každý produkt Yoggies jsou vyrobeny bez chemie, konzervantů a dochucovadel.

Fitkostičky lisované za studena

Pamlsek na chroupání, nasycení i zábavu pro psa v jednom. Fitkostičky dodáváme ve velikostech 47g (malá a střední plemena) a 118g (střední a velká plemena). Vyrobeny lisováním za studena bez chemie, cukru a lákadel. Váš pes si zamiluje její přírodní vůni i chuť a bude mít díky chroupání i požitek z chroupání a čistší chrup. Vhodná i pro psy krmené B.A.R.F.em.

Směs pamlsků lisovaných za studena

Baleno po 300g. Směs pamlsků lisovaných za studena jsou směsí voňavých dobrot vyrobenou z různých druhů voňavých mas a surovin lisovaných za studena. Najdete zde granule z masa kachny, lososa, králíka, jelena, hovězího, kuřecího i ryby.

Bezmasé dietní pečené kostičky pro psy se špenátem a chia semínky

Domácí bezlepkové a dietní pamlsky vyrábíme ve vlastní kuchyni a podle vlastních receptur tak, aby byly vhodné i pro psy s trávicími potížemi a dietou. Výhradně kvalitní suroviny jsou základem skvělé stravitelnosti a kvality pamlsků. Pamlsky neobsahují žádnou chemi, dochucovadla ani sladidla a cukry. Pejsek si zamiluje jejich přírodní vůni i chuť, zároveň si užije pocit z chroupání, jako by kousal třeba kost. Domácí pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.

Přednosti domácích pamlsků Yoggies:

 • jsou bez obilí, pšenice i sóji
 • bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty
 • neobsahují chemické konzervační látky
 • jsou bez geneticky upravených složek
 • jsou pejsky výborně přijímány


Zajímavé informace k produktu: 

„Chia“ si skutečně zaslouží označení „superpotravina“. Například v porovnání s lososem mají více než trojnásobné množství omega-3 mastných kyselin. Pro peristaltiku střev je skvělý vysoký obsah vlákniny. Pozitivně také ovlivňují hladinu krevního cukru a obsahují spoustu železa, hořčíku, vápníku, fosforu, draslíku, mědi, železa a zinku
Proč používáme špaldovou mouku? Protože jde o mouku celozrnnou. Vyrábí se z nešlechtěného druhu pšenice, který je odolný proti parazitům a plísním, takže se nemusí hnojit a mouka je proto bez chemikálií. Obsahuje řadu cenných látek jako hořčík, vitaminy skupiny B, draslík, vápník, zinek a mangan…

Ručně vyráběné a pečené pamlsky z těsta podle vlastních receptur bez použití konzervantů a dochucovadel..

Co obsahují:

 • pohanková mouka
 • sádlo
 • chia semínka
 • vejce, voda

Denní dávkování: pamlsky by neměly nahrazovat kvalitní a plnohodnotné krmivo pro psy. Pymlsky používejte jako odměnu pro psy dle vlastního uvážení…

Pamlsky by neměly nahrazovat vyvážené kvalitní krmivo. Vlhké pamlsky nevkládejte zpět do obalů a nezapomeňte na to, aby měl váš pes vždy dostatek čerstvé vody k dispozici…

Za studena lisované Fitkostičky Yoggies

Tak trochu jiná a zdravá pochoutka pro psy – bez chemie a cukru, která může naučit vašeho psa „chroupat“ .

Fit kostička je určena jako doplňkové krmivo pro psy. Je to dietetická a hypoalergenní pochoutka, tvrdostí podobná kosti. Díky tvrdosti si pes kousáním kosti zároveň také mechanicky čistí zuby.

Šetrná výroba: Díky speciální výrobě lisování za studena za nízkých teplot jsou v pamlsku zachovány důležité vitamíny, enzymy a zdraví prospěšné látky.

Složení:Švýcarské kuřecí maso 30%, rýžové klíčky, bylinky pro psy, červená řepa, mořské řasy, lososový olej, fenykl, vaječné žloutky, extrakt z mušle Perna Canaliculus pro podporu pohybového aparátu

Analytické složky:
Hrubý protein 24,8%, hrubý tuk 7,7%, hrubá vláknina 7,2%, hrubý popel 7,2%, vápník 1,05%, fosfor 0,85%

Denní dávkování: malá plemena max.1ks/den, střední plemena max.1-2ks/den, velká plemena 1-2ks/den… …

Tyto Fitkostičky mají několik možností užití:

 • jsou bez lepku i sóji, cukrů, lákadel a konzervantů
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty
 • jsou bez geneticky upravených složek
 • vyráběny lisováním za studena (bez extrudace)
 • psy jsou výborně přijímány
 • mohou být podávány jako pamlsek, odměna i pochoutka
 • pokud jste na cestách, mohou psa zasytit i díky obsahu 24,8% proteinů 
 • pomáhají mechanicky čistit chrup psa, psa odmění i zaměstnají
 • vhodné jako dietetické doplňkové krmivo a díky tvrdosti učí psa chroupat také granule
 • jsou vhodné jako pamlsek pro psy s citlivým zažíváním, vadami kůže a srsti

Směs pamlsků lisovaných za studena

Pamlsky pro psy jsou každodenní nutností pro každého pejska. Připravili jsme pro vaše pejsky směs různých, za studena lisovaných granulí, které mohou sloužit jako krmivo, ale i jako chutný a voňavý pamlsek vyrobený bez chemie z kvalitních, sušených surovin a hlavně spousty masa.

Tyto granulky :
– skvěle chutnají a voní čerstvě po mase
– mohou být podávány jako pamlsek, odměna i pochoutka
– pokud jste na cestách, pomohou zasytit psa
– mechanicky čistí chrup psa
– a jsou vhodné i jako dietetické doplňkové krmivo
– jsou vhodné jako pamslek pro psy s citlivým zažíváním, vadami kůže a srsti

Přednosti:
– jsou bez lepku
– bez jakehokoliv přídavku cukrů a lákadel
– neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty
– neobsahují chemické konzervační látky
– jsou bez geneticky upravených složek
– vyráběny lisováním za studena (bez extrudace)
– praktické na cesty
– psy jsou výborně přijímány…

Všechny druhy v balení jsou vyráběny metodou lisování za studena.

Sušená kvalitní masa – hovězí, jehněčí, jelení, kachní, maso lososa, bílé ryby, králíka, bylinky pro psy, rýžové otruby, červená řepa, mořské řasy, rostlinné oleje lisované za studena, juka schidigera, semínka fenyklu, vaječný žloutek, výtažek z mořské mušle Perna Canaliculus.

Obsažené látky (průměr z různých druhů granulí):
– hrubé proteiny 21,8%
– hrubý tuk 8,7%
– hrubá vláknina 7,6%
– hrubý popel 7,4%
– vápník 1,07%
– fosfor 0,84%
– další přidané látky 0%í

Tato směs pamlsků by neměla nahrazovat běžné a vyvážené krmivo pro psa. Pokud dáváte psovi větší množství těchto pamlsků. měli by jste upravit jeho krmnou denní dávku.

Tyto pamlsky jsou vyráběny bez použití chemie a konzervantů. Proto by měly být skladovány na suchém, chladnějším místě. Mokré pamlsky nevkládejte zpět do obalu.

Pečené kostičky pro psy s hovězím masem Yoggies pamlsky pro psy 150 g

Pečené kostičky pro psy s hovězím masem

Baleno po 150 g bez konzervantů
Ve vlastní kuchyni pečené pamlsky pro psy BEZ LEPKU s voňavým, sušeným hovězím masem po kterých se oblízne každý pes. Tyto pamlsky Yoggies jsou náramně voňavé i křupavé a jako každý produkt Yoggies jsou vyrobeny bez chemie, konzervantů a dochucovadel.

Sušené hovězí maso s rybou pro psy Yoggies 50 g

Sušené hovězí maso s rybou pro psy

Baleno po 50 g vakuově bez konzervantů
Sušené hovězí maso s bílou, sladkovodní rybou je voňavý pamlsek bez chemie, kterým váš pes jistě nepohrdne. Vyroben je z českého hovězího masa a „třeboňské“ sladkovodní ryby bez použití konzervantů, dochucovadel a chemie.

Sušené hovězí maso pro psy Yoggies 50 g

Sušené hovězí maso pro psy

Baleno po 50 g vakuově bez konzervantů
Neexistuje pes, který by odmítl kvalitní sušeného hovězí maso. Toto české hovězí je pro každého psa náramně voňavé, chutné a zdravé. Vyrobeno podle pravidel Yoggies bez chemie, konzervantů a dochucovadel. Ostatně ochutnat můžete i Vy. Váš pes ho bude milovat!.

Bezlepkové, pečené, křupavé kostičky s hovězím masem pro psy

Bezlepkové, pečené, křupavé kostičky s hovězím masem pro psy obsahují čisté hovězí maso (žádný odpad). Tyto nové voňavé a bezlepkové pamlsky pochází z vlastní kuchyně Yoggies, kde dbáme na nejvyšší kvalitu surovin i výroby. Tato vynikající a voňavá odměna i pamlsek je BEZ LEPKU a nesmí obsahovat žádnou chemii, cukr, sůl ani dochucovadla. Vaši psi si je jistě zamilují nejen pro jejich vůni a chuť, ale i proto, že jsou dostatečně tvrdé a „křupou“. (pes, když chroupe, vyplavuje se mu z mozku endorfin – hormon štěstí)

Vlastními silami vyvinuté bezlepkové těsto z pohankové mouky, taženého vývaru z masa i kostí a pravého masa i pečení s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby těchto hovězích kostiček Yoggies…

Složení: Pohanková mouka, sušené hovězí maso na hrubo mleté, červená řepa, vejce, sádlo.

Skladování: skladujte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa…

Protože není tento pamlsek chemicky konzervován, doporučujeme ho skladovat v suchu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebovat. Nezapomeňte, že by váš pes měl mít k dispozici vždy dostatek čerstvé vody…

Sušené hovězí maso s rybou pro psy

Vakuově zabalené lisované hovězí maso s bílou sladkovodní rybou (50g), lisované do tvaru proužků je vyrobeno ze syrového hovězího a rybího masa bohatého též na Omega 3 a 6 mastné kyseliny, sušeno, lisováno bez chemie, konzervantů. Může obsahovat stopové prvky mořské soli.

Speciální metoda lisování hovězího a rybího masa z českých chovů zajistí to, že není třeba maso dlouho „přesoušet“.

Složení: Hovězí maso 52 %, rybí maso 48 %, Omega 3 a 6 mastné kyseliny, mořská sůl 0,3 %

Skladování: skladujte v chladu, po otevření ihned spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa …

Protože není tento pamlsek konzervován, doporučujeme ho skladovat v chladu a po otevření spotřebovat do 24 hod.

Sušené hovězí maso pro psy

Vakuově zabalené čisté hovězí maso (50g), lisované do tvaru proužků. Vyrobeno ze syrového českého hovězího masa, sušeno, lisováno bez chemie, konzervantů. Může obsahovat stopové prvky mořské soli.

Speciální metoda lisování zajistí to, že není třeba maso dlouho “přesoušet”…

 • 100% čisté hovězí maso původem z ČR z farmářských zdrojů
 • Skladujte v chladu a vyhněte se zdrojům tepla. Po otevření ihned spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Denní dávkování: Podávejte dle svého uvážení. Mějte však na paměti, že tento pamlsek by neměl nahrazovat denní dávku vyváženého kvalitního krmiva pro psa.

Protože není tento pamlsek konzervován, doporučujeme ho skladovat v chladu a po otevření spotřebovat do 24 hod.

XXL piškoty pro psy pro velká plemena psů Yoggies 250 g

XXL piškoty pro psy pro velká plemena psů

Baleno po 250 g bez konzervantů
Při výrobě pamatujeme i na velká plemena psů. I pro ně připravujeme stejnou metodou výroby a ve stejném složení jako naše běžné piškoty i tyto XXL piškoty s kuřecím masem. Jsou voňavé, zdravé, vyrobené z kvalitních surovin včetně kuřecího masa a neobsahují lepek, cukry, soli ani dochucovadla. Váš pes je bude milovat!

Směs Yoggies pamlsků pro psy Yoggies 650 g

Směs Yoggies pamlsků pro psy

Baleno po 650 g bez konzervantů
V naší Yoggies kuchyni pečeme originální a voňavé pamlsky pro vaše mazlíčky. Všechny dobroty jsou BEZ LEPKU s voňavým, sušeným hovězím, krůtím i kuřecím masem. Je v nich i červená řepa, ovoce, zeleninu i vývar z masa a kostí. Po těchto pamlscích se oblízne každý pes.

Výcvikové krůtí pamlsky pro psy

Baleno po 150 g bez konzervantů
Při výcviku psa se vám jistě budou hodit tyto extrémně a přirozeně voňavé masové pamlsky kterým žádný pes neodolá. Jakmile je váš pes, nebo i vy ochutnáte, poznáte chuť poctivé, ruční výroby z kvalitních surovin. Váš pes bude poslouchat jako „hodinky“.

Originální XXL piškoty pro větší plemena psů s kuřecím masem

Originální a pro všechny psy velkých plemen chutný nápad od Yoggies. XXL piškoty s kuřecím masem, bez chemie a cukru. Nyní navíc v novém tvaru a větším, 150g balení namísto 50g.

Stejně jako nové piškoty pro psy jsou i tyto XXL piškoty pro větší plemena vyrobeny ve vlastní kuchyni kde dbáme nejen na čistotu, ale i kvalitu použitých surovin. Tento pamlsek je pečený a důkladně vysušen, aby byl pro psy voňavý a křupavý..

Složení: Pohanková mouka, vejce, kuřecí maso, sádlo, voda

Skladování: skladujte v suchu a po otevření spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Podávejte dle uvážení. Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa…

Tento pamlsek se skvěle hodí jako odměna při výcviku i jako běžný každodenní pamlsek. Pamatujte, i když piškoty Yoggies neobsahují lepek ani konzervanty, že by jimi neměla být nahrazována vyvážená a plnohodnotná potrava vašeho psa. Nezapomínejte ani na dostatek čisté, pitné vody, kterou by měl mít váš pes neustále k dispozici.

Směs Yoggies pečených pamlsků pro psy

V 650g balení nových pamlsků najdete bezlepkové, pečené, křupavé kostičky s hovězím, krůtím masem i bezlepkové a bezmasé špenátové kostičky, také originální Yoggies piškoty a také XXL piškoty s kuřecím masem. Všechny masové pamlsky obsahují skutečné syrové a sušené maso (žádný odpad) i další kvalitní suroviny. Naopak pamlsky neobsahují lepek, soli, cukr ani žádná lákadla, dochucovadla a konzervanty. Vaši psi si je jistě zamilují nejen pro jejich vůni a chuť, ale i proto, že jsou dostatečně tvrdé a po skousnutí „křupou“. (pes, když chroupe, vyplavuje si z mozku endorfin – hormon štěstí).

V Yoggies vyvinuté receptury z bezlepkového těsta z pohankové mouky, syrových kvalitních mas, taženého vývaru z masa i kostí, červené řepy i ovoce a zeleniny jsou pečeny ve vlastní Yoggies kuchyni s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby všech produktů Yoggies …

Složení: Pohanková mouka, sušené hovězí, krůtí, kuřecí maso na hrubo mleté, špenát, dýňové a chia semínko mleté, rýžové vločky, vejce, červená řepa, hovězí vývar z masa a kostí.

Skladování: skladujte v suchu a po otevření spotřebujte. Neobsahuje žádné konzervanty!

Tento pamlsek pro psy by neměl nahrazovat kvalitní a vyváženou potravu psa. Můžete podávat dle uvážení …

Pamlsky Yoggies nejsou zbytečně konzervovány a neobsahují žádnou chemii. Proto je skladujte v suchu. Nezapomínejte, že by váš pes měl mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Výcvikové krůtí pamlsky pro psy

Protože pes je především masožravec, stanou se pravděpodobně naše Yoggies B.A.R.F. výcvikové pamlsky odměnou, na které bude váš pes závislým a to i bez přidání jakékoliv chemie, konzervantů a dochucovadel. Tyto masové pamlsky vyrábíme výhradně z tono nejkvalitnějšího hovězího masa patentově chráněnou metodou a pochopitelně bez jakékoliv chemie, dochucovadel i konzervantů. Jedinou surovinou je nejčistší a nejkvalitnější hovězí maso..Přednosti domácích pamlsků Yoggies:

 • jsou bez pšenice i sóji
 • bez jakéhokoliv přídavku cukrů a lákadel
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty
 • neobsahují chemické konzervační látky
 • jsou bez geneticky upravených složek
 • jsou pejsky výborně přijímány

B.A.R.F. výcvikové pamlsky pro psy se vyrábí patentovanou metodou a postupy, které udrží čerstvost a vůni tohoto syrového masového pamlsku. Při výrobě je třeba dbát na čistotu prostředí i kvalitu surovin, aby nedošlo k bakteriální kontaminaci produktu.…

100% syrové, nejkvalitnější hovězí a krůtí maso z českých chovů.

Denní dávkování: Pamlsky by neměly nahrazovat kvalitní a kompletní krmivo pro psy. Používejte dle svého uvážení jako odměnu.

Tento pamlsek se skvěle hodí jako odměna při výcviku i jako běžný každodenní pamlsek. Pamatujte, že i když jsou B.A.R.F. výcvikové pamlsky Yoggies vyrobeny z pravého a kvalitního masa a neobsahují konzervanty, neměly by nahrazovat vyváženou a plnohodnotnou potravu psa… Pokud B.A.R.F. pamlsky zařadíte do „jídelníčku“ vašeho psa, měli byste o dávku pamlsků v poměru cca 1:1 snížit denní krmnou dávku vašeho psa.. Váš pes by měl mít k dispozici vždy dostatek čerstvé pitné vody.

Hypoalergenní bezlepkové piškoty pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou Yoggies 150 g

Hypoalergenní bezlepkové piškoty pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou

Baleno po 150 g bez konzervantů
Tyto piškoty obsahují maso Potemníka moučného, které může být vhodné pro všechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky.
Piškoty Yoggies jsou vyrobené bez obilí, sóji, chemie, dochucovadel i cukrů a vašeho pejska potěší jak svou vůní, tak i tvrdostí. A proto si užije i jejich chroupání. 

Hypoalergenní bezlepkové suchary pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou Yoggies 150 g

Hypoalergenní bezlepkové suchary pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou

Baleno po 150 g bez konzervantů
Tyto suchary obsahují maso Potemníka moučného, které může být vhodné pro všechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky.
Piškoty Yoggies jsou vyrobené bez obilí, sóji, chemie, dochucovadel i cukrů a vašeho pejska potěší jak svou vůní, tak i tvrdostí. A proto si užije i jejich chroupání. 

Sušené krůtí maso pro psy

Baleno po 50 g bez konzervantů

Pamlsky jsou vyrobeny patentovanou metodou z toho nejlepšího syrového krůtího masa. Ručně vyráběný pamlsek, je vyroben výhradně ze syrového masa, bez přidání dochucovadel, konzervantů nebo jiných lákadel. Jedná se výhradně o kvalitní, balené maso. 

Hypoalergenní bezlepkové piškoty pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou

Vašeho pejska jistě potěší naše hypoalergenní, bezlepkové a originální piškoty pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou. Maso Potemníka moučného může být vhodné pro všechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky
Jsou vyráběny ručně ve vlastní kuchyni a zcela bez obilí, sóji, chemie, dochucovadel a cukru. Pejsek si zamiluje jejich přírodní vůni i chuť, zároveň si užije pocit z chroupání.

Přednosti piškotů Yoggies:

 • piškoty pro psy Yoggies jsou bezlepkové,
 • obsahují málo obvyklé maso Potemníka moučného, které je vhodné provšechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky,
 • neobsahují pšenici, sóju ani kukuřici,
 • bez přidaných cukrů a lákadel,
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty,
 • neobsahují chemické konzervační látky,
 • jsou bez geneticky upravených složek (GMO),
 • jsou pejsky výborně přijímány.

V Yoggies vyvinuté receptury z bezlepkového těsta z pohankové mouky, syrových kvalitních mas, taženého vývaru z masa i kostí, červené řepy i ovoce a zeleniny jsou pečeny ve vlastní Yoggies kuchyni s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby všech produktů Yoggies.

Složení: Pohanková mouka, sušený hmyzí protein (potemník moučný),vejce, voda, kurkuma

Analytické složky: Hrubý protein 8,8 %, Hrubá vláknina: 0,8 %, Hrubý tuk: 14,4 %, Hrubé popeloviny: 1,1 %  

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Pamlsky neobsahují konzervanty, proto by neměly být skladovány ve vlhku v kombinaci s teplem. 

Denní dávkování: Podávejte jako pamlsek, nebo odměnu dle vlastního uvážení a velikosti psa. Pamlsky nenahrazují vyváženou potravu psa. Určeno jako doplněk potravy.

Pamlsky Yoggies neobsahují cukr, sůl, chemii, dochucovadla ani sóju.

Pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.

Pokud má váš pes potíže s nadváhou a podáváte větší množství pamlsků, či doplňků potravy, měli byste o to snížit množství krmné dávky běžného krmiva.

Hypoalergenní bezlepkové suchary pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou

Vašeho pejska jistě potěší naše hypoalergenní, bezlepkové a originální suchary pro psy s hmyzím proteinem a kurkumou. Maso Potemníka moučného může být vhodné pro všechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky
Jsou vyráběny ručně ve vlastní kuchyni a zcela bez obilí, sóji, chemie, dochucovadel a cukru. Pejsek si zamiluje jejich přírodní vůni i chuť, zároveň si užije pocit z chroupání.

Přednosti sucharů Yoggies:

 • suchary pro psy Yoggies jsou bezlepkové,
 • obsahují málo obvyklé maso Potemníka moučného, které je vhodné pro všechny psy, vč. těch s různými dietologickými nároky,
 • neobsahují pšenici, sóju ani kukuřici,
 • bez přidaných cukrů a lákadel,
 • neobsahují vedlejších rostlinné ani živočišné produkty,
 • neobsahují chemické konzervační látky,
 • jsou bez geneticky upravených složek (GMO),
 • jsou pejsky výborně přijímány.

V Yoggies vyvinuté receptury z bezlepkového těsta z pohankové mouky, syrových kvalitních mas, taženého vývaru z masa i kostí, červené řepy i ovoce a zeleniny jsou pečeny ve vlastní Yoggies kuchyni s láskou pro naše čtyřnohé přátele. To je tajemstvím výroby všech produktů Yoggies.

Složení: Pohanková mouka, sušený hmyzí protein (potemník moučný),vejce, voda, kurkuma

Analytické složky: Hrubý protein 8,8 %, Hrubá vláknina: 0,8 %, Hrubý tuk: 14,4 %, Hrubé popeloviny: 1,1 %  

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Pamlsky neobsahují konzervanty, proto by neměly být skladovány ve vlhku v kombinaci s teplem. 

Denní dávkování: Podávejte jako pamlsek, nebo odměnu dle vlastního uvážení a velikosti psa. Pamlsky nenahrazují vyváženou potravu psa. Určeno jako doplněk potravy.

Pamlsky Yoggies neobsahují cukr, sůl, chemii, dochucovadla ani sóju.

Pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.

Pokud má váš pes potíže s nadváhou a podáváte větší množství pamlsků, či doplňků potravy, měli byste o to snížit množství krmné dávky běžného krmiva.

Sušené krůtí maso pro psy

Pamlsky jsou vyrobeny patentovanou metodou z toho nejlepšího syrového krůtího masa. Ručně vyráběný pamlsek, je vyroben výhradně ze syrového masa, bez přidání dochucovadel, konzervantů nebo jiných lákadel.

Jedná se výhradně o kvalitní, balené maso. Balení obsahuje 50g pamlsků. Když budete chtít vědět, co dáváte svému psovi, klidně ochutnejte. V Yoggies nedáváme totiž psům nic, co bychom nemohli jíst i my sami.

Vyrobeno v ČR bez jakýchkoliv lákadel, přísad a chemie, pouze s přírodní chutí a vůní masa.

Pamlsky Yoggies jsou skvělou pomůckou při výcviku psa. Přírodní masová vůně zvyšuje fixaci psa a motivovanost k provádění povelů. Tvar proužků je vhodný pro ukusování, například při tréninku chůze u nohy.

Speciální metoda lisování zajistí to, že není třeba maso dlouho “přesoušet”…

Složení:
Krůtí maso, mořská sůl (max.0,3%)

Denní dávkování: Podávejte jako pamlsek, nebo odměnu dle vlastního uvážení a velikosti psa. Pamlsky nenahrazují vyváženou potravu psa. Určeno jako doplněk potravy.

Pamlsky Yoggies neobsahují cukr, sůl, chemii, dochucovadla ani sóju.

Pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy a je třeba, aby měl vždy pejsek k dispozici dostatek čerstvé vody.

Pokud má váš pes potíže s nadváhou a podáváte větší množství pamlsků, či doplňků potravy, měli byste o to snížit množství krmné dávky běžného krmiva.

PÁR RAD A INFORMACÍ
K PAMLSKŮM PRO PSY

Pamlsky pro psy jsou neodmyslitelnou součástí každého dne.
U všech druhů pamlsků z dílen Yoggies dbáme na to, aby byly bez chemie, vyráběné z těch nejkvalitnějších a voňavých surovin.

Čeho se vyvarovat
při výběru pamlsků pro psy:

Vyvarujte se „lidských“ pamlsků. Většinou obsahují spoustu cukru (např. piškoty). Cukr může u psů způsobovat cukrovku, nadváhu i šedý zákal

Vyvarujte se volně prodejných (nebalených) pamlsků. Obzvláště v létě na ně sedá polétavý hmyz. Moucha dokáže jedním sednutím přenést tisíce různých virů, bakterií i parazity.

Na co se zaměřit
při výběru pamlsků pro psy:

Kvalitní pamlsky by měly být kvalitně baleny, nesmí obsahovat lepek, cukr ani nekvalitní suroviny – čtěte informaci o složení. Ušetří to mnoho starostí se zdravím psa.