Back to Top
Jogurt pro psy a kočky Yoggies

JOGURTY
pro psy a kočky

Jogurt pro psy Yoggies je zcela jedinečný a unikátní doplněk potravy pro psy i kočky, plný kvalitního ovčího a kravského mléka a především probiotik. Jogurt pro psy i kočky je zcela přírodní produkt. Není to ovšem jen pochoutka, ale doplněk potravy, který si oblíbili nejen veterináři, ale chovatelé. Jogurt pro psy i kočky umí posílit imunitu, potlačit flatuenci („prdíky“), ale i průjmová onemocnění. Hodí se skvěle jak pro štěňata, dospělé psy i březí a laktující feny. Stejně tak pro koťata, dospělé kočky i březí kočky v laktaci. 

Jedinečná čerstvá pochoutka a doplněk potravy pro zdraví psů i koček

Chcete, aby z vašeho štěněte vyrostl zdravý pes či z kotěte zdravá kočka? Nebo měla vaše březí fena či kočka dostatek výživy pro štěňata/kočka nebo snad hledáte doplněk potravy, když je váš chlupatý mazlík léčen antibiotiky? Nebo prostě chcete dopřát svému parťákovi pochoutku a zároveň posílit jeho zdraví a imunitní systém?

Vědecké studie pojednávající o nemocech i zdraví psů a koček prokazují, že stejně jako u člověka, tak i u zvířat platí, že pokud je imunitní systém oslaben, může docházet k průjmům, zažívacím potížím, ale také k závažnějším onemocněním celého organismu.

Jogurty pro psy Yoggies umí potlačovat plynatost a tlumit nebo zcela zastavit průjmy psů a koček – a to i trvalejší.

Původně jsme jogurt vymysleli pro našeho psa Roxyho, který trpěl po otravě průjmy, zažívacími potížemi a „šílenou“ plynatostí. Tento unikátní (a dnes již patentovaný) jogurt byl prvním krmivem, které Roxymu začalo zachraňovat zdraví. První účinek byl v tom, že jogurt odstranil jeho dlouhotrvající a opakující se průjmy. Pak zastavil jeho flatuenci („prdíky“), až zcela srovnal jeho zažívací trakt a „vyrobil“ skvělá hovínka.

Jiří Švihálek, ředitel Yoggie

Laktózu neumí pes ani kočka strávit

Jogurt pro psy a kočky Yoggies
Jogurt Yoggies

Jogurty Yoggies jsou oblíbené nejen u psů a koček, kteří trpí průjmovými onemocněními nebo plynatostí, ale s oblibou je používají i chovatelé k posílení celkového zdraví a imunity svých zvířat. Majitelé štěňat či koťat i březích fen (koček) nebo chovatelé, kteří potřebují své psy zdravě a kvalitně dokrmovat, si jogurty Yoggies také pochvalují.

Veterináři používají Yoggies jogurty pro psy a kočky například při silných průjmech psů i koček, ale i při podávání antibiotik. V tomto případě je vždy lépe se s veterinářem poradit, protože některá antibiotika mohou s probiotiky obsaženými v jogurtu Yoggies kolidovat.

Yoggies jogurty pro psy mají svou jedinečnou funkci i díky tomu, že neobsahují žádnou laktózu. Tu psi, ani kočky, neumí trávit a bývá mnohdy spouštěčem průjmů. Proto umíme laktózu přírodní formou štěpit. Jogurty jsou pak pro psy nasládlejší a tím i chutnější.   

Složení jogurtu

V našem jogurtu Yoggies najdete pouze speciální směs ovčích a kravských plnotučných mlék, spolu s speciálními Yoggies probiotickými kulturami. Kvalitní mléko pochází z ověřených českých farmářských zdrojů.

Analytické složky

 • Hrubý protein 3,38 %
 • Hrubý tuk 1,40 %
 • Hrubá vláknina 0,22 g
 • Hrubý popel 0,70 %
 • Laktóza ca 0,01 %
 • Sušina

Jogurt dodáváme ve skleněném obalu, jednak protože nám záleží na tom, abychom neprodukovali zbytečné plasty navíc, jednak funkčně je to pro jogurt příznivé prostředí ke skladování.

Tip: Jogurty pro psy Yoggies posilují imunitní systém psa i kočky a jsou tak skvělé pro štěňata i koťata po odstavu. Dodají živiny a posílí imunitní systém štěňat a koťat v náročném období.

Jiří Švihálek, ředitel Yoggies

Jak jogurt Yoggies psovi nebo kočce podávat

 • Podávejte ho chlazený.
 • Doporučujeme před podáváním promíchat ode dna.
 • Jogurt pro psy můžete vylepšit lžičkou medu (zdraví prospěšný antioxidant), strouhaným jablkem/hruškou, ovesnými vločkami apod. (pro doplnění vlákniny).
 • Případné „hrudky“ nejsou díky složení z více druhů mlék na závadu. Naopak jsou znakem toho, že jogurt je vyroben z „živých“ suroviny a opravdu pracuje.

Dávkování

 • Štěňata do 1 roku – 1 ks týdně (porce lze dělit).
 • Malá plemena psů do 10 kg – 1 ks týdně.
 • Střední plemena psů do 35 kg – 1 až 2 ks týdně.
 • Velká plemena psů nad 35 kg – 2 až 3 ks týdně.
 • Při průjmových onemocněních doporučujeme podávat častěji v menších dávkách.

Jogurty pro psy lze koupit v našem obchodě v Praze 6 nebo v e-shopu Yoggies.

Přeprava jogurtu

Říkáte si, že když je jogurt ve skleničce a nevyzvednete si jej v obchodě, nerozbije se cestou k vám? Mysleli jsme na všechno. Jogurty posíláme v zálohovaném, chlazeném, polystyrenovém balení (po 6ti, nebo 12ti kusech), kde jsou jogurty bezpečně zabalené. Toto balení jogurty chrání jednak před změnou okolních teplot (zcela v pořádku k vám dorazí kurýrem i v létě), jednak jsou tak chráněny před nárazem.

PÁR RAD A INFORMACÍ
K JOGURTŮM PRO PSY

Čeho se vyvarovat
při výběru jogurtů pro psy:

Jogurt pro psy a kočky nikdy neohřívejte ani nedávejte do horkého krmiva, např. vařeného (nebo na něj). Teplota nad 38 °C ničí zdraví prospěšná probiotika

Jogurty neskladujte v pokojové teplotě, ale v lednici!

Na co se zaměřit
při výběru jogurtů pro psy:

Yoggies Jogurty pro psy a kočky můžete podávat kdykoliv a  za jakýchkoliv skutečností. Mohou posloužit jako svačinka, probiotický doplněk potravy k podpoře zdraví a imunity, stejně jako prostředek pro „přibrání na váze“.

Do jogurtů pro psy a kočky můžete libovolně přidávat třeba jemně nastrouhané jablko, hrušku stejně jako lžičku medu.

Mrazem sušené (lyofilizované) krůtí maso