Back to Top

Vyrábíme krmiva pro psy a kočky, 100% bez chemie, lepku, sóji a konzervantů

Chcete vědět, jak se dají vyrobit granule pro psy bez chemie? Docela jednoduše. Je třeba spousta úsilí, vůle, vynalézavosti a peněz. Jenže když milujete svého psa, tak nekoukáte doleva, doprava a vymýšlíte.

100% bez chemie?

Naším parťákům bychom nedali nic špatného

Když jsem chtěl pro svého Roxyho vymyslet granule bez chemie, musel jsem se něco naučit právě o chemii, přírodních konzervantech, kvalitních bílkovinách, tucích a jejich zdrojích i vitamínech rozpustných ve vodě i tucích a také o probiotikách i prebiotikách. No a dokonce i tom, jak třeba staří Indiáni, ale i naši předkové, konzervovali potraviny na horší časy.

A když jsem se to naučil (a při vymýšlení nových receptur i postupů se to učím dodnes) začal jsem vymýšlet ty nejlepší granule pro mého psa – tedy granule lisované za studena bez chemie, za to s obsahem probiotik, které jsou prospěšné nejen pro zdravé trávení psů i koček, ale kompletně pro jejich celkové zdraví a imunitu.

V Yoggies vyrábíme všechna naše krmiva, doplňky i pamlsky takovým způsobem a používáme takové technologie, aby nebylo nutné přidávat do krmiv jakoukoliv chemii, umělá dochucovadla či konzervanty. Proto dbáme také na způsob, jakým se mají např. naše granule lisované za studena skladovat.

Vše od Yoggies bez chemie

Kromě granulí lisovaných za studena s probiotiky můžeme vaším pejskům a kočičkám nabídnout kompletní portfolio produktů – od zmíněných granulí, přes konzervy plné masa, ručně vyráběné pamlsky, unikátní jogurt či omáčky pro psy a kočky, přírodní doplňky potravy a za studena lisované oleje nebo syrovou potravu B.A.R.F. pro psy. To vše 100% bez jakékoliv chemie.

Takže dokud sedím na ředitelské židli firmy Yoggies s.r.o. tak Vám garantuji, že vše co nese značku Yoggies® nebude nikdy obsahovat žádnou přidanou chemii, konzervanty ani dochucovadla.   

V Yoggies totiž vždy a za všech okolností bude platit, že Zdraví začíná v misce®

Jiří Švihálek, ředitel Yoggies

Mrazem sušené (lyofilizované) krůtí maso