Back to Top

Jak se stát členem
Yoggies Clubu
a
Yoggies Gold Clubu?

Užívejte si slev a dárků k nákupům díky členství v našem věrnostním programu!

Pokud jste našimi pravidelnými zákazníky, čeká vás množství výhod, slev i dárků. Na uvítanou při vstupu do Yoggies Clubu dostanete luxusní pamlskovník Yoggies jako dárek! Ke každému nákupu nad 690 Kč na vás pak čeká dárek (pokaždé 🙂 a samozřejmě nakupujete výhodně se slevou 7 %!

Nově se teď můžete stát členem Yoggies Gold Clubu a nakupovat ještě výhodněji – dostanete od nás slevu na produkty Yoggies 12 %. Co pro členství v Yoggies Clubu a v Yoggies Gold Clubu udělat vám prozradíme níže.

3 % okamžitá sleva při registraci na produkty značky Yoggies

Dárek zdarma
při každém nákupu nad 690 Kč

Doprava zdarma
při nákupu nad 1.500 Kč

Sleva 7 % na produkty Yoggies pro členy Yoggies Clubu

Sleva 12 % na produkty Yoggies pro členy Yoggies Gold Clubu

Mimořádné
akce a soutěže

Registrací vše začíná

Než začnete nakupovat v e-shopu Yoggies, nezapomeňte se hned bezplatně registrovat! Ihned totiž získáte 3 % slevu na produkty značky Yoggies. Navíc dostanete 200 Kč na první nákup. Registrace je pouze prvním krokem k ještě větším slevám, výhodám i dárkům, které využívají členové Yoggies Clubu a Yoggies Gold Clubu.

Slevy na nákupy pro členy

Jakmile nakoupíte v souhrnu zboží za 5.000 Kč, stáváte se automaticky členem Yoggies Clubu. V Yoggies Clubu na vás čeká sleva 7 % na produkty Yoggies. Pokud u nás nakoupíte za celou dobu, co jste náším zákazníkem, v celkové hodnotě 40.000 Kč a jste členem Yoggies Clubu, máte nárok stát se členem Yoggies Gold Clubu, kde na vás čeká dokonce sleva 12 %.

K nákupu si vyberte dárek!

Pokud se zaregistrujete a nakoupíte nad 690 Kč, dostanete od nás ke každému nákupu také dárek zdarma. Můžete si dokonce vybrat jaký dárek chcete z několika možností. Dárek najdete na konci svého nákupu v “košíku” pod volbou “vybrat dárek”.

A máme pro vás mnohem víc ...

… protože si ceníme věrnosti našich zákazníků. Máme tak nejen dopravu zdarma při nákupu nad 1.500 Kč, ale třeba i mimořádné soutěže a mnoho dalších výhod jen pro členy Yoggies Clubu a Yoggies Gold Clubu!

Členem Yoggies Clubu se může stát každý, kdo se zaregistruje na e-shopu Yoggies a kdo již nakoupil za více než 5.000 Kč vč. DPH. 

 • Zaregistrujte se zde v e-shopu Yoggies.
 • Nezapomeňte být při každém nákupu přihlášen(a), aby jste měli přehled o svých nákupech a načítala se vám výše nákupů na vaše konto.
 • Jakmile překročí součet vašich nákupů 5.000 Kč vč. DPH, automaticky vás převedeme do Yoggies Clubu.
 • Výši svých nákupů si můžete zkontrolovat po přihlášení ke svému zákaznickému účtu.
 • Při svém prvním „členském“ nákupu vám bude v e-shopu nabídnut pamlskovník Yoggies zdarma.
 • Ke každémů nákupu nad 690 Kč si v posledním kroku objednávky můžete také zvolit dárek zdarma.

Každý zákazník, který je již členem Yoggies Clubu a nakoupil za celé období svého nakupování na e-shopu Yoggies v celkové hodnotě 40.000 Kč se může stát členem Yoggies Gold Clubu. 

Členem Yoggies Gold Clubu se může stát každý zákazník, který je již členem Yoggies Clubu a nakoupil za celé období svého nakupování na e-shopu Yoggies v celkové hodnotě 40.000 Kč vč. DPH.  

 • Zaregistrujte se zde v e-shopu Yoggies.
 • Nezapomeňte být při každém nákupu přihlášen(a), aby jste měli přehled o svých nákupech a načítala se vám výše nákupů na vaše konto.
 • Jakmile překročí součet vašich nákupů 5.000 Kč, automaticky vás převedeme do Yoggies Clubu.
 • Jakmile překročí součet vašich nákupů 40.000 Kč vč. DPH, stačí vyplnit jednoduchý formulář. My vás budeme obratem kontaktovat a zařadíme vás do Yoggies Gold Clubu.
 • Následujících 90 dní nakupujete produkty Yoggies s 12% slevou.
 • Výši svých nákupů si můžete zkontrolovat po přihlášení ke svému zákaznickému účtu.

Jak i nadále výhodně nakupovat?

 • Jakmile Vás do Yoggies Gold Clubu zařadíme, následujících 90 dní můžete nakupovat produkty Yoggies s výraznou slevou 12 %. 
 • Pokud během těchto 90 dní nakoupíte svému mazlíčkovi dobroty Yoggies na našem e-shopu v celkové hodnotě 5.000,- vč. DPH a více, zůstáváte automaticky členem Yoggies Gold Clubu i nadále, tj. dalších 90 dní a nakupujete nadále se slevou 12 %. A tak se cyklus opakuje.
 • Pokud během 90 dní od zařazení do Yoggies Gold Clubu nenakoupíte produkty Yoggies alespoň v hodnotě 5.000,- vč. DPH, automaticky se zařazujete opět do Yoggies Clubu a čerpáte jeho výhody, tedy nakupujete se slevou 7 %, ke každému nákupu dostáváte dárky a chystáme pro Vás speciální akce.
 • Jestliže se budete chtít opět stát členem Yoggies Gold Clubu je zapotřebí za posledních 90 dní nakoupit na našem e-shopu produkty Yoggies v hodnotě 5.000,- vč. DPH, vyplnit formulář a uvést, že máte zájem se do Yoggies Gold Clubu vrátit zpět.
 • My vaši žádost prověříme, zkontaktujeme Vás a rádi Vás do Yoggies Gold Clubu znovu zařadíme.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně členství, nebo chcete vědět jak zdravě krmit svého čtyřnohého miláčka, napište nám.

Souhrn výhod členství v Yoggies Clubu

1

Při registraci do Yoggies Clubu dostanete na uvítanou luxusní pamlskovník zdarma!

2

Nakupujete výhodně se slevou 7 % na produkty Yoggies (oproti standardním cenám v e-shopu).

3

Když překročí váš nákup sumu 1500 Kč máte dopravu zdarma. Ke každému nákupu nad 690 Kč také dostanete vždy dárek zdarma!

4

Pro členy Yoggies Clubu pravidelně a rádi připravujeme různé akce, slevy a soutěže.

Aby vám nic neuteklo, zaregistrujte se do našeho newsletteru nebo nás sledujte na Facebooku či Instagramu.

Souhrn výhod členství v Yoggies Gold Clubu

1

Nakupujete nejvýhodněji, co to jde! Dostanete od nás slevu 12 % na produkty Yoggies (oproti standardním cenám v e-shopu).

2

Když překročí váš nákup sumu 1500 Kč máte dopravu zdarma. Ke každému nákupu nad 690 Kč také dostanete vždy dárek zdarma!

3

Pro členy Yoggies Gold Clubu pravidelně a rádi připravujeme různé akce, slevy a soutěže.

Těšíme se na vás a vaše čtyřnohé nejlepší přátele