Back to Top

GRANULE s probiotiky
lisované za studena pro psy

Yoggies granule lisované za studena se jako jediné na trhu vyrábí za teploty do max. 39°C. Celkové zdraví Vašeho psa je pak podpořeno i tím, že jsme vynalezli způsob, jak šetrně a postupně sušit vysoce kvalitní suroviny potřebné k výrobě granulí. Díky tomu pak zůstávají v granulích zachovány původní živiny jako jsou proteiny, tuky i vitamíny v nejlepší možné stravitelné formě. Pak lze s jistotou tvrdit, že taková potrava se podobá původní potravě psa v přírodě.

Granule Yoggies nebobtnají!

Torze žaludku je pro každého psa velmi nebezpečný „úraz“. Díky tomu, že Yoggies granule nebobtnají, potlačují riziko torze žaludku. Je to proto, že žaludek posílá dříve natrávenou potravu do střevního aparátu, kde již dochází k dalšímu, postupnému vstřebávání složek potravy. I živiny tak zůstávají v optimální a pro organismus v lehce stravitelné formě. Vašemu pejskovi tak poskytují dokonalou výživu pro jeho zdravý fit život.

Obsahují skutečné maso i probiotika

Granule Yoggies lisované za studena jsou vyvinuty a vyrobeny jako syrová potrava psa v přírodě. Proto jim zákazníci začali říkat „sušený BARF“. Pro výrobu se používá skutečné maso převážně v potravinářské kvalitě z farmových chovů z Německa, Belgie, Holandska, ale i Česka… Naše granule obsahují i syrové, sušené ovoce, zeleninu a přírodní doplňky k podpoře kloubního aparátu i trávení a prebiotika i především PROBIOTIKA. To vše pak posiluje imunitu psů, obranyschopnost proti parazitům, alergiím, průjmům i závažnějším chorobám.

Žádné granule, ani produkty Yoggies neobsahují chemii!

To, že firma Yoggies je jedničkou na trhu se zdravými krmivy ví již tisíce spokojených chovatelů i jejich psích a kočičích přátel. Garance kvality i zdraví pro Vaše miláčky je i v tom, že žádné produkty Yoggies nebudou nikdy obsahovat chemické konzervanty a dochucovadla. Chemické konzervanty, ftaláty (měkčidla plastů z plastových pytlů) nebo dokonce vysoké hodnoty chemicky přidávaných vitamínů mohou velmi zásadně poškodit zdraví vašeho psa, ba dokonce ohrozit i jeho život… a to my v Yoggies nikdy nedopustíme.

Pokud chcete mít zdravého psa, krmte ho zdravě a bez chemie s produkty Yoggies, protože u nás platí, že Zdraví začíná v misce®

Proč důvěřovat právě Yoggies® granulím lisovaným za studena s probiotiky?

Granule Yoggies obsahují skutečné maso a např.u varianty Kuřecí & hovězí obsahují 87 % syrového masa před pomalým sušením a 0 % obilí, chemie a sóji. Receptury jsou vyvíjeny na základě syrové potravy B.A.R.F. a proto si získaly od zákazníků přezdívku „Sušený BARF“. Vyráběny jsou jako jediné na trhu při teplotách do max. 39 °C. Díky tomu jsou zachovány přírodní výživové hodnoty jako vitamíny, tuky, aminokyselina… Granule Yoggies nebobtnají a navíc obsahují probiotika i prebiotika, která podporují trávení, imunitu, obranyschopnost proti parazitům, průjmovým onemocněním, celkovou vitalitu i zdraví každého psa krmeného produkty Yoggies®.

Pro zdraví Vašich psů můžete „dle chutí“ přecházet a střídat…

Granule Yoggies i další krmiva a doplňky jsou vyvinuty po vzoru přírody tzv. „All Life Stages“ – jedna potrava pro všechny věkové kategorie. Proto se hodí pro štěňata stejně dobře, jako pro dospělé i starší psy a můžete je libovolně střídat, přecházet mezi Yoggies granulemi a B.A.R.F.em apod. Pozor však! Tato možnost platí výhradně pro kombinace produktů Yoggies®

Granule s kuřecím a hovězím masem lisované za studena

Dodáváme i jako minigranule
Hledáte špičkové a zdravé krmivo pro psy bez chemie? Granule lisované za studena s kuřecím a hovězí masem s probiotiky pro psy Yoggies s chutí a vůní potravy z přírody, kde je základem 87 % skutečného masa v syrovém stavu, neodmítne žádný pes. Receptury Yoggies mají základ ve vyváženém B.A.R.F.u bez lepku, konzervantů, obilí i sóji. Toto kompletní krmivo pro psy je „zlatou střední cestou“ v portfoliu granulí lisovaných za studena s probiotiky Yoggies. Mají dostatek přírodních vitamínů, vlákniny, kloubní výživy, prebiotik i probiotik pro zdraví a imunitu každého psa. Granule lisované za studena Yoggies jsou skvělým a každodenním kvalitním krmivem pro mladé, dospělé i starší psy tzv. „All Life Stages“, při střední a vyšší zátěži

Granule s jehněčím masem a bílou rybou lisované za studena

Dodáváme i jako minigranule
Hledáte špičkové a zdravé krmivo pro psy bez chemie? Granule lisované za studena s jehněčím masem a bílou rybou s probiotiky pro psy Yoggies s chutí a vůní potravy z přírody, kde je základem 85 % skutečného masa v syrovém stavu, neodmítne žádný pes. Receptury Yoggies mají základ ve vyváženém B.A.R.F.u bez lepku, konzervantů, obilí i sóji. Mají dostatek přírodních vitamínů, vlákniny, kloubní výživy, prebiotik i probiotik pro zdraví a imunitu každého psa. Tento druh granulí lisovaných za studena s probiotiky je dietnější a skvěle stravitelný. Každodenní krmivo pro mladé, dospělé i starší psy tzv. „All Life Stages“ v nižší až střední zátěži. Je vhodné i pro psy s dietami, alergiemi a zažívacími potížemi.

Granule Yoggies Active s kachnou a zvěřinou lisované za studena

Dodáváme i jako minigranule
Hledáte špičkové a zdravé krmivo pro psy bez chemie? Granule lisované za studena s kachním masem a zvěřinou s probiotiky pro psy Yoggies s chutí a vůní potravy z přírody, kde je základem 86 % skutečného masa v syrovém stavu, neodmítne žádný pes. Receptury Yoggies mají základ ve vyváženém B.A.R.F.u bez lepku, konzervantů, obilí i sóji. Mají dostatek přírodních vitamínů, vlákniny, kloubní výživy, prebiotik i probiotik pro zdraví a imunitu každého psa. Lze doporučit jako primární granule pro štěňatapro dospělé psy ve vysoké zátěži, aktivní a zaměstnané psy všech velikostí. Hodí se i pro březí feny, feny v laktaci.

Granule s kozím masem a zeleninou lisované za studena

Dodáváme i jako minigranule
Hledáte špičkové a zdravé krmivo pro psy bez chemie? Granule lisované za studena s kozím masem a zeleninou s probiotiky pro psy Yoggies s chutí a vůní potravy z přírody, kde je základem hypoalergenní kozí maso, neodmítne žádný pes. Receptury Yoggies mají základ ve vyváženém B.A.R.F.u bez lepku, konzervantů, obilí i sóji. Mají dostatek přírodních vitamínů, vlákniny, kloubní výživy, prebiotik i probiotik pro zdraví a imunitu každého psa. Tento druh granulí lisovaných za studena s probiotiky doporučujeme pro starší pejsky, pejsky s nadváhou, potravinovou alergií, nebo psy na různých dietách. Mohou být i zdravou a chutnou alternativou veterinárních diet (po poradě s veterinářem).

Granule vepřové maso Ibérico s jablky

Dodáváme i jako minigranule
Yoggies Ibérico vepřové maso s jablky a mořskými řasami je přírodní, vysoce kvalitní, kompletní monoproteinové krmivo pro psí gurmány. Tyto za studena lisované granule vyrovené ze syrového a pomalu sušeného masa, ovoce, zeleniny a bylin jsou vhodné především pro dospělé psy v nižší zátěži nebo psí seniory. Yoggies Ibérico granule mohou být použity i při dietním režimu nebo pro psy se sklonem k nadváze či kastrované psy. Obsah syrového masa v tomto krmivu odpovídá cca 86 % syrového masa jako v misce naplněné B.A.R.F.em (před pomalým sušením do 40 °C). Neobsahuje masokostní moučky, obilí, vedlejší produkty živočišného původu ani geneticky upravené suroviny (GMO).

Monoproteinové granule s krůtím masem a jáhly lisované za studena

Dodáváme i jako minigranule
Hledáte špičkové a zdravé krmivo pro psy bez chemie? Granule lisované za studena s krůtím masem a jáhly s probiotiky pro psy Yoggies s chutí a vůní potravy z přírody, kde je základem 87 % skutečného masa v syrovém stavu, neodmítne žádný pes. Receptury Yoggies mají základ ve vyváženém B.A.R.F.u bez lepku, konzervantů, obilí i sóji. Mají dostatek přírodních vitamínů, vlákniny, kloubní výživy, prebiotik i probiotik pro zdraví a imunitu každého psa. Tyto granule jsou skvělým a každodenním kvalitním krmivem pro mladé, dospělé i starší psy tzv. „All Life Stages“ při střední a vyšší zátěži

BARF+ Příloha lisovaná za studena k syrovému masu (B.A.R.F.) i jako dieta bez masa

Jen ve velikosti normálních granulí
Granule lisované za studena BARF+ 100% bez masa s probiotiky pro psy Yoggies jsou vhodné všude tam, kde je třeba velmi striktně omezit přísun živočišných bílkovin, omezit množství alergenů v krmivu nebo nahradit běžná krmiva. Toho lze dosáhnout s naší přílohou lisovanou za studena BARF+ a omáčkami Yoggies. Díky tomuto výběru dostane váš pes dietní krmivo bez chemie, lepku, obilí a sóji, jako alternativu k veterinárním dietám (po poradě s vaším veterinářem). Příloha je vhodá v kombinaci s omáčkami Yoggies také jako krátkodobá dieta pro psy s nadváhou. I tyto granule obsahují dostatek přírodních vitamínů, vlákniny, kloubní výživy, prebiotik i probiotik pro zdraví a imunitu každého psa.

Granule s kuřecím a hovězím masem pro psy lisované za studena s probiotiky

Granule s jehněčím masem a bílou rybou pro psy lisované za studena s probiotiky

Granule Yoggies Active s kachnou a zvěřinou pro psy lisované za studena s probiotiky

Granule s kozím masem lisované za studena pro psy lisované za studena s probiotiky (hypoalergenní, monoproteinové)

Granule vepřové maso Ibérico s jablky pro psy lisované za studena s probiotiky (hypoalergenní, monoproteinové)

Monoproteinové granule s krůtím masem a jáhly lisované za studena pro psy

BARF+ Příloha lisovaná za studena pro psy s probiotiky | K syrovému masu i jako dieta BEZ MASA!

Mrazem sušené (lyofilizované) krůtí maso