Back to Top

GRANULE
lisované za studena pro kočky

Yoggies granule lisované za studena s probiotiky pro kočky jsou na trhu unikátní a testy prokázaly, že dlouhodobá akceptovatelnost tohoto krmiva u koček je vynikající. Granule Yoggies pro kočky jsou z 98 % vyrobeny z živočišných proteinů, které kočka, jako správný predátor, musí ke svému zdravému životu dostat. Yoggies granule lisované za studena pro kočky obsahují probiotika pro podporu zdraví a imunity každé kočky, protože i pro kočky platí, že Zdraví začíná v misce®

Yoggies Granule pro kočky s kuřecím masem, lisované za studena s probiotiky

V balení 400g, 1,2 kg a 4 kg
Yoggies granule pro kočky s kuřecím masem, lisované za studena. Granule obsahují jedinečná probiotika pro podporu imunity i celkového zdraví koček. Jsou alternativou hlavně pro kočky krmené masem a mohou být používány jako kvalitní forma plnohodnotného kočičího jídelníčku, který může být občas zpestřen syrovým masem. Základem granulí je kvalitní kuřecí maso, obsahují také kuřecí játra, rybí olej z bílé ryby nebo bylinky. Vše samozřejmě bez chemie a v granulích nenajdete ani obilí, sóju, žádná umělá lákadla či konzervanty.

Yoggies Granule pro kočky s jehněčím, zvěřinou a bílou rybou, lisované za studena s probiotiky

V balení 1,5 kg a 5 kg
Yoggies granule pro kočky s jehněčím, zvěřinou a bílou rybou, lisované za studena. Granule obsahují jedinečná probiotika pro podporu imunity i celkového zdraví koček. Jsou alternativou hlavně pro kočky krmené masem a mohou být používány jako kvalitní forma plnohodnotného kočičího jídelníčku, který může být občas zpestřen syrovým masem. Základem granulí je kvalitní maso. Nejdietnější kočičí granule z naší nabídky. Vše samozřejmě bez chemie a v granulích nenajdete ani obilí, sóju, žádná umělá lákadla či konzervanty.

Yoggies Granule pro kočky s krocaním masem, lisované za studena s probiotiky

V balení 400g, 1,2 kg a 4 kg
Zcela nové Yoggies granule pro kočky s krocaním masem, lisované za studena. Granule obsahují jedinečná probiotika pro podporu imunity i celkového zdraví koček. Jsou alternativou hlavně pro kočky krmené masem a mohou být používány jako kvalitní forma plnohodnotného kočičího jídelníčku, který může být občas zpestřen syrovým masem. Základem granulí je kvalitní maso z krocana, obsahují také drůbeží játra, rybí olej z bílé ryby nebo bylinky. Vše samozřejmě bez chemie a v granulích nenajdete ani obilí, sóju, žádná umělá lákadla či konzervanty.

Yoggies granule pro kočky lisované za studena s probiotiky Kuřecí maso

Yoggies granule pro kočky lisované za studena s probiotiky Jehněčí & bílá ryba

Yoggies granule pro kočky lisované za studena s probiotiky Krocaní maso

Mrazem sušené (lyofilizované) krůtí maso