Back to Top

CHOVATELSKÝ PROGRAM
Yoggies

Provozujete chovatelskou stanici nebo vlastníte chovného psa (samce) či chovného kocoura? V Yoggies jsme vytvořili velmi výhodný chovatelský program pro všechny certifikované chovatele psů a koček, případně majitele chovných psů (samců) či chovných kocourů.

Díky našemu chovatelskému programu můžete pro své psy i kočky nakupovat výhodně veškeré produkty značky Yoggies®. Pro svá odchovaná štěňata nebo koťata od nás můžete dostat i tzv. “Balíčky na cestu“ do nových rodin jen za 1 Kč vč. DPH. Nabízíme i výhodnější nákupy pro odchovánky (štěňátka a koťátka) z chovatelských stanic, které krmí Yoggies.

Pokud chcete krmit své domácí mazlíčky zdravě a ctíte pravidlo, že Zdraví začíná v misce®, přečtěte si více o našem chovatelském programu, nebo se na nás rovnou obraťte. Bude nám potěšením s Vámi spolupracovat.

Chovatelský program Yoggies

Podpora chovatelů, útulků i zdravého krmení psů od štěněte, ale také koček od kotěte.

Základ pro chovatelský program firmy Yoggies.

Podmínky chovatelského programu Yoggies jsou sestaveny tak jednoduše, jak to jen šlo. Chtěli jsme je zpřístupnit co nejširšímu okruhu poctivých a solidních chovatelů, a tím jim dát příležitost krmit své dospělé, chovné psy či chovné kocoury a jejich potomky zdravě a bez chemie. Náš chovatelský program jsme založili nejen na zvýhodněných cenách (chovatelé a majitelé chovných psů (samců) či chovných kocourů u nás nakupují se slevou 20 %), ale i na kvalitě krmiva a vzdělávání chovatelů i budoucích majitelů psů a koček.

V dnešní době již má mnoho chovatelů zájem krmit své psy i kočky především kvalitně, zdravě a bez chemie. Velmi často se tak stává, že na kvalitě chovu i celkovém zdraví psů i koček jim záleží tolik, že si noví majitelé odvážejí z chovatelské stanice nejen štěňátko nebo koťátko, ale i krmivo a základní potřeby pro svého nového čtyřnohého přítele – tzv. „Balíčky na cestu“.

Proto mají u nás výhody i majitelé odchovánků chovatelských stanic, kteří u nás po registraci nakupují také výhodněji – se slevou 10 %. To se týká odchovánků z chovatelské stanice, kde krmí Yoggies. V „Balíčku na cestu“ pro své štěňátko nebo koťátko, který jste obdrželi od svého chovatele, když jste si odváželi svého nového člena rodiny domů, najdete průvodní informaci, jak se u nás zaregistrovat se svým odchovánkem.

Výhody Chovatelského programu Yoggies

  • Chovatelé nakupují se slevou 20 % na všechny produkty Yoggies.
  • Podporujeme i majitele chovných psů (samců) či chovných kocourů, ti u nás také nakoupí produkty Yoggies s 20% slevou.
  • Pro štěňátka a koťátka z chovatelských stanic máme připravené „Balíčky na cestu“ do nových domovů za 1 Kč. Zeptejte se svého chovatele.
  • Myslíme i na majitele odchovánků (štěňátka a koťátka z chovatelských stanic), kde krmí Yoggies. Odchovánci takové chovatelské stanice, kteří dostanou „Balíček na cestu“ od Yoggies u nás nakupují se slevou 10 %.

Pro vstup

do chovatelského programu potřebujete jen dvě věci:

Zaregistrujte se a pošlete nám kopii platného certifikátu vaší chovatelské stanice nebo doklad k chovnému psovi (samci) či chovnému kocourovi. O schválení registrace vás budeme informovat.
Po schválení registrace jste členem Chovatelského programu Yoggies a máte možnost objednávat produkty Yoggies za zvýhodněných chovatelských podmínek a čerpat další výhody.

Co dělat, abyste získali “Balíčky na cestu” za 1 Kč?

Pokud jste chovatel s certifikovanou chovnou stanicí, je třeba nám zaslat kopii schválené žádosti pro přidělení zápisových čísel čipů. 

Obdobně to platí i u koťátek. Podmínkou přidělení “Balíčků na cestu” je spolupráce s Yoggies formou registrace na e-shopu a nákupy ve výši (souhrnně) alespoň 3.000 Kč vč. DPH.

„Balíčky na cestu“ si objednejte přes náš e-shop a zápisová čísla posílejte na vyziva@yoggies.cz

Jaké další možnosti podpory od nás můžete získat?

Na stránky vaší chovatelské stanice si můžete umístit banner, který pro vás vytvoříme. Stačí nám poslat rozměry a o zbytek se postaráme.

Pokud rozměry neznáte, kontaktujte nás a poradíme vám. Pokud budete chtít dát zájemcům vědět, že krmíte své pejsky či kočičky kvalitně a bez chemie i ve vašem areálu, zašleme vám banner, který si můžete připevnit třeba na plot.

Pokud budete mít nějaký další nápad, určitě nám ho napište nebo zavolejte a pobavíme se o něm společně.

Také jsme vám k dipozici, kdybyste potřebovali s krmením vašich psů či koček kdykoliv poradit.

 

V Yoggies vyrábíme granule lisované za studena, ručně vyráběné pamlsky, konzervy i doplňky pro psy a kočky ZCELA BEZ CHEMIE

Poradna Yoggies

Mrazem sušené (lyofilizované) krůtí maso