Jogurt pro psy a kočky

Zdraví ve skleničce

 • Podporuje zdraví a imunitu
 • Potlačuje plynatost a průjmy
 • Doplňuje probiotika do střeva
 • Podporuje kůži, srst, klouby
 • Neobsahuje laktózu ani chemii
 • Vyrobeno a patentováno v ČR
koupit v e-shopu

Veterináři radí: Zdraví a imunita psů i koček může být časem, nebo nesprávně zvolenou potravou oslabena. Přírodní probiotika podporují zdraví a imunitu. Proto jogurty Yoggies obsahují probiotika blízká jejich zažívání.

Podpora imunity i doplněk

V přírodě získá pes i kočka probiotika z kořisti. V dnešních krmivech probiotika bohužel chybí. Proto jsme vymysleli a patentovali zcela přírodní jogurt bez chemie pro psy a kočky. Ten svým složením nahradí přírodním způsobem probiotika z kořisti a podpoří imunitní systém i celkové zdraví psa i kočky.

Podporuje zdraví a léčí

Trpí váš pes na „prdíky“ nebo časté průjmy? Jogurt pro psy a kočky pomáhá zcela přirozeně při zastavování průjmů, potlačování plynatosti i jako podpora imunity. Je také „nosičem“ při podávání léků. Při podávání antibiotik slouží pro doplnění probiotik do střeva.

Bez laktózy i chemie

Již při vývoji jsme řekli NE chemii a konzervantům. Jogurty jsou bez laktózy, kterou neumí psi ani kočky trávit. Jsou bohaté na Omega 3 a 6 mastné kyseliny, vápník, fosfor, hořčík, vitamíny B1, B2, B3, B6, B12, C, D i bílkoviny a přirozené živočišné tuky. Ovčí mléko je také výživným základem pro zdraví každého psa i kočky.

Jogurty posíláme až k Vám domů!

Jogurty pro psy a kočky můžete objednávat v sadách po 6ti nebo 12ti kusech v chlazených termoboxech až k Vám domů. Zaregistrujte se a nakupujte jogurty pro své mazlíčky již dnes. (objednávky jogurtů vyřizujeme od pondělí do středy, aby byly vždy čerstvé a chlazené)

Jak objednávat a platit jogurty Yoggies?

Pár důvodů proč je jogurt Yoggies ideální podporou zdraví každého psa i kočky

Doplněk potravy a jedinečná přírodní podpora imunity
 • Obsahuje vitamíny A, D, B, E a kalcium
 • Probiotika bojují proti virům, plísním a jiným neduhům

 

Jogurt pro psy je skvělá a zdravá pochoutka pro psy, má také protizánětlivé a protinádorové účinky. Utužuje zdraví pejska a posiluje jeho obranyschopnost. Pod víčkem se ukrývají probiotika, vitamíny i kalcium, takže se přirozeně podpoří správný růst i vývoj imunitního systému. Jogurt navíc pomáhá i při léčbě antibiotiky, nebo po jejich dobrání.

Zajišťuje správné trávení
 • Vyvážené množství bílkovin, kalcia i vitamínů dodá organismu potřebné látky
 • Speciální laktobacily pro psy podpoří zdraví, imunitu i vyváženou střevní mikroflóru

 

Vyvážená střevní mikroflóra je velmi důležitým článkem řetězce zdravého krmení a trávení potravy bez nadýmání a plynatosti. Nejen probiotické jogurty, ale všechna krmiva i pamlsky Yoggies jsou navrženy jako zdravá potrava pro psy, která zajistí vyvážený přísun živin nutný k posílení zdraví a správnému trávení tak, jako má jejich potrava v přírodě.

Je navržen přímo pro psy, kterým velmi chutná. Je ale jiný, než váš jogurt
 • Jogurt pro psy má specifickou chuť z ovčího mléka a unikátního výrobního procesu
 • Po navyknutí na jogurty Yoggies je bude pejsek milovat a vyžadovat

 

Vyvinuli jsme jogurt, který má chuť, vůni i konzistenci navrženou přímo pro chuťové pohárky Vašich psů. Jogurt pro psy chutná po ovčím mléce a je mírně kyselejší a řidší než ten „lidský“. Je to dáno tím, že je zcela přírodní a neobsahuje žádné konzervanty, zahušťovadla, ani sladila, díky čemuž je mnohem zdravější. Řidší konzistence také zajistí, že Váš pes zvládne pohodlně vylízat celý kelímek.

Zlepšuje zdraví psa i kvalitu jeho kůže a srsti
 • Obsah vitamínů a živin je důležitý nejen pro zdraví, klouby a zažívání, ale také kůži a srst
 • Vitamíny A, B, D, E, H, Omega 3 & 6 … to vše je naše „Zdraví v kelímku“

 

Zdraví psa je viditelné hned na první podhled. Pevná chůze, jiskra v očích a zdravá i lesklá srst jsou znaky dobrého zdraví. Kvalita srsti Vašeho psa napoví jako první o kvalitě výživy a péči, jakou psovi dáváte. Pro celkové zdraví i skvělou a lesklou srst doporučujeme kombinaci Yoggies granule lisované za studena a jogurt pro psy.

Pomáhá zastavovat průjmy, potlačuje plynatost, pomáhá posilovat zdraví...

Složení jogurtu pro psy a kočky je založena na ovčím mléce a speciální, patentované směsi probiotik blízkých zažívacímu systému psa i kočky.

Toto složení zajistí dokonalou funkci střev, podporu imunity a vyvážené množství „zdravých“ bakterií ve střevě. Díky tomu se chovatelé i veterináři již přesvědčili, že jogurty Yoggies umí zastavit i akutní průjmová onemocnění a v kombinaci např.s granulemi lisovanými za studena s jehněčím masem jsou skvělou dietou pro psy.

Neobsahuje laktózu a pomáhá proti průjmům i nadýmání
 • Jogurty pro psy a kočky neobsahují laktózu, kterou neumí pes ani kočka trávit (oproti jogurtu pro lidi)
 • Jogurty Yoggies můžete podávat štěňatům, dospělým i starším psům

Jogurt pro psy pomáhá potlačovat zažívací potíže, plynatost i průjmová onemocnění psů. Nízký obsah laktózy nepodněcuje kvasné procesy v trávicím traktu a laktobacily zbavují trávicí trakt virů, bakterií i zárodků plísní, které neprospívají zdraví. Pravidelné podávání jogurtu také dokáže zastavit akutní průjmy.

Jogurt je vhodný pamlsek pro BARF
 • Jogurt pro psy je zcela přírodním produktem bez chemie a zahušťovadel
 • Je oblíbeným doplňkem potravy pro krmení metodou BARF

 

U psů krmených metodou BARF pomáhá doplňovat potřebné množství kalcia. Někteří majitelé mnohdy nevědí jaký druh kostí pes může. Namísto kalcia z kostí veterináři doporučují jogurt pro psy. Obsah laktobacilů je pak vhodný na udržení vyvážené střevní mikroflóry a ničení hnilobných zárodků a virů ve střevech.

„Je skvělé a pro zdraví psů maximálně prospěšné, že se krmiva Yoggies vyrábějí z přírodních surovin bez tepelné úpravy a chemie. Vyzkoušel jsem jogurty Yoggies i granule lisované za studena s laktobacily. Výsledkem byl celkově pozitivní zdravotní přínos pro psy i kočky.“

– MVDr.Jaromír Štursa, Havlíčkův Brod

Do e-shopu k nákupu

Jak podávat jogurt pro psy?

 • Jogurt podávejte chlazený.
 • Po otevření ho dobře promíchejte.
 • Doporučujeme podávat jogurt vždy odděleně od hlavní potravy (jako svačinu)
 • Pokud má Váš pes či kočka jogurt poprvé, doporučujeme rozdělit krmnou dávku na menší porce.
 • Jak často podávat:

  – Šteňátkům do jednoho roku dejte 1 jogurt týdně (doporučujeme rozdělit na 2 dávky dle velikosti psa).
  – Malá plemena psů do 10kg by měla dostat 1-2 jogurty týdně (doporučujeme rozdělit alespoň do 2 dávek).
  – Střední plemena psů do 35kg mohou dostat 2 -3 jogurty týdně.
  – Velká plemena psů nad 35kg mohou dostat 3 -4 jogurty týdně.
 • Při průjmových onemocněních doporučujeme podávat jogurt častěji v menších dávkách.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.

Další informace nejen o krmivech a doplňcích Yoggies naleznete na stránce Časté dotazy.