Back to Top

Žádost o sponzoring

Každý den se na nás obrací mnoho pořadatelů akcí, kteří by byli rádi, aby se právě naše firma stala jejich sponzorem. Akcí, které bychom chtěli podporovat je sice mnoho, jen si z nich musíme pečlivě vybírat.

Jaké akce podporujeme

V tomto roce jsme se rozhodli hlouběji podpořit akce, při kterých se ukáže síla soužití i přátelství psů a lidí. Proto se pro nás tento rok staly prioritou naší podpory akce spojené s výcvikem vodících, canisterapeutických i asistenčních psů. Podporovat můžeme i jinak významné akce, ale potřebujeme vaši spolupráci. Způsobů podpory je mnoho, všechny z nich zahrnují materiální, nikoliv finanční plnění z naší strany.

Jak žádat o sponzorský příspěvek, či podporu?

Proto, abychom nebyli zavaleni e-mailovou, či telefonickou komunikací, připravili jsme podrobný dotazník, který nám i vám ušetří spoustu času při vyřizování vaší žádosti o sponzoring. Vyplňte prosím tento dotazník co nejpodrobněji. Jednou týdně vaše žádosti vyhodnocujeme. Pokusíme se vám do dvou pracovních týdnů vyrozumět, zda vám vaši akci budeme schopni zčásti, nebo jako generální sponzor, sponzorovat.

Pokud se Yoggies stane sponzorem vaší akce..

Pokud se rozhodneme vaší akci podpořit, napíšeme vám a domluvíme se na míře plnění, vypůjčení materiálů, atd. Požadujeme především “férové” jednání a dodržení všech dojednaných činností, ať už to je zaslání reportu po akci či vrácení reklamních materiálů. Na akcích, kde je dohodnuté umístění stánku, je třeba zajistit elektrický proud 220V pro připojení lednic a mrazící truhly.

Pokud vám zapůjčíme na akci “nějaké” vybavení, požadujeme jeho vrácení nejpozději do sedmi kalendářních dnů po skončení akce. Rádi bychom, abyste připravili včas také fotodokumentaci z akce, která bude následně použita na sociálních sítích, webových stránkách naší firmy apod. Tuto fotodokumentaci bychom od vás rádi obdrželi nejpozději dva týdny po skončení vámi pořádané akce.

Dotazník a žádost o sponzoring

Zde můžete vyplnit a uložit interaktivní dotazník s žádostí o sponzoring vaší akce. Vyplňte prosím pečlivě všechny kolonky, a to co nejpřesněji. Pokud žádáte o větší plnění než vzorečky, prosím specifikujte co nejpřesněji, co požadujete (například: 1. místo- 4kg granule, atd.). Pokud nám napíšete požadavek typu “velikost cen necháme na vás”, sami nevíme, co si pod tím máme představit, protože každá akce je jiná. Na základě informací v nich uvedených budeme rozhodovat o spolupráci a podpoře vaší akce.

DOTAZNÍK A ŽADOST O SPONZORING ZDE…

Yoggies s.r.o.