Back to Top

Yoggies – Nejzdravější firma pro psy

Příběh nejzdravějších krmiv pro psy začal “obyčejnou” otravou pro psa a bojem o jeho život. Toto je skutečný příběh firmy Yoggies a zdravých krmiv bez chemie.

A protože stále více chovatelů hledá co možná nejzdravější krmiva pro své psy, je naším závazkem vyvíjet a vyrábět jen ta nejlepší krmiva z vynikajících surovin. Tyto suroviny pak společně i díky špičkovému výrobnímu procesu mohou napodobit přirozenou, zdravou a skvěle stravitelnou potravu pro psa. Možná i proto začali naši zákazníci nazývat granule Yoggies “sušený BARF”.

Nejen my, ale i mnozí veterináři dnes už věří, že díky zdravé potravě budou vaši psi zdravější, bez zbytečných chorob jako jsou třeba zažívací potíže, alergie, nechutenství i různé druhy rakovin. Proto chceme vyrábět jen ta nejzdravější krmiva pro psy.

Základní sortiment Yoggies

Vše začalo u jogurtu pro našeho otráveného psa a jeho poškozený gastrointestinální  zažívací sytém. Protože mu jogurt pro psy pomohl, rozhodl jsem se vyvinout i kvalitní a co možná nejzdravější granule – tedy granule lisované za studena. A protože tato základní krmiva a doplňky “fungovaly”, šli jsme s firmou Yoggies dál. Vymysleli jsme více variant granulí Yoggies i monoproteinové konzervy plné masa. Pak přišli na řadu domácí pamlsky pro psy.

Jenže to nebylo vše

A stále více chovatelů se na nás obrací s přáním, abychom vymysleli a vyrobili krmiva i pro jejich nemocné psy, psy na dietě i psy s nadváhou nebo nechutenstvím po operacích. A protože spolupracujeme s veterináři i chovateli, podařilo se nám vymyslet skvělé B.A.R.F. pamlsky pro psy a také vynikající a na trhu zcela unikátní omáčky pro psy.

 Omáčky pro psy jsou doplňkovým krmivem pro psy. Než je začnete používat, prostudujte si o nich více…

Omáčky pro psy Yoggies mají snad tisíc možných užití, ale primárně jsou určeny pro nemocné psy, psy na různých dietách či psy trpící nechutenstvím.   

Nejzdravější B.A.R.F. pro psy

Yoggies granule lisované za studena a každá z jejich receptur mají svůj původ v recepturách vyváženého B.A.R.F.u. A protože některé ze současných krmiv Yoggies vzešly z B.A.R.F.u, chtěli jsme vymyslet tu nejzdravější syrovou potravu pro psy. Podívejte se, proč Yoggies B.A.R.F. může být tou nejzdravější syrovou potravou pro psy.

Píše se o nás

Díky pozitivním účinkům na zdraví psů se již psalo třeba o jogurtech pro psy. Navštívili nás i producenti pořadu Cesty k úspěchu s pane Markem Vašutem. Novinky o naší firmě, produktech, rozhovory s veterináři, chovateli i videa z výroby můžete vidět na našem Youtube kanálu Yoggies.

 Našim závazkem pro vás a vaše psy je, aby Yoggies byla nejzdravější krmiva pro psy!

A proto každý den hledáme ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. 

Vyrábíme nejzdravější krmiva pro psy

Kompletní sortiment firmy Yoggies, přístup k výběru surovin, výrobní postupy bez používání nadměrných teplot i vyloučení zbytečné chemie dělá z našich krmiv ta nejzdravější krmiva pro psy a z firmy Yoggies nejzdravější firmu pro psy.

Zdraví začíná v misce®

Závazkem Yoggies je vracet psům jejich původní potravu z přírody s původní chutí a vůní, bez jakékoliv chemie i obilí. Psi si díky jejich nezištné a opravdové lásce zaslouží naši péči.

 Jsme česká rodinná firma, která vznikla z popudu jednoho štěňátka.

Pes Roxy a Jiří Švihálek
Yoggies s.r.o.