Vlčák Apis, velmi drahé krmivo i průjmy

Vlastně to není příběh o mém psíkovi, ale o mé hlouposti. Vždy jsem byl toho přesvědčení, že velmi drahé krmivo pro mého pejska je zárukou dobře vyvážené stravy a dále dobrého vzrůstu a zdraví. Můj vlčák Apis a já jsme bojovali společně proti jeho průjmu (zhruba každých 14 dní) a já jsem neměl tušení, co dělám špatně. Navíc pejsek ačkoliv průjmoval, měl hlad a přibýval na váze.

Pátral jsem na internetu, kupoval drahá krmení…

..u různých výrobců se zaručeným obsahem masa, vše marné. Vše se opakovalo. Poté jsem zkusil granulky z vašeho obchodu s tím, že jsem objednal i konzervy pro psy.  Nestačil jsem se divit. Už třetí den průjmy zcela vymizely a po měsíci pejsek je vitální, hlad nemá a zhubl o 5 kg. Pokračuji v krmení s velkou důvěrou ve vaší firmu.

Ještě si neodpustím poznámku, že pejsek nespotřebuje takovou gramáž, nemá hlad. Ve své podstatě ušetřím na krmivu Yoggies nemalé peníze a pejsek je zcela zdráv, čemuž bych nikdy nevěřil. A to mám více, než 30leté zkušenosti v oblasti kynologie. Kdo nezažije, neuvěří. Ještě jednou děkuji za zdraví mého pejska, Jedná se u vlkošedého vlčáka (více vlka) s pálením do černa s trochou hnědé barvy, 4 roky stáří, má teď 48 kg (měl 55 kg). Jmenuje se Apis – což byl egyptský bůh plodnosti a síly.

Jsem rozhodnut, že v podávání vašich produktů budu nadále pokračovat a po čase zase určitě ozvu, Díky moc.

Příběh svého Apise nám napsal Jan Grasl