Třináctiletá Verunka se na veletrhu For Pets potkala s naším zakladatelem Jiřím Švihálkem. Začal se tak plnit její velký sen. Stát se součástí světa Yoggies. 

Verunka je nadšený chovatel a svého psa Barona krmí zásadně Yoggies. Dlouho si přála potkat člověka, který stojí za vznikem naší firmy. To se jí splnilo na loňském veletrhu For Pets. S Jiřím Švihálkem se nejen seznámila, ale i spřátelila.  

Jeden den v Yoggies 

Verunčin další sen bylo na vlastní oči vidět, jak naše krmiva vznikají. Jiří jí to slíbil, a protože drží slovo, celá rodina k nám přijela před Vánoci na návštěvu. 

Cesta trvala čtyři hodiny, ale ani to nezmírnilo Verunčino nadšení. Spolu se svou mladší sestrou Markétkou si vše prohlédla i vyzkoušela. Od přípravy omáček či syrové potravy B.A.R.F., pečení piškotů až po šití pytlů a balení balíků. 

Proč Yoggies 

Pro Verunku byla návštěva u nás předčasný vánoční dárek. My si připomněli, proč máme Yoggies. Vyrábíme zdravé a čerstvé krmivo pro čtyřnohé členy našich rodin a budujeme komunitu, která sdílí lásku ke zvířatům.  

Sledujte náš blog pravidelně. Najdete zde další zajímavosti ze zákulisí Yoggies a spoustu užitečných tipů a informací o psech i kočkách.