Back to Top
velkoobchodní spolupráce

Podmínky a možnosti Yoggies
VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Pokud věříte tomu, že Zdraví začíná v misce® a chcete prodávat kvalitní a zdravá krmiva značky Yoggies® a zároveň provozujete tzv. “kamenný obchod“ obraťte se na nás. Po předložení Vašeho živnostenského oprávnění Vám přidělíme jednoho z našich zkušených obchodních zástupců, kteří Vámi projdou podmínky spolupráce, proškolí Vás a poskytnou Vám svou i marketingovou podporu pro Váš úspěšný start i spolupráci s Yoggies®, kde Zdraví začíná v misce®

Provozujete

obchod, veterinární praxi, chovnou stanici, útulek pro psy,
jste členy canisterapeutického spolku, nebo cvičíte vodící psy apod.?

Pro všechny, kteří s námi chtějí spolupracovat na rozvoji a propagaci zdravého krmení psů i koček, jsme připravili nové a ještě výhodnější podmínky velkoobchodní spolupráce s Yoggies. K tomu podpoříme váš obchod vybavením, materiály, polepy výloh, banery, vzorky zdarma i marketingově ve vašem okolí.

A protože jsme my v Yoggies s.r.o. byli první v ČR, kdo se začal komplexně zabývat zdravým krmením a výzkumem dopadu zdravé potravy na zdraví našich čtyřnohých přátel, rozhodli jsme se tuto spolupráci výrazně podporovat i marketingově, odměnami a rozšířenými možnostmi spolupráce, která se vám jistě vyplatí.

Jsme rádi za každý námět, který posune zdravá krmiva opět o krok dopředu

Pokud provozujete útulek pro psy, i pro vás jsme připravili podobné výhody jako pro chovatele. Jsme schopni společně sestavit dotovaný program nákupu krmiv pro vaše svěřence. Bude nám potěšením pomáhat i s umisťováním odložených pejsků do rodin.

Pro vás, velkoobchodní odběratele jsme připravili speciální motivační zákaznický program 8+1 pro nákupy zákazníků ve vašem obchodě (tato akce neplatí pro eshop Yoggies!!!). K tomu máme pro vás připraven zvýhodněný ceník pro vaše nákupy. Stačí se přihlásit přes náš kontaktní formulář a obratem budete kontaktováni našimi obchodními zástupci.

Pamatujeme i na poctivé chovatele s certifikovanou chovnou stanicí (nepodporujeme množírny!!!). Proto jsme připravili speciální program nákupů zdravých krmiv pro dospělé psy i jejich štěňata a nové “páníčky”, součástí které je i osvěta, letáky a vzdělávání o zdravém krmení psů. Stačí se přihlásit přes náš kontaktní formulář a dozvíte se jak jednoduché to je, přihlásit d¨se do našeho chovatelského programu Yoggies. Pak budete moct čerpat výhody a nakupovat i balíčky pro štěňata “Na cestu” za 1.-Kč apod. Jak spolupracovat jako chovatel, nebo chovná stanice – více zde…

Pokud provozujete veterinární praxi, i pro vás máme speciální podmínky spolupráce a marketingové podpory. Stále více veterinářů se na nás obrací se zájmem o spolupráci, protože poznávají výhody zdravého krmení psů i spokojenost jejich majitelů. Bude nám potěšením spolupracovat. Stačí se přihlásit přes náš kontaktní formulář a obratem budete kontaktován(a) našimi obchodními zástupci.

Pro vás všechny a vaši záslužnou i dobrovolnou činnost máme připraven soubor výhod, dárků, podpory i nákupů se slevami. I vy se můžete přihlásit přes náš kontaktní formulář. Budeme vás kontaktovat.

Jsou chovatelé, kteří navštěvují se svými psi v rámci vzdělávání a osvěty třeba školy a školky. I pro vás jsme připravili určitý soubor výhod. Neváhejte nám napsat přes náš kontaktní formulář.

Velkoobchodní spolupráce pro Slovensko

Peter Juhás – Sprostredkovateľ v SR granúl lisovaných za studena

obchod@yoggies.sk

+421 917 533 869

www.yoggies.sk

Mrazem sušené (lyofilizované) krůtí maso