Provozujete obchod, veterinární praxi, chovnou stanici, útulek pro psy, jste členy canisterapeutického spolku, nebo cvičíte vodící psi apod.?

Pro všechny, kteří s námi chtějí spolupracovat na rozvoji a propagaci zdravého krmení psů i koček, jsme připravili nové ceny a podmínky spolupráce. A protože jsme my v Yoggies s.r.o. byli první v ČR, kdo se začal komplexně zabývat zdravým krmením a výzkumem dopadu zdravé potravy na zdraví našich čtyřnohých přátel, rozhodli jsme se tuto spolupráci výrazně podporovat marketingově, odměnami a možnostmi spolupráce.

Jsme rádi za každý námět, který posune zdravá krmiva opět o krok dopředu 

Pokud máte nápady, nebo připomínky, můžete nám je sdělit prostřednictvím našich www či obchodních zástupců. Můžeme vás ujistit, že se jimi budeme důkladně zabývat a najdeme-li pro vaše nápady uplatnění, bude nám potěšením s Vámi na nich a jejich rozvoji spolupracovat.


Spolupráce s obchody

Pro velkoobchodní odběratele jsme připravili speciální motivační program pro nákupy, ale také marketingovou podporu a osvětu. Stačí se přihlásit přes náš kontaktní formulář a obratem budete kontaktován(a) našimi obchodními zástupci.

Chovatelé

Pamatujeme i na poctivé chovatele (nepodporujeme množírny!!!) a jejich podporu. Proto jsme připravili speciální program nákupů zdravých krmiv pro feny i jejich štěňata a nové “páníčky” i jejich celkovou osvětu i vzdělávání. Stačí se přihlásit přes náš kontaktní formulář a dozvíte se jaké formality je třeba udělat, aby jste mohl(a) čerpat takové výhody jako jsou slevy na krmiva, balíček pro štěně “Na cestu” za 1.-Kč apod.

Veterináři

Zákazníci s veterinární praxí mají u nás připraven speciální program pro nákupy, pravidelné závozy i osvětu a letáky. Stačí se přihlásit přes náš kontaktní formulář a obratem budete kontaktován(a) našimi obchodními zástupci.

Spolky canisterapie, výcvik vodících psů, služební psi atd…

Pro vás všechny a vaši záslužnou a mnohdy i dobrovolnou činnost máme připraven soubor výhod, dárků, podpory i nákupů se slevami.

Podpora vzdělávání ve školách, školkách apod.

Jsou chovatelé, kteří navštěvují se svými psi v rámci vzdělávání a osvěty třeba školy a školky. I pro vás jsme připravili určitý soubor výhod. Neváhejte nám napsat.