Stále více chovatelů objevuje kouzlo krmiv Yoggies jako jednoho z nejzdravějších krmiv pro psy vůbec

Díky spoustě skutečného masa, technologii lisování za studena, výrobě bez chemie, obilí i konzervantů vracejí naše granule do psích misek kvalitu, chuť i vůni potravy z přírody. Granule Yoggies jsou vyrobeny z pravého masa metodou lisování za studena. Takové krmivo je pro psa nejen chutné a plné přirozených živin, vůní i chutí, ale prospívá také jeho zdraví a celkovému vývoji už od štěněte.

 Tip: Velmi brzy po přechodu na granule Yoggies zjistíte vy i váš pes pozitivní rozdíly mezi běžným průmyslovým krmivem a granulemi Yoggies. Zažívací trakt psa se vyčistí, stolice se upraví, pes nebude trpět průjmy, ani flatuencí (prdíky), jeho srst začne být vláčnější a kůže elastičtější… Z dlouhodobějšího hlediska můžete díky kvalitnímu krmivu předcházet různým více či méně závažným zdravotním problémům psa, a to jen díky krmivu!

Krmiva, která jsou vyvíjena jako kořist v přírodě…

… krmiva „All Life Stages“ (pro všechny věkové kategorie psů už od štěněte – stále jedno krmivo) vycházejí přímo z filozofie přírody. Tak totiž běhá stejná kořist pro štěně i dospělého psa. Rozdíl je pak především v množství potravy, kterou pes potřebuje. Myslíme i na podporu pohybového aparátu, trávení a imunitní systém psa.

Z nekvalitních surovin kvalitní granule nelze vyrobit

Pro granule Yoggies je vybíráno to nejkvalitnější maso především ve švýcarských a německých farmách, kde jsou dodržovány nejpřísnější hygienické standardy, zvířata nejsou očkována hormony, a odkud se mnohdy dodávají suroviny i pro lidskou spotřebu.

Ovoce, zeleniny i další suroviny použité k výrobě granulí Yoggies nesmějí pocházet z geneticky pěstovaných zdrojů.

Celková výroba granulí probíhá podle přesně daných pravidel za přísných technologických i hygienických předpisů.

Díky tomu jsou naše granule Yoggies krmivem nejvyšší kvality, pro vaše psy maximálně zdravé skvěle stravitelné a jejich receptury vycházejí z receptur vyváženého BARFu.

 Tip: V Yoggies jsme byli první, kdo začal učit české majitele a chovatele psů krmit své psy zdravě bez chemie. Díky tomu se od nás konkurence učí, jak vyrábět krmiva zdravější a nemyslet jen na zisk na úkor zdraví našich nejlepších přátel člověka.

Víte, co jsou to EXTRUDOVANÉ granule?

Vyrábějí se při vysokých teplotách (až 200 stupňů!) a vysokém tlaku (až čtyř atmosfér), při nichž se vše rozemele doslova na prach, a pak se vše slepí do tvaru granulí. Protože je to vlastně „mrtvá potrava“, musí se do ní uměle přidávat vitamíny, minerály ad. Psům mohou tato krmiva podle názoru veterinářů způsobovat mj. zlenivění střeva, což může mít za následek řadu zažívacích potíží.

ZA STUDENA LISOVANÉ GRANULE YOGGIES – zcela nová generace zdravých krmiv!

Jejich příprava probíhá šetrně – opakovaným vysoušením a slisováním, kdy teplota nepřestoupí 38 stupňů C! Díky tomu si suroviny zachovají veškeré biologicky aktivní látky ve své přirozené podobě. Proto se pak nemusí přidávat žádná éčka, ochucovadla, plnidla, ani nic chemického. Navíc se dají libovolně míchat i se syrovým masem nebo konzervou…

 Tip: Mnoho chovatelů psů se už přesvědčilo, jak granule Yoggies podporují celkové zdraví psů.

Žádné granule Yoggies lisované za studena, konzervy, nebo doplňky a pamlsky neobsahují chemické konzervanty, dochucovadla, obilí, odpadní masa, ani sóju! Správně fungující trávicí trakt, zdravá kůže, vitalita psa i „vzorová hovínka“ jsou pak důkazem celkového zdraví psa.

Granule lisované za studena a jejich unikátní systém výroby zajistí kromě uchování přírodních živin i to, že potrava v žaludku psa nenabobtná. Ostatně si to doma sami zkuste – ponořte pár granulek do nádobky s vodou, a přesvědčte se – yoggísky se nezvětší ani o (psí) chlup 🙂 Díky tomu docílíte nejlepší a přirozené výživy psa, i potlačení rizika torze žaludku.

Základem je výhradně kvalitní, opravdové maso

Na co se můžete spolehnout? Že při výrobě granulí Yoggies je vždy základem syrové maso ze švýcarských, německých i dalších kvalitních chovů. Proto najdete v jejich „složení“ na zadní straně obalu na prvním místě vždy MASO!

Přírodní tuk z masa a uhlohydráty, jako jsou např. bramborové nebo rýžové vločky (jsou lépe stravitelné než rýže a brambory) dodají psům potřebnou energii, ovoce a zelenina jsou zdrojem potřebných vitamínů, vlákniny a prebiotik. Další stopové prvky, jako je rybí olej, mořské řasy, výtažek z masa mušlí, bylinky pro psy, mletá křemelina, zažívací rašelina, nebo laktobacily – to vše je skvělé pro podporu kloubů, vazů, tvorbu sinoviální tekutiny (= kloubní maz, který je zapotřebí pro vzájemný pohyb kloubních ploch a omezení jejich tření), odstraňování parazitů z trávicího traktu i podporu imunitního systému vašeho psa. Proto jsou granule i ostatní krmiva Yoggies pro vaše psy takové Zdraví v misce®.

Proč je to „sušený B.A.R.F.“?

Rádi byste krmili B.A.R.F.em, ale nemůžete se k tomu odhodlat? Nejste si jistí, že byste správně svému psovi poskládali všechny potřebné živiny? Chcete svého psa krmit opravdu zodpovědně a pro jeho zdraví udělat všechno, co jen můžete, ale netroufnete si na B.A.R.F.ování? Pak jsou pro vás krmiva Yoggies to pravé!

Složení receptur je totiž koncipováno jako vyvážený syrový B.A.R.F. Představte si misku B.A.R.F.u, v níž je 85 % syrového masa a 15 % dalších surovin. Tento B.A.R.F. pomalu a postupně vysušíme při teplotě do 38°C, při níž zůstávají zachovány přírodní živiny, chuť i vůně použitých surovin (maso, ovoce, zelenina, bylinky, výtažky z mušlí ad.).

Takovou chuť i přirozenou vůni „kořisti“ pak dokáže ocenit i ten nejvybíravější čenich vašeho psa. Vaší odměnou pak bude radost z jeho zdraví. V Yoggies totiž platí, že Zdraví začíná v misce®.

poradna krmivo pro psy a kočky