Ahoj, jsem Jaina, fenečka amerického stafordšírského teriéra, je mi rok a 3 měsíce. Když jsem poprvé viděla svoje pánečky, musela jsem přeprat všech šest sourozenců, abych se jim přišla ukázat, že já jsem ta, kterou si odvezou domů. Moc se mi líbili, věděla jsem, že mi u nich bude prostě nejlíp na světě. Oni říkají, že to byl osud, já tvrdím, že jsem si je vybrala.

Od začátku pro mě chtěli to nejlepší, proto zkoušeli různé granulky, co mi bude a nebude chutnat, přičemž se ukázalo, že ačkoliv mi chutná všechno, tak ne všechno mi vyhovuje. Takže jsem měla velké bříškové problémy, museli jsme pravidelně chodit k paní doktorce na kontrolu, vůbec jsem nepřibírala na váze. Po nějaké době na doporučení moji páníčci koupili granulky a dobroty od Yoggies.

No, a dopadlo to tak, že toto papání já opravdu můžu a co víc, konečně mi zmizely všechny problémy a k paní doktorce jsem kvůli tomuhle už nemusela! To je prostě super. Ale co víc je super, to jsou všechny ty dobroty – kostička, sušenky a to masíčko. Mňam! Pro ně bych klidně se i na hlavu stavěla (páníček říká, že bych mu za sušenku i referát napsala), a párkrát jsem přistihla paničku, jak ty moje masíčka ochutnává. No, jako já ji chápu, je to fakt dobrota, ale má přeci svoje…

Stejně tak, jak se rozhodli páníčci mít svůj lifestyle, tak já se rozhodla pro Yoggies. Takže shrnuto, podtrženo – jste prostě nejlepší!

Pac a pusu, Vaše Jaina

O své fence Jaině nám napsala Natálie Knesplová