Stafordku trápila alergie na kuřecí, zachránilo ji Yoggies

Moje fenka modrého amerického stafordšírského teriéra byla beznadějně zubožená alergií na kuřecí maso, a zachránilo ji právě Yoggies…

Hayley jsou nyní dva roky a od cca sedmi měsíců byla sužována svědivostí kůže, strupy, neustálým drbáním se do krve a ztrátou velké části srsti, což jí muselo moc bolet a vadit v životě spokojeného štěněte. Prošla jsem s ní několik veterinárních ordinací, absolvovala x různých vyšetření, aplikaci kortikoidů, antibiotik na zánět kůže a různé další diagnózy na bázi dermatitidy.

Byla to alergie na kuřecí maso

Nic nepomáhalo a nikdo nebyl schopen říct důvod tohoto svědivého šílenství, dokonce ani biopsie a alergo testy. Tak jsem se po x hodinách na internetu dobrala výsledku, že by to teoreticky mohla být právě alergie na kuřecí maso. Jelikož moji fenku miluji, tak jsem chtěla začít jinak v ohledu krmiva, ale na českém trhu je výběr opravdu kvalitních krmiv s úplnou absencí kuřecího, naprosto žalostný.

Díky Yoggies je zdravá, fit a spokojená

Našla jsem tehdy Yoggies a zaujalo mne složení a Vaše celková myšlenka a tak jsem ho zkusila. Hayley se snad poprvé za celou dobu s opravdovou chutí vrhla na suché granule a snědla je bez mrknutí oka. Od té doby jsme jím krmili, a výsledky se dostavily ještě před dokrmením prvního 15kg pytle. Krmíme ho už téměř rok a půl, střídáme jehněčí s bílou rybou a zvěřinu s kachnou a Hayley je zdravá, fit, vitální, spokojená. Její srst a pokožka je zdravá, hustá a bez jediné známky, že bývala v šíleném stavu.

Krmivu Yoggies zůstaneme věrni

Moc bych Vám tímto chtěla poděkovat za ten obrovský kus práce, kterou jste v tomto ohledu na poli psích krmiv udělali. Vašemu krmivu už zůstaneme vždy věrni a věřím, že to budete dělat dál s myšlenkou na zdraví a spokojenost zvířat. S pozdravem a velkým DÍKY!

PS: níže jsou fotky pro porovnání a jako důkaz účinnosti

Jitka Krouparová a Hayley

Hayley před…

… a po Yoggies 🙂

Hayley před…

… a po Yoggies.