Benefity, slevy a dárky k nákupům v Yoggies

Protože jsme česká rodinná firma, která chce díky svému příběhu krmit co nejvíce čtyřnohých mazlíčků zdravě a bez chemie, myslíme nejen na ně, ale i na vás, páníčky. Proto jsme připravili krátký článek se souhrnem benefitů, slev i dárků při nakupování v našich obchodech a eshopu.

Benefity pro vaše mazlíčky

Když chcete, aby vaše štěně vyrostlo ve zdravého a vitálního psa, nebo aby váš psí dospělák byl zdravý až do vysokého věku, mělo by vše začínat u jeho misky a zdravého krmení. Nejzdravější potravou pro psa je B.A.R.F. Zkušenosti chovatelů i tvrzení a zkušenosti mnoha veterinářů potvrzují, že hned za B.A.R.F.em jsou granule Yoggies lisované za studena až s 87 % masa před sušením. Maso i další suroviny v granulích jsou dodávány v potravinářské kvalitě. Když přičtete dostatek přírodních vitamínů z ovoce a zeleniny, doplňky pro zdravé klouby i probiotika pro posílení imunity, dostanete největší benefit ze všech – možnost krmit svého psa zdravě!

Všechny receptury granulí lisovaných za studena Yoggies mají svůj původ ve vyvážených recepturách BARFu. Ten je nejzdravější potravou pro psy vůbec, jak potvrzují i názory veterinářů! S Yoggies tak můžete dávat psům jedno z nejkvalitnějších krmiv vůbec.

Benefity i dárky pro „páníčky“

Pokud nakupujete na e-shopu Yoggies, můžete čerpat několik skvělých najednou. Jde jen o to, zda nakupujte jako neregistrovaný zákazník, registrovaný zákazník nebo člen Yoggies Clubu. Pro všechny z vás jsme připravili skvělé slevy, výhody i dárky. Největší výhody čerpáte jako člen Yoggies Clubu.

Souhrn hlavních benefitů pro naše zákazníky

Pro neregistrované zákazníky

  • Platíte běžné ceny, ale dopravu zdarma máte již při nákupu nad 890 Kč.

Pro registrované zákazníky

(pokud ještě nemáte registraci – registrujte se)

  • S registrací nakupujete se slevou 2 % na každý nákup.
  • Dopravu zdarma získáte, jakmile překročíte 890 Kč.
  • Ke každému nákupu nad 690 Kč dárek zdarma!

Největší slevy i dárky k nákupům dostanete jako člen Yoggies Clubu!

  • Při vstupu do Yoggies Clubu dostanete luxusní pamlskovník zdarma.
  • Slevy od 7 % na nákupy a pokud překročí suma nákupu 2 900 Kč, dostanete další 3 % slevy navíc (celkem 10 % sleva).
  • Dopravu zdarma při nákupu nad 890 Kč.
  • Ke každému nákupu nad 690 Kč dárek zdarma!
  • Členové Yoggies Clubu mají ke každému nákupu nad 2 500 Kč navíc možnost výběru z více dárků!

Pro všechny naše zákazníky kromě toho také často a rádi připravujeme různé akce (sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu), snažíme se vyjít co nejvíce vstříc v poradenství ohledně krmení Vašich mazlíčků (už jste slyšeli o naší Poradně?), zásilky dodáváme rychle a na infolinku se dovoláte k naším milým kolegyním, nemusíte se handrkovat s automatickým robotem 🙂


Jak se stát členem Yoggies Clubu?

Těšíme se na vás a vaše čtyřnohé nejlepší přátele v našem Yoggies Clubu ♥