Stejně jako pro lidský, jsou i pro psí organismus nepostradatelné omega-3 mastné kyseliny. Ty si navíc tělo samo vyrobit neumí, takže je musí dostat v potravě. Přitom jejich přínos pro zdraví psa je značný – prospívají srdci, játrům, ledvinám, imunitnímu systému, kůži a srsti, mají protizánětlivé účinky, ochraňují před nádory… A tak byste rozhodně měli dbát na to, aby je váš pes v dostatečném množství pravidelně dostával.

Nejbohatším zdrojem jsou mořské ryby, které žijí v chladných vodách (tuňák, sleď, losos ad.) a také krill, což je drobný mořský bezobratlý korýš. Žije především v polárních oceánech. Název „krill“ je z norštiny (kde označuje rybí potěr).

Krill - přírodní doplněk potravy z mořských korýšů pro psy Yoggies

V Yoggies® jsme pro vaše pejsky připravili krill v podobě doplňku potravy. Je v něm síla moře ve formě prášku s omega-3 i proteiny pro lepší funkci ledvin, jater, mozku, srdce i kloubů. Je 100% přírodní, bez chemie a je vhodný k jakékoliv potravě pro psy – i ke zchutnění potravy.

Krill pomáhá vitalizovat činnost srdce, jater, ledvin i mozku. Podporuje stavbu svalů, kostí, má i protizánětlivé funkce. Je to bohatý přírodní zdroj antarktických mořských bílkovin, fosfolipidů (jeden z nejdůležitějších prvků buněčných stěn a buněčných membrán), aminokyselin (stavební jednotky všech bílkovin) i Cholinu (vitalizující prostředek pro mozek i játra). Je skvělým doplňkem ke každé potravě pro psy (syrová, vařená, granule i konzervy).

Náš doplněk potravy můžete podávat psům všech věkových kategorií a je vhodný i pro štěňata od 6. měsíce.