Back to Top

OMÁČKY
pro psy

Omáčky pro psy Yoggies jsou unikátním produktem vyvinutým týmem veterinářů a chovatelů. Jsou vyrobeny ze surovin v potravinářské kvalitě a jejich úkolem je zpestřit potravu psa. Jsou vhodné také při různých dietách pro zpestření krmné dávky psa, ale i jako příloha (a zpestření) k dietním granulím BARF+. Určitě vymyslíte mnoho způsobů využití omáček Yoggies i v každodenním životě s vaším pejskem. Omáčky pro psy bude váš pes milovat samostatně i promíchané např. s granulemi, protože jeho čenich pozná, že Zdraví začíná v misce®

Omáčka pro psy s hovězím masem a červenou řepou

V balení 200 g. 
Psí čenich i chuťové pohárky jistě ocení vynikající vůni a chuť monoproteinové omáčky pro psy s kvalitním hovězím masem a zeleninou. Omáčka je vyvinuta jako doplněk potravy a příloha, která může být používána jako součást diet pro psy s onemocněním jater, ledvin, různými alergiemi, ale i pro obézní psy, nebo psy trpící nechutenstvím k „ozvláštnění“ krmné dávky.

Omáčka pro psy s kuřecím masem a batáty

V balení 200 g. 
Monoproteinová omáčka pro psy s kvalitním kuřecím masem, batáty a zeleninou se skvěle hodí třeba jako doplněk potravy, příloha i součást diet pro psy s onemocněním jater, ledvin, různými alergiemi, ale i pro obézní psy, nebo psy trpící nechutenstvím k „ozvláštnění“ krmné dávky. I díky batátům a vařené mrkvi má vynikající, nasládlou chuť i vůni.

Omáčka pro psy se zvěřinou a dýní

V balení 200 g. 
Omáčka pro psy se zvěřinou, dýní Hokaidó a kořenovou zeleninou má nejen skvělou chuť, ale může být i součástí diety například při průjmových onemocněních k jemnému „ozvláštnění“ např.rýže. Lze ji podávat jako doplněk potravy, přílohu i součást diet pro psy s onemocněním jater, ledvin, různými alergiemi i pro obézní psy, nebo psy trpící nechutenstvím. 

Omáčka pro psy s bílou rybou a zeleninou

V balení 200 g.
 
Monoproteinová omáčka pro psy s bílou (sladkovodní) rybou patří mezi oblíbené dietní omáčky. Má nejen skvělou chuť, ale může být i díky nízkému obsahu proteinů a tuku součástí diety například při průjmových onemocněních k „ozvláštnění“ např. rýže. Lze ji podávat jako doplněk potravy, přílohu i součást diet pro psy, nebo při nechutenství. Náramně psům voní.

Zeleninová omáčka s prebiotiky (bez masa)

V balení 200 g. 
Tato omáčka pro psy se hodí jako doplněk potravy, příloha i součást diet pro psy s onemocněním jater, ledvin, různými alergiemi. Tato omáčka je vhodná zejména pro psy seniory jako odlehčení pro metabolismus, při onemocnění ledvin jako součást nízkoproteinové diety, pro alergiky na obiloviny, pro obézní pejsky či při kolitidě (úprava střevní pasáže).

Omáčka pro psy s hovězím masem a červenou řepou

Omáčka pro psy s kuřecím masem a batáty

Omáčka pro psy se zvěřinou a dýní

Omáčka pro psy s bílou rybou a zeleninou

Zeleninová omáčka s prebiotiky (bez masa)

Mrazem sušené (lyofilizované) krůtí maso