Back to Top

Pro naše mazlíčky jen ty nejkvalitnější suroviny

Používáme jen kvalitní maso

V Yoggies vyrábíme krmiva pro psy a kočky, 100% bez chemie, lepku, sóji a konzervantů.

Pro naše mazlíčky chceme používat jen ty nejkvalitnější suroviny, a proto jsem pro vývoj krmiv Yoggies, a hlavně našich granulí lisovaných za studena s probiotiky, založil právě na použití těch nejkvalitnějších surovin. Proč? Důvody jsou dva.

První je jasný. Tím je co nejlepší zdraví našich psů a koček. Druhý je nasnadě – jmenuje se „lisování za studena bez jakékoliv chemie“. Ano, rozumíte správně, granule lisované za studena Yoggies jsou vyrobené bez jakékoliv chemie. A tak musíme pracovat jen a jen na základě fyziky. A k fyzice patří kvalita, protože kvalitní krmivo bez kvalitních surovin nelze vyrobit!

Do krmiv Yoggies přidáváme i bylinky

Proto při lisování potřebujeme kvalitní maso s obsahem kvalitního živočišného tuku, aby nám vytlačený tuk pěkně spojil všechny suroviny jako ovoce, zeleninu, bylinky i přílohy (jako třeba bramborové vločky) a vytvořil ty nejlepší a nejkvalitnější granule pro psy, jaké dnes lze bez chemie vyrobit.

A to platí i o dalších produktech pod značkou Yoggies®.

I naše ručně vyráběné pamlsky, unikátní jogurt či omáčky pro psy a kočky, přírodní doplňky potravy a za studena lisované oleje nebo syrovou potravu B.A.R.F. pro psy vyrábíme z těch nejlepších surovin, tím nejkvalitnějším, nejzdravějším možným způsobem a 100% bez chemie.

Původ našich surovin a výroba Yoggies granulí lisovaných za studena s probiotiky

Používáme jen kvalitní suroviny z ověřených zdrojů

Chtěl jsem, aby všechny suroviny byly od nás z České republiky. Jenže se po čase ukázalo, že některé suroviny potřebné pro naši výrobu granulí lisovaných za studena (např. hovězí maso, které jsme vyzkoušeli), neobsahují dostatek živin a především mají málo tuku. A tak jsme postupně vyzkoušeli několik druhů mas z farem v Německu, Belgii, Holandsku nebo maso z biofarmy ve Švýcarsku, abychom nakonec zjistili, že to je pro naše psy ta nejlepší kvalita surovin – vybraná z celé Evropy. Abych ale nehanil Česko a naše producenty. Používáme i české suroviny. Rozhodně ale nedovážíme žádné suroviny z Číny a nepoužíváme suroviny z neznámých zdrojů.       

A proč to děláme? Prostě jednoduše pro zdraví našich psích a kočičích přátel, protože podle našeho názoru, Zdraví začíná v misce®    

Jiří Švihálek, ředitel Yoggies

Mrazem sušené (lyofilizované) krůtí maso