Back to Top
mističky pro kočky

MISTIČKY
pro kočky

Mističky pro kočky jsou obdobou oblíbených kapsiček pro kočky. Mističky můžete jen otevřít a rovnou své kočce podávat. Neobsahují žádnou chemii, zahušťovadla ani lákadla. Yoggies mističky pro kočky jsou vyrobeny výhradně z vysoce kvalitních mas a vývaru z masa a kostí, který je zahuštěn Tapiokou (bez lepku, s probiotickým efektem, lehce stravitelná). Vaše kočka si jistě zamiluje nejen chuť a vůni masa, ale i s radostí vylíže mističku plnou chutné želé omáčky.

Yoggies mističky s kuřecím masem a želé omáčkou pro kočky

Baleno po 85g. Bez konzervantů.
Yoggies mističky pro kočky se šťavnatým kuřecím masem a především lahodnou želé omáčkou se jistě stanou pochoutkou pro všechny dospělé kočky. Maso v želé omáčce je kompletním každodenním krmivem pro kočky a stejně jako všechny produkty Yoggies jsou vyrobeny výhradně z nejkvalitnějších surovin a především bez konzervantů, lákadel, zbytečné chemie, obilí i sóji. 

mističky pro kočky

Yoggies mističky pro kočky s lososem a tuňákem v lahodné želé omáčce

Baleno po 85g. Bez konzervantů.
Yoggies mističky pro kočky s tuňákem a lososem ve šťavnaté želé omáčce se jistě stanou pochoutkou pro všechny dospělé kočky, které milují chuť a vůni ryb. Kousky kvalitních ryb v želé omáčce jsou kompletním každodenním krmivem pro kočky a stejně jako všechny produkty Yoggies jsou vyrobeny výhradně z nejkvalitnějších surovin a především bez konzervantů, lákadel, zbytečné chemie, obilí i sóji. 

Yoggies mističky s kuřecím masem a želé omáčkou pro kočky

Yoggies mističky pro kočky s lososem a tuňákem v lahodné želé omáčce

Mrazem sušené (lyofilizované) krůtí maso