Back to Top

B.A.R.F.
syrová potrava pro kočky s probiotiky a kloubní výživou

Yoggies B.A.R.F. je syrová potrava pro kočky z vysoce kvalitních mas z farem v Německu, Belgii a Holandsku. Obsahuje nejen kvalitní masa, ale jako jediný na trhu i speciální probiotické kultury pro podporu zdraví každé kočky a navíc také kloubní výživu pro zdravý vývoj pohybového aparátu kočky. Yoggies syrová potrava B.A.R.F. pro kočky napodobuje věrně přirozenou potravu kočky z přírody. Vzhledem k tomu, že je kočka 100 % masožravec, tak není nutné k B.A.R.F.u přidávat žádnou přílohu.  

Jako jediný výrobce v ČR jsme uvedli na trh syrovou potravu pro kočky (BARF) s probiotiky pro podporu imunity i odolnosti proti virům, parazitům a nemocem. Navíc naše syrová potrava B.A.R.F. obsahuje kloubní výživu pro zdravý vývoj pohybového aparátu kočky.

Yoggies B.A.R.F. je speciálně vyvinutá syrová potrava pro kočky. Je vyroben z nejkvalitnějších druhů svaloviny většinou v potravinářské kvalitě doplněný speciálně pro kočky vyvinutou směsí probiotik a prebiotik a doplněnou o kloubní výživu. Naše syrová potrava pro kočky se vyrábí v provozu, za který by se nemusela stydět lecjaká restaurace podle receptur, které pomáhaly vyvíjet ti nejpovolanější. Veterináři a chovatelé.

V Yoggies dbáme především na kvalitu. A tak masa, ze kterých je Yoggies B.A.R.F. vyroben pochází z farmových chovů v Itálii, Francii, Holandsku, Německu i ČR, kde je kvalita a čistota chovu na prvním místě.

V Yoggies je kvalita krmiv vždy na prvním místě spolu s faktem, že krmiva musí být bez zbytečné chemie, konzervantů, dochucovadel a barviv. A to splňuje i Yoggies B.A.R.F.

Způsob balení

Yoggies B.A.R.F. je balen ve zdravotně nezávadných a dobře recyklovatelných polypropylenových sáčcích a proto se vyplatí tyto obaly třídit do odpadu. Balení jsme vymysleli tak, aby příprava syrové potravy pro Vaší kočičku byla co nejméně náročná. Stačí jej vyndat z mrazáku, krátce mírně ohřát obal mezi dlaněmi nebo ve vlažné vodě, kdy pak obsah obalu „vyjede“ ven z obalu a pokud nechcete podávat kočičce celý obsah jednoho sáčku, stačí si z „placičky“ zmraženého masa jednoduše ostrým nožem odkrojit a zbytek zkrátka vložit zpět do mrazáku.

Jak zacházet s Yoggies B.A.R.F.em

Pamatujte, že Yoggies B.A.R.F. je tak unikátní, že takový dostanete jen od Yoggies! A abyste zajistili svému pejskovi ten největší chuťový i zdravotní zážitek a posílili jeho zdraví, dodržujte hlavně následující pravidla:

  • Syrovou potravu Yoggies B.A.R.F. nikdy nerozmrazujte v horké vodě, nebo v mikrovlnné troubě. Zničili byste tím probiotika v krmivu, která pomáhají posilovat imunitu Vaší kočky a obranyschopnost proti virům, bakteriím, parazitům a třeba i vážnějším nemocem.
  • Yoggies B.A.R.F. obsahuje nově také kloubní výživu – pokud jste zvyklí přidávat kočičce i Vy doma kloubní výživu do krmiva, doporučujeme snížit tuto dávku na polovinu a nebo se na nás obraťte v naší poradně. Rádi Vám poradíme.
  • Na obalu i na našich stránkách a e-shopu jsou uvedena orientační výživová data každého menu. Pokud krmíte pejska syrovou potravou, měli byste o barfování již „něco vědět“. Můžete se nás dotázat a rádi Vám odpovíme, zda jsou či nejsou třeba používat například doplňky potravy pro kočky apod. Zdraví koček a jejich spokojenost je pro nás prioritou.

…protože v Yoggies platí, a platit vždy bude, že Zdraví začíná v misce®

B.A.R.F. 100% Krůtí komplet s pivovar. kvasnicemi a konopným olejem s probiotiky a kloubní výživou

V balení 1,5 kg
Syrové krůtí maso a kosti. Menu je dobře stravitelné, kosti jsou mleté středně hrubě. Krůtí maso je odborníky řazeno mezi tzv. „superpotraviny“. Má nižší obsah tuku, ale vyšší obsah bílkovin. Toto menu může být vhodné pro široké spektrum alergických koček i při různých dietách.

B.A.R.F. Hovězí a krůtí komplet s brusinkami a konopným olejem s probiotiky a kloubní výživou

V balení 1,5 kg
Syrové hovězí a krůtí maso a kosti. Menu je dobře stravitelné, kosti jsou mleté středně hrubě. Jak hovězí, tak krůtí maso mají vyšší obsah kvalitních bílkovin a nižší obsah tuku.Toto menu může být vhodné pro široké spektrum alergických koček i při různých dietách.

B.A.R.F. Kuřecí komplet s lososem a brusinkami s probiotiky a kloubní výživou

V balení 1,5 kg
Syrové kuřecí maso s kosti a maso z lososa. Menu je dobře stravitelné, kosti jsou mleté středně hrubě. Kuřecí maso je dietní a pro kočku velmi dobře stravitelné. Maso z lososa je bohaté na esenciální mastné kyseliny Omega-3 a Omega-6. Toto menu může být vhodné pro široké spektrum alergických koček i při různých dietách.

B.A.R.F. 100% Krůtí komplet s pivovar. kvasnicemi a konopným olejem s probiotiky a kloubní výživou

B.A.R.F. Hovězí a krůtí komplet s brusinkami a konopným olejem s probiotiky a kloubní výživou

B.A.R.F. Kuřecí komplet s lososem a brusinkami s probiotiky a kloubní výživou

Mrazem sušené (lyofilizované) krůtí maso