Zajímáte nás – vy i vaši čtyřnozí kamarádi. A jen díky tomu, že vám všem pečlivě nasloucháme, se můžeme stále zlepšovat. Tentokrát jsme vylepšili postup při výrobě granulí – konkrétně jejich tvar!

Jak už víte, Yoggies granule lisované za studena jsou 100% přírodním produktem, zcela bez použití konzervantů a chemických látek (které jinde výrobu značně usnadňují). Proto my v Yoggies musíme o to více pracovat s přírodními a fyzikálními zákony, aby naše krmiva byla skutečné Zdraví v misce®

Dosavadní hranatá granule byla tvrdá, ale novým tvarem jsme docílili ještě lepších výsledků. Zjistili jsme, že ty kulaté jsou díky zdokonalení ve výrobě ještě tvrdší, což přináší vašim pejskům tyto nové skvělé výhody:

1. LEPŠÍ CHROUPNUTÍ

Málo chovatelů ví, jak důležité je pro jejich psa právě chroupání. Vyplavuje totiž z mozku psa endorfiny, a ty jsou (jak známo i u lidí) hormonem štěstí a radosti. Proto i naše Yoggies pamlsky jsou vyvíjeny k chroupání.

2. TVRDOST

Tvrdost spolu s chroupáním zajistí, že se vašemu pejskovi budou krásně přirozenou cestou čistit zuby a odstraňovat zubní kámen, což vám ušetří i starosti s návštěvou veterináře kvůli občasnému odstranění zubního kamene.

3. TVAR VÁLEČKU

Osvědčil se při krmení mnohem lépe než granule hranaté. Pes je z misky mnohem lépe nabírá. Kulatý tvar je i přirozenější.

Shrnutí na závěr: Nezměnili jsme recepturu, ale vylepšili jsme tvar, který bude vašemu pejskovi mnohem lépe vyhovovat. Takže jako každý den platí, že Zdraví začíná v misce.®