Back to Top

Granule lisované za studena pro kočky s probiotiky!

Milovat kočky musíte umět. Každá kočka je originál a mnohdy vyžaduje různé druhy pozornosti – jak v běžném životě, tak při krmení. I proto jsme vymysleli nové granule lisované za studena pro kočky s probiotiky.

Když krmíte psa, tak ideální je, když mu rozdělíte krmnou dávku na 2x denně. Kočka může být krmena i 7x denně. K tomu je kočka (na rozdíl od psa, který je spíše všežravý masožravec) 100% masožravec a predátor.

A právě proto by měla potrava pro kočky obsahovat alespoň 90 % živočišných proteinů.

Potrava blízká kořisti s 98% živočišných proteinů.

Ne nadarmo platí, že Zdraví začíná v misce®. U psů je to již stará osvědčená pravda, kterou dokazují naše krmiva Yoggies pro psy. Stále více chovatelů psů totiž má díky našim granulím pro psy, BARFu, doplňkům i pamlskům dnes příležitost krmit své psy zdravě a bez chemie.

My v Yoggies jsme spolu s veterináři, chovateli v ČR i zahraničí vyvinuli moderní granule pro kočky s probiotiky. Jsou to granule lisované za studena pro kočky s probiotiky vyrobené výhradně z vysoce kvalitních surovin a bez chemie.

Obsahují až 98 % živočišných proteinů, aby napodobily kořist z přírody. Mají vyvážený obsah vápníku, taurinu, Omega 3 a 6 a také probiotik i prebiotik pro podporu trávení, imunity, funkcí mozku i srdce. A právě díky našemu vývoji i výrobě napodobují Yoggies® granule pro kočky kořist koček v přírodě.

Jak kočku navyknout na nový druh potravy?

Nové granule pro kočky Yoggies® obsahují až 98 % živočišných proteinů. To ale znamená, že jsou mnohem výživnější, než běžná průmyslová krmiva. Proto je třeba Vaší kočku na tento nový druh krmiva postupně navykat.

Postup navykání. Doporučujeme, abyste v prvním, nejlépe až dvou týdnech nové granule pro kočky Yoggies přimíchávali postupně k původní, stávající potravě. Začněte v poměru 1:5 (jeden díl nových granulí Yoggies a 5 dílů původních granulí). Postupně podíl nových zvyšujte a snižujte podíl původních.

Proč postupné navykání? Důvody jsou hned dva. Prvním je výživnost nových granulí. Pokud byste své kočce “rovnou” dali takto výživnou potravu, mohlo by dojít ke zbytečnému průjmu. Nicméně kočka i její organismus si na tuto potravu rádi přivyknou a budou jí milovat.

Druhým důvodem je fakt, že naše Yoggies® granule lisované za studena obsahují probiotika i prebiotika a vlákninu. A to jsou složky, které v době navykání pomáhají vačistit trávicí trakt kočky od usazenin a hnilobných zbytků ve střevech z minulé potravy. Tím podporujete i zdraví Vaší kočky.

Kvalitní potrava = méně nemocí!

Není nic horšího, než když se u Vašeho milovaného mazlíčka – a je jedno zda je to pes nebo kočka – vyskytne zdravotní problém. Ještě horší může být fakt, když se dozvíte, že pochází (nebo jeho spouštěčem mohla být) právě z nekvalitní potravy plná chemie a konzervantů.

Taková nekvalitní potrava může mít na zdraví kočky, mnohdy ještě horší dopad, než na zdraví psa – jak říká MVDr.Daniela Králová v pořadu Rady ptáka Loskutáka.  

Pokud se chcete u své kočky vyhnout zdravotním problém pocházejícím z nekvalitní potravy, je třeba krmit kočku zdravě již od kotěte. Základem zdravého krmení by mělo být vysoce kvalitní maso a potrava složená skoro výhradně z živočišných proteinů.

Potrava koček by také měla obsahovat probiotika i prebiotika. Ta dokáží posilovat zdraví a imunitu kočky natolik, že kočka bude mít lepší zažívání, čistší zažívací trakt, bude odolnější proti různým průjmovým onemocněním, parazitům, alergiím a dokonce zánětům a dost možná i vážnějším nemocem, kterými dnes kočky trpí.

Nový druh výroby a probiotika v potravě.

Granule lisované za studena s probiotiky pro kočky jsou unikátní především v tom, že za nízkých teplot zpracování (většinou do 38 °C) se pomalu sušenévysoce kvalitní suroviny slisují do tvaru malých granulek. Díky tomuto procesu zpracování jsou v krmivu zachovány všechny potřebné přírodní živiny včetně vitamínů a probiotik.

Žádná chemie, konzervanty ani dochucovadla!

Yoggies granule lisované za studena pro psy i kočky jsou unikátní i v tom, že neobsahují žádné chemické konzervanty, dochucovadla ani barviva. Jsou zcela bez chemie tak, aby podporovaly co nejvíce zdraví psů a koček.

Když kočka uloví kořist, pochutná si na ní „se vším všudy“. To znamená, že nejen svalovina, ale i vnitřnosti a kosti se stávají její obživou.

Závazkem Yoggies je vývoj a výroba krmiv, doplňků a pamlsků pro psy i kočky bez jakékoliv chemie. Řídíme se heslem, že Zdraví začíná v misce®.

Chcete svému tygříkovi granulky pořídit? Podívejte se do našeho e-shopu.