Yoggies granule lisované za studena s kozím masem – hypoalergenní cesta, jak lze nahradit i veterinární diety..

Máte nemocného, nebo staršího psa, řešíte diety, případně trápí pejska alergie, či nadváha? Nové Yoggies granule lisované za studena s kozím masem vám i pejskovi mohou pomoci. V Yoggies jsme, společně s veterináři, vyvinuli velmi chutné, hypoalergenní a zdravé složení bez chemie, lepku i soji. Tyto granule mohou být v některých případech i náhradou veterinárních diet, které ne tak často psům chutnají.

U nemocných, nebo starších psů je často třeba řešit snížení příjmu živočišných proteinů a tuků, nebo je i nahradit alternativní zdrojem. Jenže granule s kozím masem vám mohou tuto starost nahradit. Kozí maso je totiž pro psy, hned po koňském, nejdietnější a nejlépe stravitelné. Když k tomu přičteme benefit, že koza, stejně jako žralok, jsou jedním z mála druhů na Zemi, kteří netrpí rakovinou, pak naše granule lisované za studena s kozím masem mohou být dobrým počinem pro zdraví vašeho psa.Granule s kozím masem

Kozí maso pro psy a několik faktů o něm

Kozí maso obsahuje velmi málo tuku. Jeho množství se pohybuje okolo 3% na 100g a obsah kvalitních živočišných bílkovin je okolo 27%. Výživová hodnota kozího masa je ca 143kcal na 100g. Obsahuje nasycené, polynasycené i nenasycené mastné kyseliny jako je např.Omega 3. Kozí maso má jemnou strukturu vláken a pro psa je velmi dobře stravitelné. 

Jak krmit psa při dietách, nebo alergiích?

Když pes trpí alergií, nebo potřebujete nasadit dietu, je dobré se poradit s veterinářem. To ostatně doporučujeme vždy, když si namísto veterinárních diety vybíráte sami jinou alternativu. Pokud pes trpí alergiemi různého druhu, nebo je na dietě, určitě se bude hodit následující informace.
Většina alergií dnes pochází z krmiva, nebo životního stylu psa. Ti bohužel také trpí, stejně jako lidé, civilizačními chorobami. Základem pro úspěšný boj s alergiemi bývá “vyčištění” organismu. To mnohdy pomůže alespoň zmírnit, když ne zcela odstranit tyto problém. I o tom si můžete  přečíst ze zkušeností některých našich zákazníků

Ve všech těchto případech se vyplatí investovat do čistého, dobře stravitelného krmiva bez chemických konzervantů a psa takříkajíc vyčistit. Jeho střeva totiž mohou být zanesena spoustou alergenů, nebo nestrávené potravy, která může působit potíže. Pak přichází na řadu nově vyvinuté hypoalergenní Yoggies granule lisované za studena s kozím masem. Nejen že voní po mase, ovoci i zelenině, ale dodají psovi dostatek živin na to, aby se staly jeho hlavním krmivem bez toho, abyste ho museli jakkoliv “dokrmovat”.

RoxyČemu věnovat pozornost? Yoggies granule lisované za studena s kozím masem jsou hypoalergenní a jejich výživová hodnota je ve srovnatelném množství s běžnými krmivy vyšší, než u běžných granulí, nebo u veterinárních diet. Proto věnujte pozornost doporučené krmné dávce, kterou vám doporučí naše kalkulačka krmných dávek. Lehce by se vám totiž mohlo stát, že pokud dáte pejskovi krmnou dávku jako u běžného krmiva, nebudete se stačit divit, jak rychle vám pes nabírá na hmotnosti. Stejně tak se poraďte s veterinářem o výběru krmiva, pokud má pes např. renální, nebo podobnou dietu.

Běžná velikost i MINI pro malá plemena

Na počátku vývoje tohoto hypoalergenního a čistého krmiva bez chemie byl záměr, vyvinout krmivo v běžné velikosti. Jenže, jak jsme testovali a hovořili jsme s chovateli i veterináři, bylo zřejmé, že i mezi malými plemeny je spousta nemocných a alergických psů. Proto jsme jako novinku zařadili do prodeje také MINIGRANULE s kozím masem.

Pokud si nevíte rady s výběrem krmiva, můžete využít rady z naší poradny, nebo nám zavolat…

Jsme zde pro vás a vaše nejlepší, čtyřnohé přátele, protože Zdraví začíná v misce®