Krmení Yoggies jsem objevila úplně náhodou, díky reklamě na YouTube, když jsem vybírala kvalitní granule pro štěně moskevského strážního psa. Doma jsem v té době měla ještě starší fenku kavkazského ovčáka Bessy – ta měla skvělou povahu a já chtěla, aby štěně vyrůstalo po jejím boku, získávalo její návyky atd. Jenže loňská vedra Bessynčino srdíčko nevydrželo… Rony tedy vyrůstá bez její pomoci.

U chovatelky, při převzetí štěněte, jsem obdržela balení granulí Yoggies. Říkám si „to je náhoda, doma už mám pro štěně pytel granulí této značky“. A tak jsem se dozvěděla, že i otec Apollón, je krmen Yoggies. To mě potěšilo. Apollón je nádherný pes a můj Rony – Brony Dal Mondo Reale, je mu hodně podobný. Díky Yoggies určitě vyroste a zesílí jako jeho otec.

Zpočátku jsem si krmení kupovala přímo u výrobce. Sleduji Yoggies na YouTube i na Instagramu. Nyní si každý měsíc kupuji 15kg balení Zvěřina a kachna, v Litoměřicích v prodejně ZOO Hit. Tam jsem se dozvěděla i o akci 8+1.

Nyní má Rony půl roku a váží přes 50 kg. Nemá problémy s růstem, s klouby ani se zuby jako jeho vrstevníci, kteří dostávají krmení jiných značek… Chtěla bych toto krmení doporučit všem zodpovědným majitelům pejsků. Tady neuděláte chybu!

Přeji firmě Yoggies spoustu tak spokojených strávníků jako je můj Rony.

Příběh svého moskeváka Ronyho nám poslala Svatava Axmannová