Od dětství miluji zvířata a vždycky jsem toužila mít svého psa. Ale rodiče mi to zakazovali, resp. maminka, prý kvůli chlupům a zodpovědnosti. “Až budeš mít svůj byt, pořiď si psů, kolik chceš,” říkali. Tak jsem si pořídila byt, a do něj nejprve britskou kočku Joy. Následovala milovaná práce, přítel… Idylické, zdá se. Jenže pak jsem přišla o přítele, o práci, měla zdravotní i finanční problémy. A tak jsem si jednoho dne řekla: Teď je ten pravý čas…

A do mé rodiny přibyl maďarský ohař Jasper, a naprosto mi změnil život.

ZAČÁTKY

O ohařích jsem tehdy nevěděla tolik, co dnes. Pak mě kamarádka přivedla k lovecké kynologii, která mě i Jaspiho úplně pohltila a díky ní jsem poznala spoustu skvělých lidí, majitelů ohařů.

První rok jsem Jaspiho krmila tepelně zpracovanými granulemi řadového výrobce. A divila jsem se, že Jaspi kadí 3x denně a obrovské hromady. Pak jsem zkusila od stejného výrobce holistickou řadu. Ta způsobila denodenní průjem.

JAK JSEM SE DOSTALA K YOGGIES

Po konzultacích mezi přáteli lovecké kynologie mi páníček maďarky a chovatel doporučil Yoggies. Sám krmi své psy syrovou stravou, ale Yoggies používá na cestách (výstavách či loveckých zkouškách), vždy ze dne na den přejde k jednomu či druhému, a nikdy neměl problém.

UŽ JEN YOGGIES

A tak jsem koupila zkušební pytel. Trávení Jaspiho se srovnalo doslova ze dne na den! Dokonce se zmenšil i jeho odpad, což byl důkaz, že si z Yoggies toho do těla vezme víc.

Když firma Yoggies přišla i s granulemi pro kočky, bylo jasný, že i Joy musí tuhle mňamku ochutnat, a už u ní zůstala.

NAŠE JEDNIČKA

Kupujeme Yoggies granulky, konzervy, pamlsky a těšíme se na každou novinku! Yoggies je pro nás prostě jednička!

Příběh svého kočko-psího týmu nám poslala Iva Wohlmuthová