Kříženka Dobi a její oblíbená bašta

Tak tohle je naše Dobi, 3letá kříženka. Tvrdohlavá, šíleně aktivní, chytrá, mazlivá, a hlavně strašně hodná kříženka border kolie.

Jednou zjistila, že pytel granulí Yoggies je prázdný a je položen u dveří na vyhození. Snažila se ho propašovat do svého pelíšku, asi s plánem ho ještě na rozloučenou rozkousat. Přes můj zákaz, možná na znamení protestu, si na něj uprostřed obývacího pokoje sedla. Asi by na něm seděla do dnes… Však je to její oblíbená bašta 😊

Vše začalo před třemi lety v Havířovském útulku. Přítel si hned po první návštěvě adoptoval malé čtyřměsíční černé štěňátko, které někdo nechal uvázané u popelnice. Když ji poprvé viděl za těmi mřížemi, byla to láska na první pohled! Při prvním pohlazení v náručí se Dobinka hned počurala, a tak bylo rozhodnuto, jeli spolu domů. Já jsem Dobi poznala před dvěma lety, když jsem se s přítelem seznámila. Obě jsme byly celkem nervózní. Velmi brzo se mi však podařilo získat si její důvěru a lásku a všichni tři jsme se stali parťáky na celý život.

Dřív neměla granule ráda

Dobi nikdy nebyla milovnice granulí, ani těch kvalitních dražších, ani těch levných dochucených různými konzervanty a s velkým množstvím soli. Oběd vždycky nějakou dobu musel ležet v misce, než ho snědla, a to jakoby z nouze. Častokrát jsme stravu museli řešit smícháním psí konzervy a granulí nebo s masem, a až tehdy se zdálo, že si celkem pochutnala. Sice jsme nepřestávali zkoušet nové produkty, ale pomalu jsme si začali zvykat, že granule ji prostě nikdy chutnat nebudou a nemá cenu je už kupovat.

Náš příběh s Yoggies začal u maminky

Dobi nemilujeme jenom my dva, ale celá naše velká rodina, je to mazlíček všech, hlavně maminky. Ta vaše granule doslova objevila, na internetu nastudovala a začala je kupovat našemu miláčkovi pokaždé, když jsme potřebovali hlídání. Máme v Havířově jeden skvělý obchod s krmivem BARF, který prodává i značku vašich granulí Yoggies. Obchod se nachází kousek od maminčina bytu, a tak při každém hlídání započal rituál procházek přes park směrem k prodejně pro malé balení granulek Yoggies, které mamča zvládla unést v tašce zpátky domů. Mamka začala sbírat i body a dokonce už si spolu několikrát vyzvedly balíček granulí zdarma! Velmi podstatné je to, že vždy se po granulích slehne zem. Náš pejsek baští vaše granule jako o život, a to všechny druhy!

Dobi si dopřává i oleje a pamlsky

Nyní maminka s Dobi stále pokračují ve svém rituálu a my jsme začali objednávat granule přes Váš e-shop už ve velkých 10 kg baleních rovnou domů společně s doplňky stravy jako jsou oleje a pamlsky. Určitě se chystáme dopřát Dobi ochutnat i jiné produkty a novinky, co nabízíte.
Samozřejmě nejde jenom o chuť, naší Dobince se dokonce zlepšila kvalita srsti, nevypadává tak často a já nemusím tak často vysávat – velmi obrovské plus 😊!

Děkujeme, že dbáte na zdraví a kondici pejsků

Těmito slovy jsem se s vámi chtěla podělit o perfektní zkušenost. Závěrem bych chtěla poděkovat za to, s jakou pečlivostí a kvalitou připravujete stravu pro pejsky a jak dbáte na jejich zdraví a kondici. Jsme moc rádi, že vaše značka na našem trhu existuje a těšíme se na ochutnávku další produktů 😊

A o to více chci poděkovat naší mamince, že nám vaše granule představila, a za to, jak pečuje o našeho mazlíčka, když s ním zrovna nemůžeme být.

Marie Hebláková