Kříženec z útulku jménem Santi

Pro tohoto čistě bílého pejska jsme si jeli do útulku až na Slovensko do Popradu. Je to kříženec z útulku jménem Santi. Všimli jsme si inzerátu na facebooku, že byl pejsek s jeho sourozenci odebrán z nevhodných podmínek z romské osady. Tehdy bylo Santimu 4,5 měsíců. Byl velice živý (to je i teď :)), nic neuměl a trpěl separační úzkostí. Protože byl v útulku asi 2,5 měsíce, trpěl různými střevními parazity, které jsou pro útulky časté. I když se pravidelně odčervoval, měl spousty hlíst a zažívací problémy. Všimli jsme si, že mu nedělá dobře kuřecí maso. Odebrali jsme kuře ze stravy, a ani to nebylo úplně dobré, tak  nám bylo doporučeno odebrat i veškerou drůbež.

Vhodné granule pro citlivé zažívání

Hledala jsem na internetu kvalitní granule pro citlivé zažívání bez kuřete. Nevěřila bych, jak je to těžké. Vždy se v granulích našlo něco, co jsem svému psovi dávat nechtěla. Na facebooku jsem „náhodou“ našla vaše stránky. Ihned mne zaujaly granulky s bílou rybou. A na těchto granulkách se náš Santi úplně spravil. Stolice byla taková, jaká měla být, přestal trpět plynatostí a netrvalo to ani dlouho. Takhle jsem ho krmila těch 5 měsíců a v poslední objednávce jsem riskla změnu a koupila u vás granule s kachnou a zvěřinou. A Santi nemá žádný problém! Jsem hrozně ráda, že už nemusím hledat granule bez veškeré drůbeže a navíc se mi líbí složení granulí Yoggies, protože sama na sobě řeším co sním.

Santi se celkově zklidnil, umí základní povely a dělá nám radost. A protože byla jeho mamina labradorka, tak je Santi velice žravý. Takže každý den nechybí nějaký pamlsek. Nejraději máme hovězí plátky, ale nepohrdne ani špenátovými suchary. Jsem ráda, že mu tak chutná a mám jistotu, že jí správně. ♥

Příběh svého Santiho napsala Kristýna Janečková