Čistokrevný zlatý anglický kokršpaněl a jeho příběh s Yoggies

Jmenuji se Atýsek a jsem čistokrevný zlatý anglický kokršpaněl. Poprosil jsem svou paničku, aby vám napsala za mne pár slov.

Mám ve svém životě veliké štěstí, protože jsem nikdy nepoznal nic špatného a hned od narození jsem obklopen láskou lidí. Na světě budu v červnu už 11 roků, ale nejsem tu určitě zbytečně. Mám velké poslání rozdávat radost a lásku lidem a jsem šťastný, že se mi to opravdu daří.

Už od mládí mám citlivé zažívání

Už do mládí mám problémy s kůží, jsem citlivý na krmení, a i když se moje panička ze všech sil celý můj život snažila různě zkoušet granule od věhlasných výrobců a na doporučení veterinářů vymýšlet hypoalergenní krmení, přesto jsem se občas drbal a drbal… Někdy to bylo chvíli dobré, ale pak mě zase svědilo celé tělo. Naštěstí se před časem dočetla o granulích, které jsou lisované za studena a nemají v sobě nic chemického. Ano správně, jsou to vaše granule Yoggies. Koupila mi nějaké na ochutnání a já si je zamiloval, jsou moc dobré a opravdu mi moc chutnají. A světe div se, moje drbání po krátkém čase ustalo, to je úleva… Protože moc rád baštím a měl bych maličko zhubnout, tak jsem dostal dietnější granulky s rybou a jehněčím. Mohlo by jich sice být víc, ale co se dá dělat, udržovat váha se musí.

V rodině mám ještě psího kamaráda roční štěně velškordži Cardigana, je to takový rošťák a šijí s ním všichni čerti. Mám ho moc rád, i když mi chvilku trvalo zvyknout si na jeho nekonečnou energii. Ale snažím se mu být dobrým příkladem a vychovat z něj co nejlepšího psího parťáka pro tu mou lidskou smečku. I on má rád granulky  Yoggies, které mi pomohly od drbání, jen má to štěstí, že jich jako štěně dostává víc a má občas i jinou příchuť s kachnou a zvěřinou. Ale můžu říct i za svého kamaráda, že mu oba druhy moc chutnají. Přeji mu, aby byl ve svém životě stejně spokojený, šťastný a zdravý jako já.

Poděkování od Atýska

Jsem rád, že se někdo zamýšlí nad námi pejsky a vymyslí pro nás super granule, které nám pomáhají být zdravými a veselými psími kamarády. Děkuji všem lidem, kterým není lhostejné, co my psi jíme, nemůžeme si totiž sníst na co máme chuť, musíme čekat, co dostaneme od svých páníčků do misky. Ještě jednou díky a mějte se všichni moc krásně, rozdávejte si navzájem radost a lásku. Loučí se spokojený pejsek Atýsek.

Příběh svého Atýska nám napsala Radka Polesná