Už je to rok a půl, co nám dělá radost náš miláček Jamie, australský ovčák. Máme ještě nalezenečka Rexe, kterého někdo týral a nakonec vyhodil, ale asi to zná každý – že má svého vysněného pejska,  u mě to od malička byl australský ovčák. A dočkala jsem se.

Nebudu psát, jak jsme k němu přišli, není to zrovna šťastný příběh, a navíc je na dlouho, ale když to zkrátím tak jsme ho měli od paní, která se vydávala za chovatelku s chovatelskou stanicí, ale bohužel tomu tak nebylo, jak jsme poté pomocí médií zjistili. Krmili jsme tehdy Rexe XY (jméno granulí autorka uvedla, ale nebudeme je jmenovat), ten mu seděl, ale tím, že jsme si pořídili Jamieho, tak jsem pro štěndo chtěla něco kvalitního.

V tu dobu jsme o Yoggies nevěděli, tak jsme přešli na XY2, ten ale neseděl, tak jsme hledali dal, a nakonec jsme se dozvěděli o Yoggies a víte co – sedí nám a jsme na nich doteď.

Neuvěřitelně se nám ulevilo, že nám konečně sedí, že už nemáme žádný průjmy a tak, konečně se naplno můžeme věnovat agility, koloběžce a dalším oblíbeným sportům, konečně bez omezení 🙂

Tímto vám moc děkujeme za to, že jste a že pomáháte 🙂 vážíme si vás, obrovský dík s pozdravem Jamie a Rex

Příběh Jamie a Rexe nám poslala Tereza Prachařová