Podpora chovatelů, útulků i zdravého krmení psů od štěněte. Základ pro chovatelský program firmy Yoggies. 

Stále více chovatelů má zájem krmit své dospělé psy i štěňata zdravě. Velmi často se tak stává, že na kvalitě chovu i celkovém zdraví psů jim záleží tolik, že si noví majitelé odvážejí z chovné stanice nejen štěňátko, ale i krmivo a základní potřeby pro svého nového čtyřnohého přítele.

Proto jsme chovatelský program založili nejenom na zvýhodněných cenách, ale i na kvalitě krmiva a vzdělávání chovatelů i budoucích majitelů psů. 

Podmínky chovatelského programu Yoggies jsou sestaveny tak jednoduše, jak to jen šlo. Chtěli jsme je zpřístupnit co nejširšímu okruhu poctivých a solidních chovatelů, a tím jim dát příležitost krmit své dospělé, chovné psy i jejich potomky zdravě a bez chemie. I díky tomu můžete získat za 1 Kč vč. DPH “balíček na cestu” k novým majitelům pro každé štěně.

Pro vstup do chovatelského programu potřebujete jen dvě věci. Jak na to: 

  1. Pošlete nám kopii platného certifikátu chovatelské stanice na mail office(zavináč)yoggies.cz nebo zavolejte na 773 197 766. My vám zašleme podmínky spolupráce spolu s chovatelským ceníkem.
  2. Pak si založíte registraci na našem velkoobchodním eshopu, abyste měli možnost objednávat za zvýhodněných chovatelských podmínek.

Co dělat, abyste získali “balíčky na cestu” za jednu korunu?

Vždy je třeba zaslat kopii schválené žádosti pro přidělení zápisových čísel čipů. Poté vám můžeme zaslat tolik “balíčků na cestu”, kolik bude vašim štěňátkům přiděleno čipů.

Jak získat vzorky krmiv Yoggies, letáky, samolepky i pytel granulí zdarma?

I takovou podporu našim chovatelům máme v nabídce. Pokud umístíte náš banner na své webové stránky, nebo třeba na plot nebo v areálu vaší chovné stanice, dojednáme s vámi podmínky rozšířené spolupráce a s radostí budeme váš poctivý chov podporovat. Napište nám o tom 🙂

 Yoggies je stále jedinou firmou v ČR, která vyrábí krmiva, pamlsky, konzervy i doplňky pro psy a kočky ZCELA BEZ CHEMIE 

Pokud provozujete útulek pro psy, i pro vás jsme připravili podobné výhody jako pro chovatele. Jsme schopni společně sestavit dotovaný program nákupu krmiv pro vaše svěřence. Bude nám potěšením pomáhat i s umisťováním odložených pejsků do rodin.