Podpora chovatelů, útulků i zdravého krmení psů od štěněte. Základ pro chovatelský program firmy Yoggies. 

Stále více chovatelů má zájem krmit své dospělé psy i štěňata zdravě. Velmi často se tak stává, že na kvalitě chovu i celkovém zdraví psů jim záleží tolik, že si noví majitelé odvážejí z chovné stanice nejen štěňátko, ale i krmivo a základní potřeby pro svého nového čtyřnohého přítele.

Proto jsme chovatelský program založili nejenom na zvýhodněných cenách, ale i na kvalitě krmiva a vzdělávání chovatelů i budoucích majitelů psů. 

Podmínky chovatelského programu Yoggies jsou sestaveny tak jednoduše, jak to jen šlo. Chtěli jsme je zpřístupnit co nejširšímu okruhu poctivých a solidních chovatelů, a tím jim dát příležitost krmit své dospělé, chovné psy i jejich potomky zdravě a bez chemie. I díky tomu můžete získat za 1 Kč vč. DPH “balíček na cestu” k novým majitelům pro každé štěně.

Pro vstup do chovatelského programu potřebujete jen dvě věci. Jak na to: 

  1. Pošlete nám kopii platného certifikátu chovatelské stanice na mail office(zavináč)yoggies.cz nebo zavolejte na 773 197 766. My vám zašleme podmínky spolupráce spolu s chovatelským ceníkem.
  2. Pak si založíte registraci na našem velkoobchodním eshopu, abyste měli možnost objednávat za zvýhodněných chovatelských podmínek.

Co dělat, abyste získali “balíčky na cestu” za jednu korunu?

Vždy je třeba zaslat kopii schválené žádosti pro přidělení zápisových čísel čipů. Poté vám můžeme zaslat tolik “balíčků na cestu”, kolik bude vašim štěňátkům přiděleno čipů. Podmínkou přidělení “balíčků na cestu” je spolupráce s Yoggies formou registrace na velkoobchodním eshopu a nákupy ve výši (souhrnně) alespoň 3.000 Kč vč.DPH.   

Jaké další možnosti podpory od nás můžete získat?

Na stránky vaší chovné stanice si můžete umístit banner, který pro vás vytvoříme. Stačí nám poslat rozměry a o zbytek se postaráme. Pokud je vám rozměr jedno nebo ho nevíte, pošleme vám předvyrobený. Pokud budete chtít dát zájemcům vědět, že krmíte své pejsky kvalitně a bez chemie i ve vašem areálu, zašleme vám banner, který si můžete připevnit třeba na plot. Pokud budete mít nějaký další nápad, určitě nám ho napište nebo zavolejte a pobavíme se o něm společně.

 Yoggies je stále jedinou firmou v ČR, která vyrábí krmiva, pamlsky, konzervy i doplňky pro psy a kočky ZCELA BEZ CHEMIE 

Pokud provozujete útulek pro psy, i pro vás jsme připravili podobné výhody jako pro chovatele. Jsme schopni společně sestavit dotovaný program nákupu krmiv pro vaše svěřence. Bude nám potěšením pomáhat i s umisťováním odložených pejsků do rodin.