Bostonský teriér Dobbi a jeho příběh

Mám 4letého bostonského teriéra jménem Dobbi. Bostonský teriér Dobbi Je to velký mlsoun, má rád kostičky, piškotky a masíčko. S granulemi jsme bojovali od jeho narození, kdy nám chovatel dal granule, které má údajně strašně rád. Po příchodu domů jsme zjistili, že je nemá vůbec rád 🙂 Takže jsme zkusili jiné značky. Vždy jsme uspěli na chvilku. Po pár dnech si granule vzal jenom z ruky, jinak vůbec. Na návštěvách vždy vyžral všechny misky, ale když jsme mu to samé zakoupili, tak jen čuchnul a šel od toho. Takto jsme se s tím prali až do jeho 3,5 roku.

Jak jsme přišli na Yoggies

Jsem zvyklá nakupovat ne jednom eshopu. Tam jsem zkoumala, jak mu jídelníček zpestřit či vyzkoušet něco nového. Narazila jsem tak poprvé na Yoggies. Po přečtení složení jsem si řekla, že jde o kvalitní granulky, bez obilovin a různých fujky složení. Tak jsem zkusila zakoupit malé balení. Jak jsem byla překvapena, že miska byla vyluxována. Říkala jsem si, že je to jenom proto, že je to něco nového a na chvilku. Ale mýlila jsem se.

Jak Dobbimu dnes chutná?

Dobbimu granulky chutnají a jakmile vstaneme, vrhne se k misce, kde má vždy granulky k dispozici. Dříve mu stačil 4kg pytel na půl roku. Nyní však jeho spotřeba granulek razantně stoupla a já musím granulky objednávat co 6 týdnů. Dokonce jsme spolu byli na For Pets a nejenom, že jsme přímo ve vašem stánku koupili další pytel, ale ještě si vzali vzorky dalších příchutí. Chutnají mu všechny, ale na kachnu prý nedá dopustit.

Je to prostě mlsoun.

Granulky nejenom chutnají, ale i pomáhají. Bostonský teriér Dobbi má choulostivá střeva a jakmile dostane něco, co nemá, poznám to velice brzy. Střevní problémy a prdíky, to byl dříve náš skoro denní chléb. Nyní je po problémech. Jsem za něj moc ráda. Vyzkoušeli jsme i jogurty a také moc chutnají. Jenom nezvládne sníst celý najednou, ale má ho na dva dny. Přemýšlela jsem, co budu dělat se starými granulkami. I v tom mi Yoggies pomohl. Vaše omáčky jsou tak dobré, že předchozí granulky jsem omáčkami polévala a i po nich se zaprášilo.

Jsem ráda, že Yoggies máme a doufám, že náš příběh se Vám líbil. Přikládám fotky mého lumpa a také obrázky z našich objednávek. Bohužel faktury si neschováváme, jelikož chodí tištěné se zbožím 🙁 Snad to bude stačit, abychom se mohli účastnit soutěže. Náš účet si můžete ověřit na alfazoo.cz, kde používám i stejný email. Také jsem si s nimi v únoru dopisovala, aby zařadili omáčky do svého sortimentu 🙂

Přejeme Vám hodně spokojených pejsků a jejich páníčků.

O svém Dobbim nám napsala Martina Vítů