Áres dvouletý Bandog, jeho operace a příběh

Ahoj, jmenuji se Áres ale spíš mi říkají pupíku, miláčku, broučku ale já mám nejraději fufíku, no oni i ostatní říkají, že jméno Áres mi moc nesedlo. Prý, že by byl lepší Rómeo. Abych se Vám představil úplně jsem Bandog a jsou mi 2 roky.

Jako malý štěňátko jsem já, Áres dvouletý Bandog papal granulky XX (autorka název uvedla, ale nebudeme jmenovat) a k tomu XX vitamíny. Prej ze mě bude jednou velkej kluk tak musím baštit vitamíny. Potom jsme zjistili, že už jako malinký, bylo mi půl roku, jsem nemocný. Mám nemoc jménem dysplazie kyčelních kloubů pravou nožku mám horší. Operaci nám bohužel nedoporučili za to nám ale řekli spooooustu nákazů a příkazů.

Displazie není konečná

XX-vit už budu baštit pořád jen ve větších dávkách, nesmím moc běhat, chodit po tvrdém povrchu a celkově se moc namáhat. V tu chvíli mámě bylo jasný, že na mě musí dávat vetší dohled. Musí mne více kontrolovat, jelikož jsem ještě malý divoký trdlo a mě se to časem začalo víc a víc líbit (od té doby do teď se chci pořád chovat). Bohužel já jako trdlo dělal blbosti a v tom jsem uklouzl. Udělal jsem si repturu předního zkříženého vazu a musel jsem jít akutně na operaci. Do kolena mi dávaly titanový systém FIXIN ploténky a uzamykatelné šrouby. To jsem hrozně trpěl, ale vše jsme to s mámou zvládli, měla se mnou velkou trpělivost.

Rekonvalescence a co po ní?

Po rekonvalescenci se jí nezdálo, že nechci nabrat zpět svaly a tak se rozhodla mi změnit granulky. a vybrala si Yoggies, myslím že líp udělat nemohla. Říká, že to nejsou granule ale dar a taky že jen po chvilce co jsem je baštil, na mě byli vidět změny jako třeba krásná, hladká, lesklá srst se zmírněním línání, bílý zdravý zuby, vrátili se mi svaly a mám menší ho*ínka, což prej svědčí o mém zdraví.

Myslím, že kromě lékařské péče bylo hlavně Yoggies co mi pomohlo vrátit se do kondice. A já s mámou jsme za tohle krmivo opravdu moc vděční, jsme příkladem toho, že zdraví opravdu začíná v misce a já se cítím skvěle.
Tlapku na to, Áresek!

O svém Áreskovi nám napsala Kristýna Rozehnalová