Jmenuji se Colombo Silesia Herisau, jsem appenzelský salašnický pes a je mi 1 rok.

Od mých třech měsíců jsem byl krmen granulemi  XY (jméno granulí autorka uvedla, ale nebudeme je jmenovat) s velkým podílem kuřecího masa. První pytel štěněčích granulí jsem snědl jako nic, ale při koupi druhého balení nastal problém.V prodejně krmiv se paní prodavačka zeptala na řasu a páníček řekl appenzelský salašnický pes. Prodavačka zřejmě slyšela jen salašnický a prodala nám pytel granulí už pro velké psy. Tím to začalo. Granule se mi špatně kousaly a páníček je musel rozbíjet sekyrou na menší kousky, abych se najedl. Po této zkušenosti páníčkové zašli do specializovaného krámu s krmivy, kde jim doporučili granule  WZ (jméno granulí autorka uvedla, ale nebudeme je jmenovat). Tyto granule mi ze začátku chutnaly, ale jen chvilku.

Jednoho dne se mi udělalo špatně, nemohl jsem jíst, byl jsem malátný a měl horečku. Doktor na veterině mi píchnul antibiotika, ale chuť k jídlu jsem neměl.

To se změnilo, když se panička v práci dozvěděla o granulích Yoggies.

Koupili mi nejdřív hovězí s kuřecím a bílý jogurt. Jogurty já rád. Granule jsem začal žrát dokonce z ruky, jak byly dobré!

Od té doby, co se krmím granulemi Yoggies, jsem plný elánu, moje srst se stala lesknoucí, moje zoubky jsou krásně bílé… zkrátka na Yoggies nedám dopustit. Moji páníčkové mají teď o starost méně, protože já se mám dobře.

O svém Colombovi nám napsala Natálka Kindlová