Doga Borinka: Konečně přibírá a je šťastná

Bordeauxská doga Borinka, věk: asi 4 roky. Borinku jsme viděli na webu „Psí štěstí“ jako nešťastnou, zuboženou fenečku z množírny, kde musela rodit štěňátka. Byla zachráněná od tyrana. Strašně se bála a byla na kost vyhublá, nevěděla ani, co je pelíšek, bála se jen pohnout, schovávala se schoulená v koutku.

Okamžitě jsme se do ní zamilovali a věděli jsme, že ji musíme a chceme pomoci. Ve středu 20. 3. 2019 jsme si pro ustrašenou holčičku jeli přes 200 km. Do auta a z auta jsme ji museli nést, jak moc se bála, ale už první večer spala na pelíšku a s naším pejskem Barnabáškem i s kočičkami si hrála, jako by u nás byla odjakživa.

Hledali jsme granule bez chemie

Abychom jí dali kvalitní potravu, která ji nastartuje a neublíží, nezatíží vyhublé tělíčko, hledali jsme potravu bez chemie a vhodnou pro plemeno Bordeauxská doga, sestra se švagrem objevili granule Yoggies. Borince i našemu 9letému Barnabáškovi ihned granulky zachutnaly. Dávkování jsme si krásně našli podle Yoggies kalkulačky a funguje to.

Už máme druhé balení. První 10kg a druhé 15kg kuře s hovězím a určitě budeme s Yoggies pokračovat. Jako důkaz, jak Borince svědčí a krásně po nich přibírá na váze posílám fotky.

Po měsíci u nás je z Borinky veselá a hravá holčička, sice ještě občas má strach z nových lidí, ale i to překoná, protože je to velký mazel a když zjistí, že ji nikdo nechce odvézt, tak všechny umazlí.

Yoggies opravdu vřele doporučujeme a těšíme se, že vyzkoušíme i další pochoutky od Yoggies.

Zdraví Borinka a Barnabášek 😊

Šárka Zlatohlávková