Už dávno jsem chtěl kontaktovat pana Jiřího Švihálka a poděkovat mu strašně moc za to, že začal vyrábět granule… Mám psy 10 let, miluji je nadevše, je to to jediné, co má pro mě v životě smysl.

Vždy jsem jim chtěl dát to nejlepší, ale to tady ještě nebylo Yoggies. Bohužel jsme ze všech granulí nebyli nikdy nadšeni, psi měli dost častý průjem, zvraceli atd., a to podotýkám, že nikdy nedostávali nic od stolu apod.!

Od té doby, co používám Yoggies, je stolice suprová, oči pejskům netečou, ani nevíme. co je zvracení.

Dvě fenky mají velkou alergii na obiloviny, a díky těmto granulím se srovnaly a vše je v pořádku. Pejsci prospívají a jsou zdraví, a to je pro mě ta největší odměna. Mám celkem 7 psounů (6 z nich malá rasa jorkšírský terier) a fenku výmarského ohaře.

Jedna z fenek je z množírny, měla problémy se vším, hlavně cokoliv sníst, ale i vaše krmivo pomohlo a je v mezích normy zdravotně v pořádku.  Ze začátku jsem krmil výmarku jiným krmivem z důvodů finančních, ale bohužel – každodenní průjmy, nic nezabralo, a tak jsme zkusili Yoggies, a musím opět velmi vychválit! Vymárka prosperuje, stolici má suprovou… Je prostě fajn krmit jen vaším krmivem.
Kupuji u vás také výcvikové pamlsky, a mají velký úspěch, stejně jako vaše sušenky, konzervy, a hlavně sušené plátky hovězího masa!

Psi jsou pro mě na prvním místě, jsou tu totiž pro mě vždy, když je mi nejhůř, jsme tu prostě pro sebe- oni pro mě, já pro ně. A to i když nejsou finance, tak papají Yoggies.

Yoggies doporučuji všude, jak na sociálních sítích, tak i mezi chovateli. Ti, kdo přešli na vaše granule, jsou spokojení a děkujou mi, že jsem jim je doporučil. Navíc minulý rok jsem měl po dlouhé době jeden odchov a štenda po granulkách také začala prosperovat, neměla žádný průjem, jak to tak občas bývá, a zdravotně jsou v pořádku bez problémů dodnes. Tam jsme taktéž doporučoval novým páníčkům vaše granule, všichni je od vás kupují. Což je fajn proto, že jsme jim to kladl na srdce, že jsou to ty nejlepší granule, co existují. Už jsem vyzkoušel x značek, a ty vaše jsou prostě nej!!!!

Jakmile přijdou balíky granulí Yoggies, psouni se od nich nehnou 🙂 tak je milují! Střídáme všechny příchutě i velikosti, i malému plemeni občas koupím velké granule – brousí si o ně zubní kámen, což je také velké plus.

Krásný den, zdraví i spokojení psouni 🙂

O své smečce nám napsal Jakub Krieger