Zákaz prodeje „rozvažovaných“ krmiv

Zákaz prodeje „rozvažovaných“ krmiv Previous item Chovatelský program Yoggies Next item Pár rad od veterináře pro...

Oficiální vyjádření a doporučení od společnosti Yoggies k prodeji „rozvažovaných krmiv“

Každý z chovatelů, který někdy nakupoval krmiva v některém z obchodů s krmivy mohl zjistit, že granule bývají velmi často prodávány formou „rozvažování“ z otevřených pytlů přímo nejčastěji do „igelitových“ sáčků! Tento „nešvar“ se týká prakticky všech značek granulí vyskytujících se na našem trhu! Faktem pak zůstává, že takové granule mohou velmi často ztrácet svou kvalitu, vůni a mnohdy, jsou-li vystaveny okolní vzdušné vlhkosti, mohou obsahovat různé druhy zaplísnění. Dáte pak s tímto vědomím takové granule svému nejlepšímu příteli?

Jelikož nám v Yoggies záleží na nejvyšší kvalitě všech krmiv značky Yoggies i na zdraví a skvělé kondici Vašich miláčků, vydává vedení společnosti Yoggies s.r.o. DOPORUČENÍ NEPRODÁVAT ROZVAŽOVANÉ GRANULE! Zároveň všem obchodníkům doporučujeme využít pro prodej granulí námi dodávané vzorky krmiv, či balení (krabičky) již od 900g, nebo pytle od 4kg.

Díky tomuto opatření bude mít každý zákazník jistotu, že s granulemi Yoggies je vždy nakládáno svědomitě, šetrně, že jsou v původním a neporušeném obalu přímo z výroby a že díky tomu dají svému pejskovi tu nejlepší a nejvyšší kvalitu krmiva, jakou lze na našem trhu pořídit.

Pro více dotazů můžete využít naši poradenskou linku na tel.: 773197766

Vedení společnosti Yoggies s.r.o.