Fotoručník se psem

Skvělý dárek od Yoggies

• Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu (bavlny)
• Z jakékoliv zaslané kvalitní fotografie
• Skvělá připomínka krásných chvilek
• Vynikající dárek pro přátele, známé i kolegy
• Lze vložit jakýkoliv text

E-shop
Vždy skvělý dárek pro přátele, známé i kolegy
Tiskneme jakékoliv foto i text

Fotoručníky od firmy Yoggies

Pro psí mazlíčky i jejich chovatele jsme připravili NOVINKU. Tištěný fotoručník z kvalitní bavlny na který vytiskneme prakticky jakoukoliv fotografii i text na základě zaslaných podkladů a kvalitního rozlišení fotografie (min.200px).

Tisk probíhá na nejkvalitnějším stroji, čímž je zaručena dlouhá barevnostálost i kvalita a sytost použitých barev. Fotoručníky jsou oblíbeným dárkem na vánoce, narozeniny i „jen tak“ pro připomenutí si věrného přátelství člověka a jeho psa.

Doba dodání od odsouhlasení poslední korektury je do 10ti pracovních dnů. Rozměr fotoručníku je 100 x 48cm. Cena jednoho ručníku je 425.-Kč vč.DPH/ks, u dvou ručníků poskytneme 5% slevu u tisku tří až deseti ručníků poskytujeme 10% slevu. Při tisku větších sérií od 10ks poskytujeme 7-10% slevu podle množství zaslaných fotografií a požadovaných textů.

Objednávat můžete buďto mailem na yoggies@yoggies.cz nebo přímo na našem eshopu ZDE a do poznámky napište Vaše přání a jakýkoliv text (např.jméno mazlíčka) který chcete na ručník(y) napsat.