Yoggies Club: Exkluzivní věrnostní program

Yoggies Club: Exkluzivní věrnostní program Previous item Hledáme psí modely pro... Next item Akce 10+1 pro kamenné prodejny

Akce 8+1 skončila. Přichází Yoggies Club.

K 31.12.2017 skončila akce: 8+1 pytel zdarma. Protože Vás a Vaše mazlíčky máme rádi, dostanete na Sv.Valentýna dárek. Yoggies Club vstupenku až k 10% slevě z běžné ceny všech produktů na eshopu Yoggies, luxusní pamlskovník zdarma, můžete získat vstupenky na For Pets 2018 zdarma a mnoho dalších výhod.

Jaké výhody s “Yoggies Clubem” získáte?

  • Nemusíte čekat na množství odebraných pytlů. Jako člen klubu budete mít nárok až na 10% slevu z každého nákupu (slevy se nevztahují na akční nabídky a výprodej). Stačí být při nákupech v eshopu přihlášen(a).
  • Stanete-li se členem Yoggies Clubu a budete nakupovat, sníží se automaticky Vaše nákupní ceny o 7%. K tomu Vám ještě přidáme další 3% slevu, pokud nakoupíte za více jak 2.500 Kč vč.DPH (sleva 3% platí pro jeden nákup)
  • Při vstupu do Yoggies Clubu od nás dostanete luxusní pamlskovník Yoggies ZDARMA! Jakmile schválíme Vaši registraci do klubu, NEZAPOMEŇTE si hned při prvním nákupu jako člen klubu NAPSAT o jeho přibalení k nákupu! (dárek na uvítanou se může v průběhu doby změnit)
  • Club Yoggies bude pořádat nejrůznější akce. Vstup na ně můžete mít levnější nebo zdarma. Sledujte náš web, facebook, nebo čtěte newslettery! Vyplatí se to.
  • Už teď chystáme i další atraktivní akce!
  • … a další výhody budou následovat

Kdo se může stát členem Yoggies Clubu?

Každý registrovaný zákazník na eshopu Yoggies, který pravidelně nakupuje a zároveň již nakoupil za více jak 5000.-Kč vč.DPH. (proto se nezapomínejte při svých nákupech „přihlásit“)

Jak se stát členem“Yoggies Clubu”?

Velmi snadno – ve dvou krocích:

Pro stávající zákazníky, kteří již nakupují na www.eshop.yoggies.cz a mají vytvořen svůj účet: 

  1. Máte-li u nás na eshopu již registraci a domníváte, že jste již nakoupil(a) za více jak 5000.-Kč vč.DPH a chcete se stát členem Yoggies Clubu, napište nám svůj zájem na obchod@yoggies.cz . My vše prověříme a budeme Vás informovat.
  2. Pokud jste již překročili se svými nákupy hodnotu 5.000,- Kč vč. DPH vyhledáme Vaši stávající registraci a přesuneme Vás z „registrovaného zákazníka“ na „člena Yoggies Clubu“. O tomto obdržíte informaci mailem. Od tohoto okamžiku budete oprávněn(a) využívat všech výhod člena Yoggies Clubu a k Vašemu prvnímu nákupu jako člen Yoggies Clubu vám pošleme luxusní pamlskovník (POZOR – nezapomeňte si však o něj napsat – náš systém ještě není dokonalý, aby poznal Váš první nákup jako člen klubu!) (dárek na uvítanou se může v průběhu doby změnit)

Pro zákazníky, kteří ještě nemají svou registraci na www.eshop.yoggies.cz a chtějí se stát členy Yoggies Clubu: 

  1. Zaregistrujte se „registrovat zde“ na našem e-shopu (už díky samotné registraci budete mít každé zboží levnější o 2 %).
  2. Nezapomeňte být při každém nákupu přihlášen(a). Jakmile nakoupíte za 5000 Kč napište nám Váš zájem o členství v klubu Yoggies viz.body 1 a 2 výše!

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně Yoggies Clubu nebo zdravého krmení svého čtyřnohého miláčka, napište nám na obchod@yoggies.cz.

Těšíme se na Vás a Vaše čtyřnohé nejlepší přátele v Yoggies Clubu.