Vstupenka na FOR PETS pro členy Yoggies Club zdarma!

Vstupenka na FOR PETS pro členy Yoggies Club zdarma! Next item Veterinářka radí: Veganská...

Součástí našeho exkluzivního věrnostního programu Yoggies Club jsou i speciální dárky pro naše členy. Pokud jste již členem a máte zájem o vstup na veletrh FOR PETS zdarma, napište nám e-mail na: kancelar@yoggies.cz a my Vám zašleme až dvě čestné vstupenky.

Co je veletrh FOR PETS?

Největší veletrh v České republice zaměřený na chov domácích zvířat. Můžete se těšit na spoustu novinek a trendů v oblasti krmiv, veterinárních přípravků, kosmetických přípravků a chovatelských potřeb. Pokud potřebujete poradit s čímkoliv ohledně svého domácího mazlíčka, právě tato akce je ta pravá. Kromě vystavovatelů na Vás čeká i zajímavý doprovodný program.

Kdy a kde veletrh probíhá?

Tento rok se na veletrh můžete těšit od 12. do 15. 4., od 10 do 18 hodin (v neděli do 17 hodin) na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech. Parkoviště u výstaviště má kapacitu 3.000 míst, proto se nemusíte bát, že nezaparkujete. Pokud nechcete jet autem, Na místo se dostanete přímo metrem do stanice Letňany (C) nebo autobusovými linkami 110,140,158,195,201,269,295.

Pejskové jsou samozřejmě vítáni, ale pouze s očkovacím průkazem.

Vstupenky budeme odesílat hromadně na začátku dubna, proto se nelekejte, když je druhý den nebudete mít v mailu :) 

Na všechny se moc těšíme na našem Yoggies stánku, kde pro Vás jako každý rok chystáme skvělé akce, novinky a ochutnávky. A nezapomínejte, že Zdraví začíná v misce.®