Tipy na Vánoční dárky pro pejsky a kočičky

Tipy na Vánoční dárky pro pejsky a kočičky Previous item Jak správně krmit psa o... Next item Jogurty pro psy a kočky až...

Naši předkové by z toho měli asi šok, ale dnes už jen málokterá rodina nepamatuje na dárky pod svátečním stromkem i na své čtyřnohé kamarády. Chystáte-li se na návštěvu někam, kde je pes či kočka právoplatným členem domácnosti (ne-li dokonce jejím generálním ředitelem), pak byste rozhodně na ně myslet měli. Absence takového dárku by vám totiž nemusela jen tak projít, mnohdy by mohla být chápána až jako drzost či neúcta ☺. A zrovna na Vánoce si jistě chcete užít raději příjemnou atmosféru, že?

Takže první krok máte za sebou – už víte, že prostě dárek chcete (případně v zájmu zachování dobrých vztahů musíte) pořídit. Rádi byste něco extra, abyste udělali dojem? Nebo už vám prostě docházejí nápady a nechcete zase koupit jen ten obligátní pytlík pamlsků? Tak právě pro vás máme pár inspirativních nápadů!

Můžete začít hned: Advent a Mikuláš

Proč ovšem čekat až na Vánoce, když s rozdáváním radosti můžete začít hned na začátku prosince. Věděli jste, že už existují i Adventní kalendáře pro pejsky i kočičky? V okýnkách samozřejmě nejsou čokoládky (pro naše chlupáče jedovaté, pozor na to!), ale vhodné pamlsky… Někdy už je vyrábějí samy známé značky, a tak je při troše štěstí dostanete i jako dárek k nákupu. Pro jeden takový si můžete přijít třeba do našeho obchodu na Evropské ulici v Praze. Pokud se Vám ale nechce chodit po obchodech, v našem e-shopu na Vás čeká skvělá akce: ke každému pytli od 4kg dostanete 400g konzervu jako dárek.

A hned následuje Mikuláš a s ním další krásná příležitost k obdarování našich milovaných čtvernožců. Potěšte je např. extra pamlsky navíc – dopřejte jim třeba ty luxusnější kombinované s ovocem. Nebo zvolte pochoutku nejrůznějších tvarů, jako je „pizza“ pro pejsky aj. Nabízí se též zdravá pochoutka – FIT KOSTIČKA! Skvělá a jedinečná pochoutka pro psy bez chemie, cukru aj. lákadel. Každý pejsek si hned zamiluje její přírodní vůni i chuť a zároveň si užije pocit z chroupání, jako by kousal obyčejnou kost… K dispozici jsou ve dvou velikostech. Dávno už také seženete i speciální čokoládky pro pejsky a kočičky. Záleží jen na tom, jakým chutím dává zrovna ten vás miláček přednost.

A jsou tu Vánoce

No a ani se nenadějete a jsou tu Vánoce. Pojďme tedy na to. Vhodné jsou např. Vánoční balíčky – v krásně zabalené krabičce nebo pytlíčku bývá obvykle nějaký ten pamlsek, hračka, kostička na žvýkání, krmivo… V takovém případě je ale dobré vědět, čím se pejsek krmí, aby třeba netrpěl nějakou alergií nebo neměl povinnou speciální dietu.

Horkou novinkou na trhu jsou dva druhy Vánočních balíčků od Yoggies– pro malé a velké psy. Najdete v nich kuřecí granule, Fit Kost, hovězí konzervu, hovězí pamlsky a hračky.

Hodně dobrá vychytávka, zejména teď v zimním období, kdy se začne stmívat pomalu hned po obědě, jsou speciální svítící obojky nebo světýlka, která připnete pejskovi rovnou na obojek. Jen pozor na ty blikací, pro plašší pejsky by takový dárek měl spíš negativní následky. A to zajisté nechceme, naším zájmem je pejska i jeho páníčka hlavně potěšit.

Chovatele kočiček určitě potěšíte zakoupením steliva – zejména, když vyberete nějaké to lepší, které není zrovna levné. Rozhodnete-li se pro tento typ dárku (který potěší hlavně majitele, jemuž ušetří účet), určitě si předtím zjistěte, jaký typ a nejlépe rovnou i značku používá! Některé kočky totiž upřednostňují třeba silikátová steliva, zatímco jiné by se do nich ani nevyčuraly a chodí jen do bentonitových.

Oba tyto dárky najdete třeba na e-shopu Doglife.

Luxusnější dárky

Máte-li v plánu kvůli dárkům sáhnout hlouběji do kapsy, můžete zvolit třeba pelíšek – opět je dobré ovšem zjistit, jestli ho má majitel vůbec kam dát (zejména u větších psů). U koček buďte obzvlášť obezřetní – i hojně rozmazlovaná kočka dá kolikrát přednost obyčejné krabici od bot před načančaným předraženým pelíškem… Tím ovšem neříkáme, že máte do kočičí domácnosti zrovna na Vánoce donést hromadu starých krabic ☺.

Mezi hodnotnější dárky patří kvalitní vodítka a obojky. Tím uděláte radost snad každému pejskaři. Zvolte třeba luxusní kožený obojek Yoggies – vynikající dárek i designový doplněk pro psa. Všechny obojky i vodítka Yoggies jsou vyrobeny ručně v ČR z té nejkvalitnější pravé kůže bez použití chemie na přípravu základní suroviny. Vybírat můžete z několika velikostí, šířek a ze světlé nebo tmavé kůže.

Darujte zdraví

Chcete-li hodně netradiční dárek (a nejen o Vánocích), pak jsou tu speciální jogurty pro psy a kočky. Jsou plné probiotik, vitamínů i výživy pro zdravou kůži, srst, drápy a imunitu vašich psů i koček. Vymysleli jsme ho pro naše vlastní psy s problémy se zažíváním, plynatostí a průjmy i pro posílení imunity a nastavení správného zažívání. Více informací o jogurtu se dozvíte zde…

Yoggies jogurt pro psy a kočky je patentovaný produkt, vyrábí se ze směsi ovčího a kravského plnotučného mléka a speciálních probiotických kultur, které má pes i kočka ve svém trávicím systému (některé z nich má i člověk, ale v mnohem menší denzitě). Čerstvé Yoggies jogurty pro psy a kočky můžete zakoupit u našich prodejců (viz mapa), nebo pak od ledna je objednávat na našem e-shopu. V tomto případě určitě platí, že zdravý dárek je nejlepší dárek!