Soutěž – psí tvář firmy Yoggies

Soutěž – psí tvář firmy Yoggies Previous item Chovatelský program Yoggies Next item Doprava zdarma při nákupu...

Nejen pytel granulí zdarma, ale také zveřejnění „tváře“ Vašeho pejska na webu i v materiálech firmy Yoggies čeká na vítěze naší Facebookové soutěže.

Jak začít soutěžit:
  1. Staňte se fanouškem Yoggies a sdílejte náš profil
  2. Vložte foto vašeho psa do komentáře k příspěvku o soutěži
  3. Pošlete nám to stejné foto ve vysoké kvalitě na email yoggies@yoggies.cz, k fotu dopište i vaši adresu, abychom věděli, kam vám zaslat granule nebo případnou výhru.
Uzávěrka pro zaslání fotografií je 8.3. 2016 na den žen :). Poté vybereme 8 finalistů, kteří budou bojovat o hlasy ve veřejném hlasování. Fotky finalistů zveřejníme na našem profilu, kde bude možné pro ně hlasovat tlačítkem “to se mi líbí”. Hlasování ukončíme 15.3. 2016 ve 12:00 a 4 nejúspěšnější psi z hlasování se stanou “tváří Yoggies”. Jejich foto bude umístěno na úvodní stránce našeho webu a zveřejněno zde na našem profilu.
Čtyři nejúspěšnější navíc získají 4 kg balení granulí lisovaných za studena s laktobacily, fit kostičky a pamlsky od Yoggies.

Podívejte se na náš FB profil.

Anotace: Proto, aby jste se mohli zúčastnit naší soutěže, musíte se registrovat na našich stránkách. REGISTRACE ZDE…

Odesláním emailu s fotografiemi a kontaktními údaji na email pořadatele (účastí v soutěži), souhlasí účastník s pravidly této soutěže a se zařazením všech svých osobních údajů v rámci soutěže uvedených do databáze společnosti Yoggies s.r.o. a s jejich zpracováním pro účely realizace a vyhodnocení soutěže, resp. předání výher. Pořadatel je v postavení zpracovatele osobních údajů. Účastník bere na vědomí, že má práva dle § 11, 12 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že může bezplatně kdykoliv na adrese společnosti požádat o ukončení zpracování osobních údajů a jejich likvidaci, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd.