Nový obchod a výdejna eshopu Yoggies

Nový obchod a výdejna eshopu Yoggies Previous item Jak vybrat správné granule... Next item Každý den | Celý den ...

Je nám potěšením oznámit všem psům, kočkám a jejich majitelům, že jogurty Yoggies pro psy a kočky lze již koupit i v našem prvním „kamenném“ obchodě na adrese Evropská 695, Praha 6 (v objektu BILLA). Obchod lze vidět již od zastávky tramvají č.20 a 26, nebo můžete dojít ze zastávky metra Bořislavka a dokonce můžete přímo před obchodem zaparkovat s Vaším vozem a naložit svůj nákup.

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 10.hod do 19.hod, v sobotu od 8.hod do 11.hod a v neděli zavřeno

V obchodě lze nakoupit veškeré zboží za internetové ceny eshopu Yoggies i další produkty bez chemie pro psy a kočky. Můžete náš obchod také využít jako výdejnu eshopu a nechat si ZDARMA poslat svůj nákup právě na tuto adresu.

Prodáváme veškerý sortiment značky Yoggies, najdete u nás také pamlsky pro psy a kočky firmy Fish4Dogs i produkty německé firmy Markus Mühle. Nakoupit můžete také doplňky pro psy a kočky, podestýlky, trávu pro kočky a další potřebné a každodenní vybavení pro Vaše mazlíčky.

Jednoduše napsáno – zveme Vás k nákupu do nové prodejny na Praze 6, kde najdete výhradně kvalitní granule, krmiva, pamlsky i doplňky pro psy a kočky …a ke každému  nákupu dostanete dárek zdarma!

Těšíme se na Vás