Nové granule Yoggies Active pro aktivní psy a štěňata

Nové granule Yoggies Active pro aktivní psy a štěňata Previous item Jak správně krmit psa Next item Chovatelský program Yoggies

Mezi chovateli a jejich svěřenci je mnoho těch, kteří sportují, navštěvují různá výcviková střediska, nebo agility závody apod. Mnoho z nich již dnes krmí a jsou spokojeni s granulemi Yoggies, nicméně by možná přivítali granule s vyšším obsahem tuků a proteinů – a jak jinak než bez chemie!

Pro „sportovce“ s vyšším výdejem energie, nebo pro zaměstnané psy, u kterých je požadavek na vyšší příjem energie a menší dávku krmiva v žaludku nyní přicházíme se skvělou a chutnou novinkou – Granule Yoggies Active lisované za studena s masem kachny Barbarie a zvěřinou (jelení maso) v kombinaci s lehce stravitelnými vločkami hnědé, loupané rýže jako zdrojem uhlohydrátů a vlákniny.  Dodáváme je ve variantě standardní velikosti granulí jelikož předpokládáme, že hlavními spotřebiteli budou psy středních a větších plemen.

Tyto granule budou také naší první volbou jako vysoce kvalitní krmivo pro štěňata středních a větších plemen, kde je požadavek na větší přísun proteinů a tuků v potravě psa. I tyto granule jsou totiž díky svému složení vyvinuty a vhodné jako potrava pro psy „All Life Stages“

► Granule Yoggies Activ obsahují 28,6% proteinů a 12% tuku získaného výhradně z masa, jehož je v granulích v syrovém stavu 86% před pomalým sušením.

V Yoggies je nutností, že naše krmiva včetně všech typů granulí patří mezi špičkové, nejzdravější a především kvalitní krmiva pro psy. Proto ani v receptuře Yoggies Active nejsou použity konzervanty, dochucovadla, sója ani jiné „šmakulády“. Receptura granulí Active je opět sestavena tak, aby psům špičkově a přirozeně voněla i chutnala po použitém syrovém masu i ostatních surovinách a dodala jim maximum skvěle stravitelných přírodních látek.

► Více o složení, použitých surovinách i ceně se dozvíte ZDE…