Zdravá potrava psů

100% bez chemie, obilí i sóji
 • Obsah syrového masa v granulích od 85%
 • NEBOBTNAJÍ a jsou lépe stravitelné
 • Granule se lisují při max.38°C
 • Jsou blíže přirozené potravě psa
 • Známy též jako sušený BARF
 • Vše vyrobeno 100% bez chemie
 • Konzervy obsahují kusy masa
 • Pamlsky neobsahují lepek
 • Atraktivní i pro vybíravé psy
 • „All Life Stages“

Nakupujte v eshopu Yoggies:
| doprava zdarma nad 690.-Kč | o 2% levnější nákup pro registrované zákazníky |a další výhody..

Granule, konzervy i pamlsky Yoggies jsou vyvíjeny 100% bez chemie, obilí, lepku i sóji.
Vše po vzoru přírody jako „All Life Stages“ (vhodné pro štěňata i dospělé psy)

► V baleních 900g, 4kg, 15kg, 20kg

NOVINKA – Granule YOGGIES ACTIVE s kachnou a zvěřinou
Připravili jsme pro naše čtyřnohé parťáky další, vysoce kvalitní granule lisované za studena bez jakékoliv chemie, lepku i sóji. Jmenují se Yoggies Active a obsahují 28,6% proteinů a 12% tuků získaných výhradně z kvalitních mas kachny Barbarie, jelena a ryby.
I když jsou všechny granule Yoggies vyvinuty jako „All Life Stages“ – vhodné pro všechna plemena a věkové kategorie psů, doporučujeme Yoggies Active jako hlavní krmivo pro dospělé a zaměstnané psy i pro štěňata středních a větších plemen.
Základem těchto granulí je kachní maso kachny Barbarie (podobné kachně a huse zároveň), jelení maso, ryba. Jako zdroj  uhlohydrátů a vlákniny jsou použity dobře stravitelné vločky hnědé loupané rýže. O podporu imunity psa se postará speciálně vyvinutá směs laktobacilů. Vše je i zde 100% bez chemie.

► V baleních 900g, 4kg, 10kg, 15kg, 20kg

Granule s kuřecím & hovězím masem + rýžové vločky
Kvalitní granule pro psy se neobejdou bez syrového masa. Proto jsme vymysleli receptury, které se podobají potravě psů z přírody a obsahují 87% syrového masa (před pomalým sušením, kdy je odpařena pouze voda a živiny zůstávají). K masu přidáváme např.výtažek z masa mořské mušle Perna caniculus pro zdravé klouby a vazy, vitamíny i vlákninu ze sušeného ovoce a zeleniny. Zdrojem energie jsou také uhlohydráty z lehce stravitelných rýžových vloček, 26% proteinů a 10% přirozených tuků z masa (žádný přidaný tuk). O podporu imunity psa se postará speciálně vyvinutá směs laktobacilů. Takové granule dají psům dostatek energie, živin, vůní a chutí i bez použití chemie pro jeho spokojený a zdravý život.
Vše je 100% bez chemie a základem granulí lisovaných za studena Yoggies je švýcarské kuřecí (z biochovu) a německé hovězí maso.

V baleních 900g, 4kg, 10kg, 15kg, 20kg

MINIGRANULE s kuřecím & hovězím masem + rýžové vločky
Kvalitní granule pro štěňata a malá plemena psů se neobejdou bez syrového masa. Pro malé psy jsme vymysleli stejné receptury jako pro střední a velká plemena, jen jsme je slisovali do podoby menších válečku o délce ca 1cm a průměru 4-5mm. I tyto granule pro štěňata a malá plemena psů obsahují 87% syrového masa, výtažek z masa mořské mušle Perna caniculus pro zdravé klouby, vitamíny i vlákninu ze sušeného ovoce a zeleniny. Minigranule obsahují uhlohydráty z lehce stravitelných rýžových vloček, 26% proteinů a 10% tuků z masa (žádný přidaný tuk) a podporu imunity zajistí směs laktobacilů. Takové granule dají psům dostatek energie, živin a chutí i bez použití chemie pro jejich spokojený a zdravý život.
Vše je 100% bez chemie a základem granulí lisovaných za studena Yoggies je švýcarské kuřecí (z biochovu) a německé hovězí maso.

V baleních 900g, 4kg, 15kg, 20kg

Granule s jehněčím masem a bílou rybou + bramborové vločky
Yoggies granule lisované za studena s jehněčím masem a bílou rybou obsahují 85% syrového masa (před pomalým sušením, kdy je odpařena pouze voda a živiny zůstávají).
Tyto granule jsou vhodné pro všechna plemena i věkové kategorie psů „All Life Stages“. Mohou být využity pro psy s potížemi trávení, senzitivní psy, psy s diabetes, nebo pro psy s nadváhou. Obsahují syrové maso, živiny a vlákninu výhradně z přírodních zdrojů, kde zdrojem uhlohydrátů a energie jsou jehněčí maso, maso bílé ryby, sušený žaludek z divočáka i lehce stravitelné bramborové vločky v poměru 24,5% proteinů, 9,5% tuků a 5% vlákniny. O podporu imunity psa se postará směs laktobacilů. Také tyto granule jsou 100% bez chemie, lepku, sóji i přidaných umělých tuků.

V baleních 900g, 4kg, 15kg, 20kg

MINIGRANULE s jehněčím masem a bílou rybou + bramborové vločky
I tyto granule lisované za studena s jehněčím masem a bílou rybou dodáváme jako MINIGRANULE s obsahem 85% syrového masa . Jsou vhodné především pro štěňata a malá plemena psů, ale i pro psy s potížemi trávení, diabetes, nebo pro psy s nadváhou a potřebou redukce váhy.
I tyto granule jsou vhodné pro všechna plemena a věkové kategorie psů jako „All Life Stages“. Zdrojem uhlohydrátů a další energie jsou jehněčí maso, maso bílé ryby, sušený žaludek z divočáka i lehce stravitelné bramborové vločky v poměru 24,5% proteinů, 9,5% přirozených tuků z masa a 5% vlákniny. O podporu imunity psa se postará speciálně vyvinutá směs laktobacilů. Také tyto granule jsou 100% bez chemie, lepku, sóji i přidaných umělých tuků.

V baleních 900g, 4kg, 15kg, 20kg

DALŠÍ NOVINKY – Ke granulím, konzervám i dalším dobrotám připravujeme další NOVINKY
Stále se snažíme přinášet našim psům nová a kvalitní krmiva i doplňky. Proto stále zkoušíme něco nového, abychom přiblížili psům potravu od lidí více k přírodě. Proto také sušíme, lisujeme, ochutnáváme, vaříme, pečeme, fermentujeme a děláme nové a nové pokusy.

Již brzy se tak můžete těšit na další novinky od značky Yoggies. kde Zdraví začíná v misce®

Doporučené krmné dávky v intuitivní kalkulačce krmných dávek a složení granulí Yoggies

! 800g konzervy dodáváme s víčkem pro uchování čerstvosti !

Monoproteinové konzervy pro psy s hovězím masem, karotkou a lněným olejem
Konzervy Yoggies jsme vyvinuli proto, abychom na trh dodali kvalitní každodenní potravu i možný doplněk potravy pro psy. Konzervy pro psy Yoggies jsou vyrobeny v Německu podle naší receptury a požadavků z německého masa i zeleniny. Obsahují kousky masa i zeleniny (žádné „paté“) a i proto jsou velmi chutné i bez použití jakékoliv chemie a „šmakulád“.
Můžete je podávat štěňatům stejně jako dospělým psům („All Life Stages“). Tato špičková a kvalitní konzerva pro psy s hovězím masem a karotkou obsahuje 65% masa, 27,6 zeleniny a lněný olej pro podporu trávení i funkce štítné žlázy, 10,9% proteinů, 6,8% tuků a 0,4% vlákniny. Konzervy Yoggies neobsahují lepek, sóju ani přidané umělé tuky a konzervanty.

! 800g konzervy dodáváme s víčkem pro uchování čerstvosti !

Monoproteinové konzervy pro psy s krůtím masem, batáty a bodlákovým olejem
Konzervy Yoggies jsme vyvinuli proto, abychom na trh dodali kvalitní každodenní potravu i možný doplněk potravy pro psy. Konzervy pro psy Yoggies jsou vyrobeny v Německu podle naší receptury a požadavků z německého masa i zeleniny. Obsahují kousky masa i zeleniny (žádné „paté“) a i proto jsou velmi chutné i bez použití jakékoliv chemie a „šmakulád“.
Můžete je podávat štěňatům stejně jako dospělým psům („All Life Stages“). Tato špičková a kvalitní konzerva pro psy s krůtím masem a batáty (sladké brambory) obsahuje 65% masa, 27,6 zeleniny a bodlákový olej, 10,8% proteinů, 6,3% tuků a 0,4% vlákniny. Konzervy Yoggies neobsahují lepek, sóju ani přidané umělé tuky a konzervanty.

! 800g konzervy dodáváme s víčkem pro uchování čerstvosti !

JIŽ BRZY – Monoproteinové konzervy pro psy se zvěřinou, dýní a pupálkovým olejem
Protože jste si Vy i Vaši psi oblíbili naše konzervy plné masa bez chemie a obilovin, připravili jsem další novou recepturu. Ještě větší kousky čisté svaloviny ze zvěřiny, k tomu dýně jako zdroj vlákniny, borůvky i brusinky a pupálkový olej pro dobré trávení, podporu imunity i celkové zdraví.  Tak budou vypadat nové konzervy pro psy se zvěřinou. I tyto konzervy budou vyvinuty pro štěňata stejně jako dospělé psy („All Life Stages“). Tyto konzervy pro psy budou obsahovat ca 70% masa, 28% ovoce a zeleniny a bodlákový olej, ca 10,7% proteinů, 7,0% tuků a 0,5% vlákniny, žádný lepek, sóju ani přidané umělé tuky a konzervanty.

Doporučené základní krmné dávky..pro konzervy Yoggies

► Pro registrované o 2% levnější nákup | Doprava zdarma…

Yoggies piškoty s kuřecím masem a suchary s kachním masem
Každý pes rád mlsá a žádný „páníček“ neodolá pohledu psích očí, které si říkají o něco dobrého za dobře vykonanou práci a přízeň, kterou nám naši psí mazlíčci dávají z čisté duše a lásky.
Proto, aby psi nedostávali piškoty s cukrem, který může způsobovat šedý zákal, nebo různé typy „kůží“ čištěných louhem a podobnou chemií, vyvíjíme zdravé a voňavé pamlsky pro psy.
Originální domácí piškoty s kuřecím masem jsou bezlepkové a obsahují jemně mleté sušené maso a mj.také vývar z masa a kostí (žádný bujón a „éčka“).
Můžete je podávat štěňatům stejně jako dospělým psům, protože neobsahují neobsahují lepek, sóju ani přidaná „lákadla“.

! Pro registrované o 2% levnější nákup | Doprava zdarma atd..

Jogurt pro psy a kočky i další pamlsky a doplňky Yoggies
Prvním produktem, který stál na začátku existence firmy Yoggies je jogurt pro psy a kočky. Je to první a prozatím jediný čerstvý probiotický produkt na trhu vůbec. Na zdraví psa má zásadně pozitivní vliv jelikož díky speciálnímu složení probiotik a základu v ovčím mléce pozitivně ovlivňuje imunitu, zdravou kůži i srst psa a podporuje celkový vývoj a růst.

Mezi speciální pamlsky Yoggies patří také naše 47g, nebo 118g Fitkostičky lisované za studena, kde je základem špičkové švýcarské kuřecí maso, bylinky a ovoce. Tyto kostičky mají podobnou tvrdost jako opravdová kost a psům poskytují požitek při chroupání, psa zabaví, na cestách zasytí a při kousání díky své tvrdosti také odstraňují zubní kámen.
Další produkty, doplňky a pamlsky stále vyvíjíme a přidáváme. Podívejte se na náš eshop.

► Pro registrované o 2% levnější nákup | Doprava zdarma…

Špičkový pamlsek pro psy – české sušené hovězí maso pro psy
Tomuto typu pamlsku neodolá žádný ze psů. Dokonce i mnozí „páníčkové“ rádi ochutnají. Proč ne? Vždyť je to nejčistší hovězí maso bez jakékoliv chemie, pečlivě vysušené a vakuově zabalené.

Možná se pozastavíte nad tím, proč dávat psům takové kvalitní pamlsky. Důvod je jednoduchý. Protože Yoggies se vrací k přírodě a toto je pro psa po syrovém a čerstvě uloveném mase druhý nejbližší zdroj chuti, vůně a proteinů z masa.

Nechte vašeho psa vyzkoušet sušené hovězí maso v proužkách, nebo pro štěňata a malá plemena psů ve čtverečkách, nebo sušené rybí maso.

8+1 pytel granulí ZDARMA
Jelikož si vážíme svých zákazníků, připravili jsme pro Vás speciální věrnostní akci.
Každý devátý pytel granulí zdarma
► První podmínkou pro sčítání nákupů je registrace na eshopu Yoggies
► Další důležité upozornění – Při svých nákupech buďte vždy přihlášen(a)
► Platnost akce: od 31.3.2016 do 30.12.2017
Seznam prodejců ZDE.

Pes přišel z přírody a potravu blízkou přírodě by měl dostávat
 • Pes + příroda tu byli dřív, než člověk + pes. Jeho DNA, trávení ani čich se po staletích domestikace prakticky nezměnily.

 • Každý pes by tak měl dostávat takové krmivo, které se co nejvíce blíží jejich původní potravě z přírody.
 • Mnoho veterinářů dnes již ví, že granule lisované za studena a vyvážený BARF jsou těmi nejlepšími krmivy pro psy vůbec. 

 • Proto jsme v Yoggies vymysleli receptury krmiv bez chemie, které se složením, vůní, chutí i výživovými hodnotami blíží kvalitě potravy a kořisti z přírody.

 • Zdroj Wikipedia.com o extrudovaných granulích: Granule je obecný termín pro krmiva vyráběná především extruzí. O krmení granulí existuje mnoho sporů, neboť je prokázáno, že méně kvalitní granule nebo granule s nevhodným složením mohou poškozovat psí zdraví.[87] Mezi tyto problémy patří oslabení imunity, kožní problémy nebo rakovina. U granulí je proto klíčové vybírat je podle složení. Granulí s lepším složením se také může podávat méně, neboť jsou výživnější.

O surovinách a výrobě
 • Nezapomeňte, že v přírodě „běhá“ stejná kořist pro štěně, dospělé i starší psy.
 • Potrava v přírodě je tak vzorem pro všechny receptury Yoggies

 • Pod střechou Yoggies tak nemá místo žádná chemie!
 • Pečlivý výběr surovin

  Přírodní potrava psů se pro nás stala inspirací při sestavování receptur. Proto jsou krmiva Yoggies vyvíjena jako tzv. „All Life Stages“ – tedy vhodná pro štěňata, dospělé i starší psy.

  Takové granule však musí být kombinací prvotřídních živočišných bílkovin, pečlivě vybraných rostlinných složek a těch nejlepších sacharidů. Každého chovatele tak potěší fakt, že pro výrobu granulích vybíráme některé suroviny v potravinářské kvalitě a v žádném případě nepoužíváme masokostní moučky, odpadní suroviny, obilí, soju ani konzervanty!

   

  „Lisování za studena – garance přírodních živin, vitamínů a imunity“

  Pečlivý výběr surovin, pomalé sušení i následné mletí „nahrubo“ jsou zárukou skvělé stravitelnosti všech typů granulí Yoggies. Bohatý obsah živin, probiotický i prebiotický efekt jsou výtečné pro zdravé trávení, čistý trávicí trakt a zdravý život psa.

  „Bílkoviny z hovězího, kuřecího, kachního, jehněčího masa, zvěřiny i sleďů.“

  Vysoce kvalitní a snadno stravitelné zdroje bílkovin ze syrového sušeného masa podporují zdravý růst a posilují organismus vašeho psa. Maso z ryb poskytuje esenciální mastné kyseliny stimulující látkovou výměnu. To vše je nezbytné pro růst a zachování buněčných stěn i stálý přísun energie.

  „Sacharidy a vláknina“

  Tyto rostlinné složky regulují přísun energie, zlepšují peristaltiku i celkovou funkci střev, podporují trávení a tím mohou posilovat imunitní systém vašeho psa.

  „Výtažky z mušlí, za studena lisované oleje…“

  Výtažek z mušle Perna canalicula podporuje klouby a vazy. Za studena lisované oleje podporují funkci štítné žlázy, trávení, zdravou kůži, srst i funkci jater, ledvin apod.

   

  „Mletá křemelina – „kartáč“ pro čistý trávicí trakt“

  Odstraňuje zbytky nestrávené potravy, drobné parazity i možné zárodky infekcí a zhoubných nemocí trávicího traktu.

  „Bylinky, semínka i různé druhy kořínků“

  Poskytují fytoživiny pro správnou funkci očí, nervů, jater a imunitního systému.

  „Tuky a oleje“

  Krom vitamínů rozpustných v tucích a esenciálních mastných kyselin jsou energii pro aktivní život vašeho psa i správný „apetit“

  „Sušená rašelina“

  Obsahuje látky podporující imunitní systém, tvorbu krve, správnou funkci jater a reguluje činnost střev.

  „Laktobacily pro imunitu“

  Díky precizní výrobě, kde teplota při lisování za studena nepřesáhne 38°C je v granulích Yoggies, jako jediných za studena lisovaných granulích na trhu speciální směs laktobacilů, která podporuje zdravé trávení a imunitní systém vašeho psa psa.

  „Od štěněte po dospělé i starší psy“

  Yoggies granule lisované za studena jsou kompletním krmivem pro psy podporujícím přirozený vývoj i mentální rozvoj již od štěněte.

Složení granulí Yoggies
 • Složení a kvalita granulí Yoggies lisovaných za studena je založeno na hlavní složce, kterou psy milují, potřebují a chtějí – na syrovém, kvalitním sušeném mase. Deklarované množství masa i ostatních surovin najdete na obalech. Tyto hodnoty jsou uváděny v již usušeném stavu.

 • Pro přesnější představu chovatele o kvalitě a množství syrového, kvalitního masa v granulích uvádíme též hodnoty „před sušením“. Pak lze doložit, že obsah živočišných bílkovin v granulích Kuřecí & Hovězí maso je 87% před sušením, v granulích Jehněčí & Bílá ryba 85% masa. Pro psa je to tak kvalitní výživa, jako by jste naplnili misku žrádla vyváženým množstvím živin (tedy i zeleninou, bylinkami apod..) a v misce by bylo např.87% resp.85% masa. 

 • Sušení masa i ostatních suroviny v granulích Yoggies probíhá tzv.pomalým sušením, aby se odpařovala pouze voda a nepoškozovaly se vysokou teplotou důležité živiny v jednotlivých surovinách.

 • Dbáme i na to, aby granule byly vyváženou, kvalitní a plnohodnotnou potravou pro všechna plemena psů. Proto se v granulích Yoggies vyskytují bylinky, ovoce, zelenina, mletá rašelina a také rýžové klíčky, nebo skvěle stravitelné vločky namísto rýže apod.

Čím se liší produkty Yoggies
 • Na trhu se vyskytují základní tři druhy granulí. Extrudované, pečené v troubě a lisované za studena 

  Základem pro výrobu extrudovaných granulí je masokostní moučka a další suroviny, teplota, tlak a konzervanty.

  Základem pro výrobu granulí pečených v troubě jsou převážně kvalitní suroviny, avšak i tyto granule procházejí tepelným opracováním a konzervací.

  Granule lisované za studena mají základ v nejkvalitnějších, voňavých a na přírodní živiny bohatých surovinách, které se pouze melou a lisují. Psy tak dostávají kvalitní krmivo plné přírodních živin, vůní a chutí, které se dobře tráví, podporuje peristaltiku střev, správné vyměšování a dodává důležité živiny pro každodenní život i vývoj.

 • Jeden z důvodů, na který jsme v Yoggies pyšni je fakt, že zákazníci začali sami granule Yoggies nazývat „sušený BARF“
Vliv zdravé potravy na zvíře i člověka
 • Ve spolupráci s novými veterináři připravujeme článek a postřehy z kongresu veterinářů…

Krmné dávky krmiv Yoggies

Názor veterináře..

„Granule Yoggies mne zaujaly svým složením a především laktobacily, které obsahují a které potřebuje každý pes jako posilu svého imunitního systému. Skvělé je, že neobsahují lepek ani žádnou chemii, což je velmi pozitivní. Zdravotním benefitem pak je zachování všech důležitých bílkovin, enzymů i vitamínů a navíc v žaludku psů nenabobtnají. To je dobrá prevence pro velká plemena, u kterých může hrozit torze žaludku. Za mne dávám krmivům Yoggies palec nahoru!“

– MVDr. Králová Daniela, Praha