Krmné dávky Yoggies

Krmné dávky Yoggies Previous item Pár rad pro zdraví pejsků... Next item Obezita domácích mazlíčků...

Nesprávné dávkování krmiva, nebo chybný výběr krmiva pro psa může vést k mnoha potížím, na které může doplatit především váš pes.

Pro granule Yoggies najdete doporučené krmné dávky zde v nové kalkulačce.

Pro konzervy Yoggies najdete doporučené krmné dávky zde

U krmných dávek doporučujeme vybrat denní zátěž i věk a podle toho nastavit krmnou dávku psa. Upozorňujeme, že každý chovatel by měl znát potřeby svého psa a krmnou dávku optimalizovat dle jeho potřeb. Námi doporučené krmné dávky jsou uváděny jako doporučené.

Krmiva Yoggies jsou nutričně vyvíjena tak, aby se co nejvíce blížila přirozené potravě psa.

Nejlepší granule pro psy jsou takové, které se snáze tráví. Granule pro psy by proto neměly obsahovat chemické látky, lepek zachycující se na střevní stěně a bránící peristaltice střev ani sóju, která bývá často oblíbeným zdrojem „falešných“ bílkovin a možným zdrojem některých onemocnění trávicího traktu psů, jelikož jejich organismus není přizpůsoben k trávení nekterých rostlinných bílkovin.

Granule Yoggies nebobtnají při trávení v žaludku, pouze se rozpouští, čímž je potlačeno nebezpečí torze žaludku.

Granule Yoggies jako jediné granule lisované za studena obsahují laktobacili pro podporu imunity  zdravý trávicí systém.

Granule Yoggies jsou vyvinuty jako „All Life Stages“ – tedy jako potrava v přírodě vhodná pro štěně i dospělé psy.

Příklad, jak správně krmit Vašeho psa…

Granule Yoggies jsou vyvinuty jako potrava v přírodě. Tedy, čím více pohybu má Váš pes, tím větší denní krmnou dávku by měl dostat – ideálně rozdělenou na dvě dávky.

  • Základní poměr krmiva k tělesné hmotnosti psa je 1,2%. Tedy Váží-li Váš pes 10kg, měl by dostat 120g krmiva denně (doporučujeme rozdělit na 2 dávky). Toto je množství krmiva pro psy s malou denní pohybovou aktivitou.
  • Pokud má Váš pes k dispozici zahradu i dostatek pohybu a procházky, měl by dostat okolo 1,5%. Tedy Váží-li 10kg, dejte mu denně 150g granulí Yoggies denně – ideálně 2x 75g/den. Toto je ideální krmná dávka granulí Yoggies pro běžné psy.
  • Štěňata mají větší energetický výdaj i potřebu většího množství živin. Proto se u štěňat může denní krmná dávka pohybovat až na úrovni 2,5% jeho tělesné hmotnosti. Máte-li štěně ve věku do ca 1 roku, dávejte mu od 1,5% až po ca 2,5% krmiva z jeho současné tělesné váhy. Můžete přidávat také Yoggies jogurt pro psy , který zaručí posílení imunity, nastavení střevní mikroflóry, pomůže potlačovat průjmy a dodá dostatek kalcia i dalších živin. Proto jsou i granule lisované za studena Yoggies vhodné pro štěňata.

Další zajímavé informace naleznete také o granulích lisovaných za studena s laktobacily ZDE.

Pro více informací jsme Vám rádi k dispozici na tel. +420 773 207 766

Yoggies s.r.o. – Zdraví začíná v misce