Konzervy pro psy

 

 • Dali jsme si záležet na těch nejlepších a nejzdravějších recepturách plných masa, vlákniny i Omega 3 & 6.
 • Nepoužíváme žádnou chemii, lepek, sóju ani jiné „šmakulády“
 • Dbáme na vyvážené a bohaté množství živin
 • „Vaříme“ pro psy všech plemen a věku
eshop…

Konzervy plné masa

Voňavé kusy masa v podobě čisté svaloviny spolu s vyváženou porcí zeleniny (vlákniny) dělá z našich konzerv pro psy plnohodnotné krmivo na každý den i skvělý doplněk potravy, či alternativu ke granulím Yoggies.

Pro zdravé trávení

Proto, aby se ve střevech neusazovaly zbytky potravy, připravili jsme receptury tak, že obsahují také vlákninu a mastné kyseliny Omega 3 i 6 prospěšné pro celkové zdraví a imunitu každého psa.

Zásadně bez chemie

Dbáme na to, aby ani konzervy, ani žádné jiné produkty nesoucí značku Yoggies neobsahovaly chemii, umělé konzervanty, dochucovadla a lákadla. Stavíme na přírodních chutích i složení, které se co nejvíce blíží potravě z přírody.

Libové maso, ovoce, zelenina..

Zdraví začíná v misce® také u konzerv pro psy

Kvalitní surovina je základ skvělého a zdravého produktu. Aby byla kvalitní krmiva pro psy chutná, nesmí obsahovat žádnou sóju, obilí ani chemii!

Přejít do e-shopu

Konzervy pro psy Yoggies jsou špičkovým, kompletním krmivem pro psy vyrobeným bez chemie, sóji a obilovin z nejkvalitnějších surovin. Obsahují kvalitní maso (svalovinu), vyvážený obsah vlákniny, ovoce, zeleninu, vitamíny i Omega 3 & 6 mastné kyseliny. Díky pečlivému výběru surovin a špičkové výrobní technologii si konzervy zachovávají přirozené živiny, chuť a vůni i bez použití dochucovadel.

Podávejte při pokojové teplotě a zabezpečte, aby měl Váš pes vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Monoproteinová konzerva pro psy s hovězím masem, karotkou a lněným olejem.

Doporučená krmná dávka (dospělý pes)
Váha psa / Krmná dávka (den)
2,5 kg / 180 g
5,0 kg / 310 g
15 kg / 700 g
30 kg / 1 200 g

detailní krmné dávky zde…

Využitelná energie
496 kJ/100 g

Ingredience:
maso a vnitřnosti 65 %, voda 27,6 %, zelenina 5 %, lněný olej 0,1 %, maso a kosti na vývar 1,3 %, směs minerálních látek 1 %.

Složení:
hovězí maso – (hovězí maso, hovězí srdce, hovězí játra, plíce, dršťky) 65 %, vývar z masa 28,9 %, mrkev 5 %, minerální látky 1 %, lněný olej 0,1 %.

Analytické složky:
hrubý protein 10,9 %, hrubý tuk 6,8 %, hrubý popel 2,4 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubá vlhkost 75 %.

Nutriční a doplňkové látky na kg:
vitamin D3 200 I.E., vitamin E 30 mg, vitamin C 40 mg, vitamin B1 13 mg, vitamin B2 6 mg, vitamin B6 3 mg, vitamin B12 75 mcg, niacin 17 mg, vitamin B5 (Ca‑Pantothenat) 12 mg, kyselina listová 6 mg, biotin 300 mcg, cholinchlorid 700 mg, zinek 15 mg, mangan 3 mg, jód 0,75 mg.

Monoproteinová konzerva pro psy s krůtím masem, batáty (sladké brambory) a olejem z bodláku.

Doporučená krmná dávka (dospělý pes)
Váha psa / Krmná dávka (den)
2,5 kg / 190 g
5,0 kg / 320 g
15 kg / 720 g
30 kg / 1 220 g

detailní krmné dávky zde…

Využitelná energie
484,70 kJ/100 g

Ingredience:
maso a vnitřnosti 65 %, voda 27,6 %, zelenina 5 %, bodlákový (světlicový olej) 0,1 %, maso a kosti na vývar 1,3 %, směs minerálních látek 1 %.

Složení:
krůtí maso – (krůtí maso, srdce, játra, krky) 65 %, vývar z masa 28,9 %, batáty (sladké brambory) 5%, minerální látky 1 %, bodlákový olej 0,1 %.

Analytické složky:
hrubý protein 10,8 %, hrubý tuk 6,3 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubá vlhkost 75 %.

Nutriční a doplňkové látky na kg:
vitamin D3 200 I.E., vitamin E 30 mg, vitamin C 40 mg, vitamin B1 13 mg, vitamin B2 6 mg, vitamin B6 3 mg, vitamin B12 75 mcg, niacin 17 mg, vitamin B5 (Ca‑Pantothenat) 12 mg, kyselina listová 6 mg, biotin 300 mcg, cholinchlorid 700 mg, zinek 15 mg, mangan 3 mg, jód 0,75 mg.

Něco málo o surovinách z konzerv pro psy Yoggies...

Nemusíte se obávat zbytečné chemie
 • Neobsahují chemická lákadla ani stabilizátory
 • Vyrobeny jsou jen z kvalitních surovin jejichž původ je pravidelně a pečlivě kontrolován
 • Netajíme se tím, že receptury konzerv jsme dlouhodobě testovali spolu s vlastními psi. Nyní se konzervy vyrábějí podle naší specifikace a požadavků v Německu, stejně jako granule Yoggies. Zde je zaručena nejvyšší kvalita výroby i dodávaných surovin
 • Mnoho surovin je dodáváno v potravinářské kvalitě (tedy vhodné také pro lidskou spotřebu)
Jsou bez lepku i sóji. Pes netrpí nadýmáním.
 • Váš pejsek nepotřebuje lepek ani sóju (náhražka živočišné bílkoviny – pro psy v mnoha případech je zdravotně závadná)
 • Díky tomu psi netrpí nadýmáním a průjmy. Potrava je dobře zpracovatelná ve střevech se správnou peristaltikou
Používáme různé typy olejů
 • Lněný olej obsahuje zdraví prospěšné Omega 3 a 6 mastné kyseliny, které podporují např. krevní oběh, nervovou soustavu, kůži i srst
 • Olej z bodláku (světlice barvířská) je zdrojem kyseliny linolové, podporuje zdravé klouby i peristaltiku střev, má také protizánětlivé a čistící účinky (pomáhá čistit játra)
Nejen čistá svalovina
 • Konzervy pro psy Yoggies neobsahují jen čistou svalovinu, ale také vnitřnosti, kosti i zeleninu. Přesně jako potrava v přírodě
 • Pro chuť je také důležitý vývar z masa a kostí. Proto není třeba, aby konzervy Yoggies obsahovali konzervanty a dochucovadla.
 • Vše má svou přirozenou chuť
Jako kompletní krmivo na každý den i jako doplněk potravy
 • Receptury jsou vyvinuty tak, aby konzervy Yoggies byly pro psy kompletním a vyváženým krmivem na každý den
 • Konzervy však lze přidávat jako doplněk potravy např.při potřebě nabrání váhy u psů, či energetické dotace organismu před či po výkonu

„V nabídce firmy Yoggies jsem objevila i za studena lisované pamlsky pod názvem Fit kostička. Tento pamlsek mne zaujal stejně jako granule. Je to pamlsek, který zabaví a chutná prakticky každému pejskovi. Zjistila jsem, že stejně jako u granulí je složení zcela přírodní bez obsahu chemie“

– MVDr. Králová Daniela, Praha

Zobrazit další názory veterinářů

Něco o zdravých surovinách

Něco o zdravých surovinách v pamlscích

Zajímavé informace k surovinám:

 • „Chia semínka“ si skutečně zaslouží označení „superpotravina“. Například v porovnání s lososem mají více než trojnásobné množství omega-3 mastných kyselin. Pro peristaltiku střev je skvělý vysoký obsah vlákniny. Pozitivně také ovlivňují hladinu krevního cukru a obsahují spoustu železa, hořčíku, vápníku, fosforu, draslíku, mědi, železa a zinku
 • Jablka jsou skvělá a zdravá pochoutka pro psy – jsou vynikajícím zdrojem antioxidantů, působí jako přirozená ochrana buněk, obsahují vápník, vitamín K, vitamín C a pektin (rozpustná vláknina)
 • Banány jsou bohaté na draslík. U koček však mohou způsobit zažívací problémy z důvodu obsahu škrobových uhlohydrátů, které kočka neumí strávit!
 • Brusinky jsou známé jako antioxidanty. Jsou velmi účinné v boji s infekcí močových cest. Pozitivně působí na zažívání, jako prostředek pomáhající při průjmech. Vhodné jsou při nachlazení a virových onemocněních, při snížené imunitě (respektive k posílení imunity), přispívají ke snížení hladiny cukru v krvi.
 • Ovesné vločky obsahují vyšší podíl bílkovin a zejména ceněného tukuPůsobí jako zdroj energie, Dodávají psovi mnohé nepostradatelné a biologicky aktivní látky, zejména ze skupiny esenciálních aminokyselin. Vláknina má odlišné vlastnosti, než u jiných obilovin. Z hlediska stravitelnosti je „měkčí“, dobře podporuje průchod tráveniny střevem i tím, že dobře váže vodu. Zároveň jsou vlákna vlákniny delší, čímž se prebioticky čistí střevní stěna. Pamlsky obsahující ovesnou vlákninu mají jiné mechanické vlastnosti a pokud je pes překusuje, účinně čistí zuby od usazeného povlaku,zubního plaku a v delším časovém horizontu i od kamene. Tradičně byl oves využíván k obohacení krmiv pro zlepšení kůže a srsti, v současnosti jsou využívány hlavně vlastnosti jeho vlákniny
 • Proč používáme špaldovou mouku? Protože jde o mouku celozrnnou. Vyrábí se z nešlechtěného druhu pšenice, který je odolný proti parazitům a plísním, takže se nemusí hnojit a mouka je proto bez chemikálií. Obsahuje řadu cenných látek jako hořčík, vitaminy skupiny B, draslík, vápník, zinek a mangan.
 • Rýžová mouka je bez lepku a lépe stravitelná než jakýkoliv druh běžné mouky.
 • Proč používáme kukuřičnou mouku? Protože jde bezlepková, bohatá na sacharidy, je lehce stravitelná a mletá z celozrnné kukuřice

Další informace nejen o našich granulích naleznete na stránce Časté dotazy.